Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Na dvore leporelo sk

Nájdených:    164 produktov

Na dvore - Otvor okienko

Obrázkové leporelo pre deti o zvieratkách žijúcich na vidieku.

Pozri, kto sa skrýva na dvore

Pozri sa do otváracieho okienka a pomôž nájsť ovečke zvieratko, ktoré sa tam schováva. Leporelo, určené pre deti od 1do 6 rokov, naučí zábavnou formou spoznávať zvieratká či ľudí, ktorých môžu stretnúť na dvore - kravičku, sliepku, kačku, koníka, psíka, kozu, hus, prasiatko, či farmára na traktore.

Kto sa tu schováva? - Na dvore - Katherine McEwenová

Kto sa tu schováva? - Na dvore - Katherine McEwenová, Vydavateľ: Ella & Max SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 10, Rok vydania: 2021 Deti milujú objavovanie a vďaka tejto prekrásnej knižke si ho užijú do sýtosti! Za viac ako 20 otváracími okienkami sa tu skrýva celý rad milých zvieratiek zo statku, ktoré čakajú len na to, kým ich malý čitateľ nájde! Pri práci s knihou si dieťa jednak precvičí jemnú motoriku, jednak sa nenásilnou formou naučí mnoho zaujímavých vecí o domácich zvieratách. Zrozumi...

Teddies Knížka Leporelo - Moje první zvířátka

Teddies Knížka Leporelo - Moje první zvířátka z kategórie Heureka.sk | Filmy, knihy, hry | Knihy kúpite na Kokiskashop.sk za 2.69 €. Leporelo pro nejmenší je souborem obrázků zvířátek, se kterými se mohou setkat na farmě. Při popisu ilustrací si dítě rozvíjí základní slovní zásobu a zábavnou formou se učí, jak se jmenují mláďátka zvířátek na obrázcích. Leporelo je vyrobeno z kvalitního materiálu, aby se prodloužila jeho životnost. Velikost: 13,5 x 11 x 1,5 cm.Vhodné pro děti od 2 let.Technické...

Na farme. Moje prvé - hľadaj a nájdi!

Vitaj na farme! Toto krásne ilustrované leporelo je ideálne pre malých zvedavcov, ktorí túžia spoznať život na farme a zvieratá, ktoré tam žijú.

Knížka Leporelo Moje první lesní zvířátka 13,5x11x1,5cm od 24 měs MPZ

Knížka Leporelo Moje první lesní zvířátka 13,5x11x1,5cm od 24 měs MPZ z kategórie Heureka.sk | Filmy, knihy, hry | Knihy kúpite na Kokiskashop.sk za 2.69 €. Leporelo pro nejmenší je souborem obrázků zvířátek, se kterými se mohou setkat v přírodě. Při popisu ilustrací si dítě rozvíjí základní slovní zásobu a zábavnou formou se učí, jak se jmenují mláďátka zvířátek na obrázcích. Leporelo je vyrobeno z kvalitního materiálu, aby se prodloužila jeho životnost. Velikost: 13,5 x 11 x 1,5 cm.Vhodné pr...

Nájdi moj domček (SK) - Kolektív autorov

Farebné leporelo s náučným obsahom. Deti sa zabavia hľadaním dvojíc obrázkov, ktoré k sebe patria. Pomôžu im pri tom jednoduché symboly na zadnej strane kartičiek.

Nájdi moju mamu (SK) - Kolektív autorov

Farebné leporelo s náučným obsahom. Deti sa zabavia hľadaním dvojíc obrázkov, ktoré k sebe patria. Pomôžu im pri tom jednoduché symboly na zadnej strane kartičiek.

Nájdi moju rodinu (SK) - Kolektív autorov

Farebné leporelo s náučným obsahom. Deti sa zabavia hľadaním dvojíc obrázkov, ktoré k sebe patria. Pomôžu im pri tom jednoduché symboly na zadnej strane kartičiek.

Moja malá knižka o zvieratkách na farme

Toto malé leporelo s krásnymi ilustráciami oboznamuje deti so zvieratkami na gazdovskom dvore.Je pre ne výborným spoločníkom pri poznávaní okolitého sveta.

Kde si? Kto si? Zvieratá na farme

Kde si? Kto si? Zvieratá na farme, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 14, Rok vydania: 2022 Rozkladajte postupne leporelo farmy a objavujte zvieratá, ktoré tam žijú.

Ideme vám na pomoc!

Ideme vám na pomoc!, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 12, Rok vydania: 2022 Učte sa, precvičujte a zabávajte sa pri učení prvých slov so svojim malým zvedavcom za sprievodu veselých, známych zvukov.

Na farme - Čo počujem

Na farme - Čo počujem, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 12, Rok vydania: 2022 Zoznámte sa so zvieratami z farmy a zistite o nich mnoho zaujímavých informácií v tejto úžasnej zvukovej knihe plnej farebných fotografií.

