Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Na farme otvarace okienka

Nájdených:    3 produkty

Zvieratá - junior lexikón

Kniha z edície Vieš už prečo je určená pre deti od dvoch do štyroch rokov. Otváracie okienka, krátke jednoduché texty a reálne ilustrácie deti zoznámia so zvieratkami, ktoré žijú na farme, v lese, na savene, v moriach, či oceánoch, v džungli, či v polárnej oblasti.

Mesto a okolie: Farma - Ramon Olivera, Rebecca Gerlingsová

Mesto a okolieVynikajúca knižka pre každé zvedavé dieťatkoS interaktívnymi okienkami a mnohými detailmiRozširuje slovnú zásobuFarmaVitaj na hlučnej, rušnej farme. Keď ťa po nej budú Havko a Mňauko sprevádzať, pootváraj jednotlivé okienka a dozvieš sa všetko dôležité o miestnych zvieratách aj strojoch.Pre deti od 3 rokovZ anglického originálu Town and About: Farm (Hodder & Stoughton Limidet, London 2017) preložila Viktória Marcinová.

Lilliputiens – drevený panel s aktivitami – farma

Didaktická hračka Lilliputiens – drevený panel s aktivitami – farma: S didaktickou hračkou od značky Lilliputiens si vaše dieťa vyskúša mnoho zaujímavých princípov a mechanizmov. Pri objavovaní si zároveň bude trénovať jemnú motoriku a zmyslové vnímanie. Doska v tvare farmy v sebe skrýva mnoho prekvapení. Nahliadnite opatrne do otváracieho okienka a zistite, kto sa tam skrýva. Odkryte pod otáčacím kolieskom postupne všetky zvieratká, ktorá bývajú na farme. A nechajte zvedavého oslíka vykuknú...