Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nabytok do detskej izby

Nájdených:    5754 produktov

Šedá zostava nábytku do detskej izby Doune

Nábytok do detskej izby v šedej farbe. Detská izba / zostava obsahuje detskú posteľ so zábranou a zásuvkou, nočný stolík, šatníkovú skriňu na oblečenie, písací stôl a komodu. Nábytok je možné kúpiť aj v inej farbe.

Biely vešiak do detskej izby z preglejky Geese Piper

Nábytok do detskej izby môže vyzerať vkusne a hravo zároveň. Dôkazom toho sú s láskou navrhnuté kúsky značky Geese, ktoré sú praktické aj ľahko kombinovateľné. Vytvorte pre svoje deti pohodlné a bezpečné útočisko. Jednoducho a štýlovo. - Rozmery: 12 x 42 x 60 cm (hĺbka x výška x šírka) - Hmotnosť: 2.18 kg - Materiál: melamínová preglejka - Počet balíkov: 1 - Údržba: utierajte vlhkou handričkou - Montáž: produkt vyžaduje montáž

Biela polica do detskej izby z preglejky Geese Piper

Nábytok do detskej izby môže vyzerať vkusne a hravo zároveň. Dôkazom toho sú s láskou navrhnuté kúsky značky Geese, ktoré sú praktické aj ľahko kombinovateľné. Vytvorte pre svoje deti pohodlné a bezpečné útočisko. Jednoducho a štýlovo. - Dĺžka: 60 cm - Výška : 21 cm - Váha: 1.78 kg - Šírka: 60 cm - Hĺbka: 20 cm - Vyžaduje montáž: Áno - Materiál: Preglejka - Materiál poličiek: Preglejka - Materiál konštrukcie: Preglejka - Povrchová úprava poličiek: Melamín - Starostlivosť: Čistiť vlhkou...

Sada 8 háčikov do detskej izby z preglejky Geese Piper

Nábytok do detskej izby môže vyzerať vkusne a hravo zároveň. Dôkazom toho sú s láskou navrhnuté kúsky značky Geese, ktoré sú praktické aj ľahko kombinovateľné. Vytvorte pre svoje deti pohodlné a bezpečné útočisko. Jednoducho a štýlovo. - Rozmery: 1 x 8 x 5 cm (hĺbka x výška x šírka) - Hmotnosť: 210 g - Materiál: drevo, melamínová preglejka - Počet balíkov: 1 - Údržba: utierajte vlhkou handričkou - Montáž: produkt vyžaduje montáž

Biela dvojposchodová polica do detskej izby z preglejky Geese Piper

Nábytok do detskej izby môže vyzerať vkusne a hravo zároveň. Dôkazom toho sú s láskou navrhnuté kúsky značky Geese, ktoré sú praktické aj ľahko kombinovateľné. Vytvorte pre svoje deti pohodlné a bezpečné útočisko. Jednoducho a štýlovo. - Dĺžka: 60 cm - Výška : 42 cm - Váha: 3.23 kg - Šírka: 60 cm - Hĺbka: 20 cm - Vyžaduje montáž: Áno - Materiál: Preglejka - Materiál poličiek: Preglejka - Materiál konštrukcie: Preglejka - Povrchová úprava poličiek: Melamín - Starostlivosť: Čistiť vlhkou...

Samolepiace háčiky do detskej izby

Samolepiace háčiky do detskej izby Materiál: plast Rozmery: 14 x 29,8 cm Obsah balenia: 1 ks

Knižnica do detskej izby Sleepy

Šírka 40 cm, výška 194 cm, hĺbka 41 cm. Vysoká knižnica do detskej izbičky ponúka 3 otvorené police na hračky i na knihy a tri zásuvky umiestnené v spodnej časti. Kvalitné vyhotovenie v 5 farebných prevedeniach.

Zostava nábytku do detskej izby Emilio, dub sonoma / biela%

Zostava nábytku do detskej izby v kombinácii dub sonoma/biela obsahuje všetko potrebné - posteľ so zásuvkami, úložný regál, písací stôl aj šatníkovú skriňu. Nábytok je ideálny tiež do malej detskej izby. A univerzálne sa hodí ako pre malé deti, tak pre teenagerov.

