Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nahradne hlavice oral b 17 4

Nájdených:    37 produktov

Oral-B Oral B Náhradné hlavice Sensitive Clean 4 ks

Oral-B EBS 17-4 Sensitive Sensitive Clean ako jedna z prémiových náhradných čistiacich hlavíc od Oral-B obsahuje ultratenké štetinky, ktoré sú jemné k ďasnám, a normálne štetinky, ktoré sú nekompromisné k zubnému povlaku Sensitive Clean odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku a znižuje zápal ďasien až o 100 % v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou.

ORAL-B Pulsonic SR 32-4 náhradné hlavice

ORAL-B Pulsonic SR 32-4 náhradné hlavice Obsah ORAL-B Pulsonic SR 32-4 náhradné hlavice: 4 kusy Charakteristika ORAL-B Pulsonic SR 32-4 náhradné hlavice: Kefkové hlavy Oral-B Pulsonic (pre sónické kefky)

Oral-B Náhradné hlavice Precision Clean 4 ks

Oral B Náhradné hlavice Precision Clean 4ks Zdokonalené čistiace hlavice Precision Clean od Oral-B boli vyvinuté s technológiou CleanMaximiser, ktorá mení zelené štetinky na žlté na dosiahnutie optimálneho výkonu čistiacej hlavice a dokonalé čistenie zubov.

Oral-B Náhradné hlavice 3D White 4 ks

EB 18-4 3D náhradná kefka 4ks ORAL B Ako jedna z prémiových náhradných čistiacich hlavíc od Oral-B má 3D White exkluzívny leštiaci kalištek, ktorý vďaka odstráneniu farebných škvŕn z povrchu zubov bieli zuby už od 1. dňa.

Oral-B Náhradné hlavice Floss action 4 ks

EB 25-4 náhradná kefka 4ks ORAL B FlossAction sa ako jedna z prémiových náhradných čistiacich hlavíc od Oral-B vyznačuje špeciálne vyrobenými štetinkami MicroPulse, ktoré uvoľňujú zubný povlak a odstraňujú až o 1 % viac zubného povlaku v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou.

Oral-B Náhradné hlavice Cross Action 4 ks

EB 50-4 náhradná kefka 4ks ORAL B Ako jedna z prémiových náhradných čistiacich hlavíc od Oral-B má CrossAction perfektne tvarované štetinky zamerané na zubný povlak pod uhlom 16 stupňov, ktoré odstránia až o 1 % viac zubného povlaku v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou.

Oral-B Oral B Náhradné hlavice Sensitive Clean 2 ks

Oral-B EBS 17-2 Sensitive Sensitive Clean ako jedna z prémiových náhradných čistiacich hlavíc od Oral-B obsahuje ultratenké štetinky, ktoré sú jemné k ďasnám, a normálne štetinky, ktoré sú nekompromisné k zubnému povlaku Sensitive Clean odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku a znižuje zápal ďasien až o 100 % v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou.

Oral-B Náhradné hlavice Cross Action Black 4 ks

EB 50-4 náhradná kefka 2ks ORAL B Ako jedna z prémiových náhradných čistiacich hlavíc od Oral-B má CrossAction perfektne tvarované štetinky zamerané na zubný povlak pod uhlom 16 stupňov, ktoré odstránia až o 1 % viac zubného povlaku v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou.

Oral B Oxyjet ED 17 náhradné hlavice pre ústnu sprchu 4 ks

Špeciálna starostlivosť Oral B Oxyjet ED 17 skvelo doplní vašu bežnú rutinu dentálnej hygieny.Vlastnosti:odstraňuje zubný povlakuľahčuje čistenie medzizubných priestorovupokojuje ďasná

Oral-B EB 50-4 Cross Action Náhradné hlavice 4 ks

Oral-B EB 50 Cross Action, 4 ks Náhradné hlavice Oral-B EB CrossAction 50 sú ideálne pre každodenné čistenie chrupu.

Oral-B Pulsonic Sensitive náhradné hlavice pre sonickú kefku 4 ks

ORAL B NAHR.ZK Pulsonic Sensitive 4ks Náhradné hlavice – na Oral B Sonic Pulsonic, sonická verzia, 4ks v balení

Oral-B Pulsonic náhradné hlavice pre sonickú kefku 4ks

ORAL B NAHR.ZK Pulsonic Clean 4ks Náhradné kefkové hlavice Oral-B Pulsonic 4 ks náhradné hlavice pre kefky Pulsonic s dvojitým zakrivením. Kratšie vlákna umiestnené po stranách hlavice okolo vyvýšených vlákien precízne vyčistia zuby po celom ich povrchu a zbavia ich plaku.

BRAUN ORAL-B ED 17-4

NÁHRADNÉ KONCOVKY. POPIS:. Trysky pro modely ústnych sprch a centier MD 15-20 a OC 15-20. Prepínanie tenký/rotačný prúd vody priamo na hlavici. 4ks

Oral B Pulsonic SR 32-4 náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks

Náhradná hlavica na zubnú kefku Oral B Pulsonic SR 32-4 vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky pri ústnej hygiene. Jej pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako efektívne čistenie zubov ako s novou kefkou.Vlastnosti:

Oral-B Čistiace Hlavice iO Gentle Care 4 ks

Oral B iO NK Gentle care 4ks Náhradné hlavice pre Oral B iO elektrické zubné kefky.