Na stavbe - Čo počujem

Na stavbe - Čo počujem, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 12, Rok vydania: 2022 Zoznámte sa s rušným staveniskom a zistite mnoho zaujímavých informácií o silných strojoch v tejto úžasnej zvukovej knihe plnej farebných fotografií.

Chodím na nočník - Ilaria Falorsi

Chodím na nočník - Ilaria Falorsi, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 10, Rok vydania: 2022 Krátky príbeh s pohyblivými prvkami v ilustráciách, ktorý deťom uľahčí chodenie na nočník a naučí ich základné hygienické návyky.

Schovávačka na farme - Aurélie Guillerey

Schovávačka na farme - Aurélie Guillerey, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 12, Rok vydania: 2022 Kto ráno budí celú farmu? Kto volá svoje stádo? Pozri sa pod okienko. Nájdeš tam zvieratko z farmy. Veselé, ako budeš aj ty pri prezeraní tejto knižky!

Kurz grilovania alebo prípravy mäsa

Kurz grilovania prebieha v historických priestoroch 300 rokov starého vinárskeho domu. Po dostavení sa na miesto konania vás privíta jeden zo známych šéfkuchárov Slovenska a vysvetlí vám, čím presne sa budete počas nasledujúcich hodín zaoberať. K dispozícii máte zošit s receptami, zásteru, ingrediencie a nástroje, ktoré budete používať. Pripijete si welcome drinkom a už nasleduje samotný kurz, počas ktorého si pripravíte jedlá z vopred určeného menu. Počas kurzu môžete popíjať nealko nápoje, ká...

Hra na skrývačku Králiček - Yu-Hsuan Huang

Hra na skrývačku Králiček - Yu-Hsuan Huang, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 10, Rok vydania: 2021 Poď sa hrať na schovávačku so zajačikom Kajom a jeho neposedným bračekom.

Hra na skrývačku Mačička - Yu-Hsuan Huang

Hra na skrývačku Mačička - Yu-Hsuan Huang, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 10, Rok vydania: 2021 Poď sa zahrať na schovávačku s mačičkou Mickou, ktorá stratila obľúbenú loptičku.

Spomaľ... na svojom prahu - Freya Hartas

Spomaľ... na svojom prahu - Freya Hartas, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 12, Rok vydania: 2022 Zázraky prírody sa odohrávajú hneď za dverami vášho domu. Rozvíjajte u detí vnímavosť a cit pre prítomný okamihv leporele od tvorcov úspešných kníh Spomaľ.

Spoznávame život na farme - Kolektív autorov

Spoznávame život na farme - Kolektív autorov, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 64, Rok vydania: 2022 Čo sa deje na dvore? Kam chodia spať ovce? Čo a ako sa pestuje na farme? Objavte všetko spolu s vašimi deťmi. Kniha plná aktivít a hier na učenie sa s deťmi.

Čo sa deje Na bicykli - Kolektív autorov

Čo sa deje Na bicykli - Kolektív autorov, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 10, Rok vydania: 2022 Rozpohybuj krátke veršované príbehy a vyraz so svojimi novými kamarátmi na poriadnu jazdu na bicykli! Precvičuj si jemnú motoriku s posuvnými prvkami.

Na prechádzke – Prvá kontrastná knižka vášho bábätka - Mary Cartwright

Na prechádzke – Prvá kontrastná knižka vášho bábätka - Mary Cartwright, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 10, Rok vydania: 2021 Vyrazte na prechádzku s touto úžasnou knihou s vysoko kontrastnými čiernobielymi obrázkami, ktoré stimulujú a fascinujú malé deti.

Kniha plná okienok - Na farme - Andrew Burgess, Pooja Desai

Kniha plná okienok - Na farme - Andrew Burgess, Pooja Desai, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 18, Rok vydania: 2021 Toto leporelo je ideálne pre najmenších čitateľov, ktorí už majú isté základy slovnej zásoby, túžia si ju rozšíriť a získať čo najväčšie povedomie o svete, čo ich obklopuje. Leporelo obsahuje veľké množstvo fotografií a interaktívnych okienok, ktoré ešte viac povzbudia detskú zvedavosť. Na každej stránke ich čaká veľa nových informácií, ale aj otázky a úlohy, ...

Už chodím na nočník Knižka s puzzle - Beatrice Tinarelli

Už chodím na nočník Knižka s puzzle - Beatrice Tinarelli, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 10, Rok vydania: 2021 Skladaj, hraj sa, uč sa! Táto knižka obsahuje veľké kusy puzzle veselých kamarátov zo škôlky. Je vyrobená z pevného materiálu a vďaka svojej veľkosti je ideálna pre malé deti. V tejto knihe môžu vaši malí zvedavci puzzle nielen skladať a rozkladať, ale aj spájať za sebou! Poďte s deťmi nahliadnuť do škôlky, kde sa ich noví kamaráti chcú zbaviť plienok a naučiť sa...