Zostava nábytku do detskej izby Emilio, dub sonoma / biela%

Zostava nábytku do detskej izby v kombinácii dub sonoma/biela obsahuje všetko potrebné - posteľ so zásuvkami, úložný regál, písací stôl aj šatníkovú skriňu. Nábytok je ideálny tiež do malej detskej izby. A univerzálne sa hodí ako pre malé deti, tak pre teenagerov.

Skriňa do detskej izby Sleepy

Šírka 80 cm, hĺbka 57 cm, výška 194 cm. Detská šatníková skriňa s tromi policami a vešiakovou tyčou. Korpus v bielom prevedení. Dvierka s otvormi pre jednoduché otváranie sú k dostaniu v piatich veselých farebných odtieňoch. Konštrukcia vyrobená z laminovanej dosky so šírkou 18 mm.

Komoda do detskej izby Sleepy

Šírka 80 cm, hĺbka 41 cm, výška 95 cm. Detská komoda na nožičkách vybavená štyrmi zásuvkami s praktickým otvorom pre jednoduché otváranie. V ponuke päť pestrých farebných variantov.

Zostava do detskej izby Lerwick - ružová

Ružová detská zostava nábytku pre dievčatko. Detskú izbu tvorí detská posteľ s prístelkou, nočný stolík, detský písací stôl a veľká šatníková skriňa. Posteľ dodávame vrátane matracov, roštov a úložných šuplíkov. Detský nábytok je k dostaniu aj v iných farbách.

Šedá zostava do detskej izby Roslin

Minimalistická zostava nábytku do detskej izby vyrobená v šedej farbe poteší každé dieťa. Zostavu nábytku tvorí detská posteľ s prístelkou a zábranou, písací stôl, detská šatníková skriňa a komoda so zásuvkami. Detská izba / zostava je dostupná aj v iných farbách.

Zelený detský nábytok do izby Doune

Funkčná zostava nábytku do detskej izby v zeleno-bielom prevedení. Nechýba tu posteľ so zábranou a nočným stolíkom, šatníková skriňa na oblečenie, knižnica, komoda so zásuvkami a písací stôl.

Písací stôl do detskej izby Sleepy

Šírka 110 cm, hĺbka 60 cm, výška 78 cm. Detský písací stôl a šuflíkový kontajner s tromi zásuvkami. Šuplíky nie sú montované k stolu, jednoducho tak môžete postaviť kontajner k písaciemu stolu, pod neho, alebo napríklad samostatne do miestnosti. K dostaniu v piatich farebných variantoch.

LANAFORM - Pommy zvlhčovač do detskej izby

Zvlhčovač vďaka nepretržitej 10 hodinovej prevádzke zaistí dieťaťu pokojnú noc. Príjemný dizajn a modré svetlo vaše dieťa ukľudní. Pommy má tichý chod a nastaviteľnú intenzitu tvorby hmly. Ventilačný systém rozptyľuje vodu vo forme studené hmly (aerosolu) a tým poskytuje požadovanú vlhkosť. Vo výstupe aerosolu sa nachádza penová vložka pre biologické esenciálne oleje. S výrobkom sú dodávané 3 náhradné penové vložky. Technické údaje: • kapacita nádržky: 1,2 l; • max. množstvo dodanej vlhkosti: 1...

Modrá zostava do detskej izby Dundee

Detská chlapčenská izba v sýtej modrej farbe. Súčasťou zostavy nábytku je detská posteľ so zábranou, detská šatníková skriňa, písací detský stôl, komoda a dve knižnice so zásuvkami.

Zelená zostava nábytku do detskej izby Aberdeen

Zelená detská izba s poschodovou posteľou, ktorá je dodávaná vrátane matracov, roštov i úložných šuplíkov. Súčasťou zostavy do detskej izby je tiež komoda, šatníková skriňa, nočný stolík a policový regál.

Posteľ do detskej izby 160x80 cm Buddy

Šírka 88 cm, dĺžka 164 cm, výška 63 cm. Rozmery spacej plochy 160 × 80 cm. Praktická posteľ biela do detskej izby s penovým matracom a roštom. K posteli je možné prikúpiť dodatočný úložný priestor v podobe zásuvky pod posteľ. Posteľ je dostupná aj v rozmere 140x70 cm.