Oral B Stages Power Frozen EB10K náhradné hlavice 4 ks Extra Soft

Náhradná hlavica na zubnú kefku Oral B Stages Power Frozen EB10K vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky pri ústnej hygiene. Jej pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako efektívne čistenie zubov ako s novou kefkou.Vlastnosti:

Oral B Náhradné kefkové hlavice Kids Frozen EB 10 4 ks + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Náhradné kefkové hlavice k elektrickej zubnej kefke Oral-B Stages Power Kids s Disney postavičkami z Ľadového kráľovstva sú prispôsobené menším detským ústam a majú dizajn inšpirovaný špičkovými čistiacimi účinkami profesionálnych nástrojov zubných lekárov. Vlákna aj celková veľkosť kefky sú ideálne pre malé detské ruky a ústa a všetky kefkovité hlavice zdobia Disney postavičky, ktoré si vaše deti zamilujú. Každé balenie obsahuje 4 náhradné kefkovité hlavice Oral-B Stages Power Kids. Unikátny ...

Oral-B Čistiace hlavice iO Ultimate Clean White 4 ks

Oral B iO NK Ultimate clean 4ks Náhradné hlavice pre Oral B iO elektrické zubné kefky.

Oral-B Čistiace hlavice iO Ultimate Clean Black 4 ks

Oral B iO NK Ultimate clean Black 4ks Náhradné hlavice pre Oral B iO elektrické zubné kefky.

Oral B Cross Action EB 50 náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks

Náhradná hlavica na zubnú kefku Oral B Cross Action EB 50 vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky pri ústnej hygiene. Jej pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako efektívne čistenie zubov ako s novou kefkou.Vlastnosti:

Oral B Floss Action EB 25 náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks

Náhradná hlavica na zubnú kefku Oral B Floss Action EB 25 vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky pri ústnej hygiene. Jej pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako efektívne čistenie zubov ako s novou kefkou.Vlastnosti:

Oral B Precision Clean EB 20 náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks

Náhradná hlavica na zubnú kefku Oral B Precision Clean EB 20 vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky pri ústnej hygiene. Jej pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako efektívne čistenie zubov ako s novou kefkou.Vlastnosti:

Oral B Sensitive UltraThin EB 60 náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks

Náhradná hlavica na zubnú kefku Oral B Sensitive UltraThin EB 60 vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky pri ústnej hygiene. Jej pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako efektívne čistenie zubov ako s novou kefkou.Vlastnosti:

Oral B 3D White EB 18 náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks

Náhradná hlavica na zubnú kefku Oral B 3D White EB 18 vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky pri ústnej hygiene. Jej pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako efektívne čistenie zubov ako s novou kefkou.Vlastnosti:

Oral B Náhradné kefkové hlavice Sensi Ultra Thin EB 60 4 ks + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Vyskúšajte čistiacu hlavicu Oral-B Sensi Ultrathin navrhnutú Oral-B, zubnými lekármi múzeách značkou zubných kefiek na svete. Jej guľatý tvar bol navrhnutý v spolupráci so zubnými lekármi. Má mäkká ultratenká vlákna, ktoré sú šetrné k ďasnám, a zároveň bežná vlákna, ktoré sú nekompromisné k zubnému povlaku. Sensi Ultrathin odstraňuje až o 100% viac zubného povlaku a znižuje zápal ďasien o 100% v porovnaní s manuálnym zubnou kefkou. Jedinečná kombinácia vlákien so zaoblenými koncami a mimoriadne...

Oral B Cross Action EB 50 Black náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks

Náhradná hlavica na zubnú kefku Oral B Cross Action EB 50 Black vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky pri ústnej hygiene. Jej pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako efektívne čistenie zubov ako s novou kefkou.Vlastnosti:

Oral B Stages Power EB10 Cars náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks Extra Soft

Náhradná hlavica na zubnú kefku Oral B Stages Power EB10 Cars vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky pri ústnej hygiene. Jej pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako efektívne čistenie zubov ako s novou kefkou.Vlastnosti:

Oral B Stages Power EB10 Star Wars náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks Extra Soft

Náhradná hlavica na zubnú kefku Oral B Stages Power EB10 Star Wars vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky pri ústnej hygiene. Jej pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako efektívne čistenie zubov ako s novou kefkou.Vlastnosti:

BRAUN ORAL-B PULSONIC SR 32-4 SENSITIVE

NÁHRADNÉ HLAVICE . Najmäkšia čistiaca hlavica pre šetrné čistenie chrupu . Predĺžené vyhotovenie . Jemná sonická technológia odstraňuje viac plaku . Kompatibilná so všetkými kefkami Pulsonic od Oral-B . Najmäkšia

BRAUN ORAL-B IO GENTLE CARE WHITE 4 KS

NÁHRADNÉ HLAVICE . Čistiaca hlavica Oral-B iO Gentle Care je špeciálne navrhnutá na jemné a efektívne čistenie citlivých oblastí a ďasien. . Hlavica Ultimate Clean kombinuje dokonalý uhol Oral-B s novými inovatívnymi štetinkami,

Oral B GeniusX + Aquacare 6 sada zubnej starostlivosti

Genius X 20000 elektrická zubná kefka + cestovné púzdro na zubnú kefku + náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks + Aquacare 6 Pro Expert ústna sprcha + náhradné hlavice pre ústnu sprchu 4 ks