Zostava nábytku do detskej izby Lerwick modrá

Detská nábytková zostava v modro-bielom prevedení. Súčasťou detskej izby je detská posteľ s prístelkou a úložným priestorom, nočný stolík, detský písací stôl a veľká šatníková skriňa. Izba je dostupná aj v iných farebných variantoch.

DREVONA09 Kontajner do detskej izby biely TEENY 6

Kontajner do detskej izby TEENY 6 bielyje mobilný kontajner na kolieskach vhodný do detskej izby. Čielka zásuviek je možné objednať vo farebných prevedeniach. Zásuvky sa vysúvajú pomocou kvalitného guličkového plnovýsuvu. Rozmery:šírka: 40 cmvýška: 51 cmhĺbka: 34 cmDodávaný v demonte.Kontajner na kolieskach je kvalitný slovenský nábytok vyrobený spoločnosťou DREVONA.

DREVONA09 Kontajner do detskej izby buk TEENY 6

Kontajner do detskej izby TEENY 6 bukje mobilný kontajner na kolieskach vhodný do detskej izby. Čielka zásuviek je možné objednať vo farebných prevedeniach. Zásuvky sa vysúvajú pomocou kvalitného guličkového plnovýsuvu. Rozmery:šírka: 40 cmvýška: 51 cmhĺbka: 34 cmDodávaný v demonte.Kontajner na kolieskach je kvalitný slovenský nábytok vyrobený spoločnosťou DREVONA.

DREVONA09 Kontajner do detskej izby navarra TEENY 6

Kontajner do detskej izby TEENY 6 navarraje mobilný kontajner na kolieskach vhodný do detskej izby. Čielka zásuviek je možné objednať vo farebných prevedeniach. Zásuvky sa vysúvajú pomocou kvalitného guličkového plnovýsuvu. Rozmery:šírka: 40 cmvýška: 51 cmhĺbka: 34 cmDodávaný v demonte.Kontajner na kolieskach je kvalitný slovenský nábytok vyrobený spoločnosťou DREVONA.

DREVONA09 Kontajner do detskej izby šedý TEENY 6

Kontajner do detskej izby TEENY 6 šedýje mobilný kontajner na kolieskach vhodný do detskej izby. Čielka zásuviek je možné objednať vo farebných prevedeniach. Zásuvky sa vysúvajú pomocou kvalitného guličkového plnovýsuvu. Rozmery:šírka: 40 cmvýška: 51 cmhĺbka: 34 cmDodávaný v demonte.Kontajner na kolieskach je kvalitný slovenský nábytok vyrobený spoločnosťou DREVONA.

DREVONA09 Kontajner do detskej izby wenge TEENY 6

Kontajner do detskej izby TEENY 6 wengeje mobilný kontajner na kolieskach vhodný do detskej izby. Čielka zásuviek je možné objednať vo farebných prevedeniach. Zásuvky sa vysúvajú pomocou kvalitného guličkového plnovýsuvu. Rozmery:šírka: 40 cmvýška: 51 cmhĺbka: 34 cmDodávaný v demonte.Kontajner na kolieskach je kvalitný slovenský nábytok vyrobený spoločnosťou DREVONA.

Posteľ do detskej izby Builder 140x70 cm

Šírka 74 cm, dĺžka 153 cm, výška 50 cm. Spacia plocha 140 x 70 cm. Posteľ do chlapčenskej izby - stavebné auto s penovým matracom a roštom so systémom Flex.

Šedá zostava nábytku do detskej izby Dundee

Kompletná detská izbová zostava vyrobená v minimalistickej šedej farbe. Súčasťou detskej zostavy je písací stôl, posteľ so zábranou, policové regály, detská šatníková skriňa a komoda so zásuvkami.

Posteľ do detskej izby 160x80 cm Levík

Šírka 88 cm, dĺžka 164 cm, výška 63 cm. Rozmery spacej plochy 160 × 80 cm. Jemná posteľ pre chlapcov i dievčatá. Malý Leví kráľ na čele detskej postele bude obľúbenou postavičkou každého dieťaťa. Súčasťou postele je penový matrac a rošt.

Posteľ do detskej izby Ariel 160x80 cm

Šírka 88 cm, dĺžka 164 cm, výška 63 cm. Rozmery spacej plochy 160 × 80 cm. Postieľka s matracom a roštom pre dievčatko. Na oboch čelách postele je motív rozprávkové víly Ariel. K posteli je možné dokúpiť aj praktický úložný priestor pod posteľ v podobe zásuvky.

Posteľ do detskej izby Medvedík 160x80 cm

Šírka 88 cm, dĺžka 164 cm, výška 63 cm. Rozmery spacej plochy 160 × 80 cm. Krásna posteľ detská s motívom modrého medvedíka, ktorého si zamiluje každé dieťa. Matrac a rošt sú súčasťou. Šuplík pod posteľ je možné dokúpiť.

Postieľka do detskej izby 140x70 cm Slon

Šírka 78 cm, dĺžka 144 cm, výška 58 cm. Rozmery spacej plochy 140 × 70 cm. Biela postieľka detská s motívom slona na čelách postele. Súčasťou postele je taktiež matrac a rošt. Šuplík pod posteľ je možné dokúpiť.

Posteľ do detskej izby 140x70 cm Panda

Šírka 78 cm, dĺžka 144 cm, výška 58 cm. Rozmery spacej plochy 140 × 70 cm. Bielo-čierna posteľ pre chlapcov aj dievčatá, vyhotovená v tvare medvedíka pandy. Posteľ je dodávaná spolu s matracom a roštom. Za príplatok je možné k nej prikúpiť úložný priestor v podobe zásuvky.

Posteľ do detskej izby Belly 140x70 cm

Šírka 78 cm, dĺžka 144 cm, výška 58 cm. Rozmery spacej plochy 140 × 70 cm. Univerzálna posteľ detská v bielej farbe vhodná pre dievčatá aj pre chlapcov. Súčasťou je matrac a Flex rošt. K posteli si môžete dokúpiť zásuvný šuflík pod posteľ.

MIKI 4S komoda do detskej izby, biela

DOPRAVA PO CELÉ SR ZADARMO, dekor biela (korpus), vyrobené z kvalitného lamina hrubosti 1,6 a 2,2 cm, možno si vybrať farebný dekor úchytiek (červený, modrý, zelený, ružový, oranžový, kombinácia), systém umožňuje vytvorenie vlastnej zostavy nábytku, posteľ dodávame s roštom, bez matraca, možno dokúpiť viď. e-shop

Posteľ do detskej izby 140x70 cm Plane

Šírka 74 cm, dĺžka 160 cm, výška 44 cm. Spacia plocha 140 x 70 cm. Nápaditá posteľ pre chlapcov - zelené lietadlo. Penový matrac o veľkosti 140 x 70 x 7 cm a pevný rošt sú súčasťou postele.

Posteľ do detskej izby 140x70 cm Levík

Šírka 78 cm, dĺžka 144 cm, výška 58 cm. Rozmery spacej plochy 140 × 70 cm. Detská posteľ s motívom Levieho kráľa. Súčasťou postele je matrac, rošt a zábrana proti spadnutiu počas spánku. K posteli je možné dokúpiť šuplík.

Modrý detský nábytok do izby Aberdeen

Modrá detská izba s poschodovou posteľou vhodná pre dvoch chlapcov. Súčasťou zostavy nábytku je tiež veľká šatníková skriňa, komoda, policový regál a detský nočný stolík. Zostava je dostupná vo viacerých farebných variantoch.

DREVONA09 Kontajner do detskej izby dub bardolíno TEENY 6

Kontajner do detskej izby TEENY 6 dub bardolínoje mobilný kontajner na kolieskach vhodný do detskej izby. Čielka zásuviek je možné objednať vo farebných prevedeniach. Zásuvky sa vysúvajú pomocou kvalitného guličkového plnovýsuvu. Rozmery:šírka: 40 cmvýška: 51 cmhĺbka: 34 cmDodávaný v demonte.Kontajner na kolieskach je kvalitný slovenský nábytok vyrobený spoločnosťou DREVONA.

DREVONA09 Kontajner do detskej izby dub canyon TEENY 6

Kontajner do detskej izby TEENY 6 dub canyonje mobilný kontajner na kolieskach vhodný do detskej izby. Čielka zásuviek je možné objednať vo farebných prevedeniach. Zásuvky sa vysúvajú pomocou kvalitného guličkového plnovýsuvu. Rozmery:šírka: 40 cmvýška: 51 cmhĺbka: 34 cmDodávaný v demonte.Kontajner na kolieskach je kvalitný slovenský nábytok vyrobený spoločnosťou DREVONA.