Vitaj na svete! – Prvá kontrastná knižka vášho bábätka - Mary Cartwright

Vitaj na svete! – Prvá kontrastná knižka vášho bábätka - Mary Cartwright, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 10, Rok vydania: 2021 Pozdravte a zoznámte sa s novými kamarátmi v tejto úžasnej knihe s vysoko kontrastnými čiernobielymi obrázkami, ktoré stimulujú a fascinujú malé deti.

Hra na skrývačku Kuriatko - Yu-Hsuan Huang

Hra na skrývačku Kuriatko - Yu-Hsuan Huang, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 10, Rok vydania: 2021 Knižka je ideálna pre najmenšie deti, ktoré ešte len začínajú objavovať okolitý svet. Deti sa s kuriatkom Kamilkou vydajú hľadať mamičku. Nie je to ona, kto spieva na strome? Neschováva sa za tŕstím? Či za plotom? Kniha interaktívnu spôsobom rozvíja zrak, hmat a jemné motorické schopnosti. Mäkké detaily z plsti deťom umožnia zlepšovať koordináciu prštekov, ale aj objavovať sve...

Hra na skrývačku Psík - Yu-Hsuan Huang

Hra na skrývačku Psík - Yu-Hsuan Huang, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 10, Rok vydania: 2021 Knižka je ideálna pre najmenšie deti, ktoré ešte len začínajú objavovať okolitý svet. Deti sa so psíkom Fliačikom vydajú hľadať kosť, ktorá sa môže schovávať kdekoľvek! Pretože tento malý psík zabudol, kam si ju schoval. Neváľa sa v bahne? Nie je v stajni? Či v korýtku? Kniha interaktívny spôsobom rozvíja zrak, hmat a jemné motorické schopnosti. Mäkké detaily z plsti deťom umožnia...

10 malých mačiatok - Kolektív

Vyrezávané leporelo väčšieho formátu s nádhernými realistickými obrázkami malých mačiatok, ako sa vybrali s mamou do sveta a stretávajú ďalšie zvieratká na dvore a na lúke – sliepky, psíka, prasiatka, ovečky, teliatka aj koníky. Navyše sú na každej stránke pekné veršíky, ktoré rodičia a starí rodičia určite ocenia a radi prečítajú deťom.

10 malých mačiatok

Vyrezávané leporelo väčšieho formátu s nádhernými realistickými obrázkami malých mačiatok, ako sa vybrali s mamou do sveta a stretávajú ďalšie zvieratká na dvore a na lúke – sliepky, psíka, prasiatka, ovečky, teliatka aj koníky. Navyše sú na každej stránke pekné veršíky, ktoré rodičia a starí rodičia určite ocenia a radi prečítajú deťom.

Nájdi a ukáž - Gazdovstvo - Moja prvá knižka - Sandra Grimmová, Denitza Gruberová

Nájdi a ukáž - Gazdovstvo - Moja prvá knižka - Sandra Grimmová, Denitza Gruberová, Vydavateľ: Fortuna Libri, Väzba: Leporelo, Počet strán: 14, Rok vydania: 2022 Čím sa kŕmia kravičky? Kde sa ukryla myška? Čo sa dá kúpiť v obchodíku na gazdovskom dvore? Na pestrých obrázkoch sa deti zoznámia s najdôležitejšími pojmami na gazdovstve. Naučia sa ich vyhľadať a pomenovať.

Zatúlané húsa - Mária Rázusová-Martáková

Zatúlané húsa - Mária Rázusová-Martáková, Vydavateľ: SPN-Mladé letá, Väzba: Leporelo, Počet strán: 12, Rok vydania: 2022 Vyšli húsky dlhým radom, ešte bola ranná rosa. Keď sa pohli kúsok za dom, jedno húsa stratilo sa...Obľúbený veršovaný príbeh o malom húsatku, ktoré sa odtrhlo od kŕdľa a zatúlalo. Pri hľadaní mamičky stretáva rôzne zvieratká, čo žijú na gazdovskom dvore.

Čistotný baranček, 2.vydanie - Urszula Kozlowska

Leporelo s milým príbehom o zvieratkách, ktoré bývajú na gazdovskom dvore a svojím správaním veľmi pripomínajú deti. Je najmä o čistotnom barančekovi, ktorému sa páčil jeho snehobiely kožuštek a nechcel si ho zašpiniť. Raz ho prehovorila mačka na skrývačku, a z bieleho barančeka bol zrazu čierny! Nevadí, baranček si vypral kožuštek v jazierku a odvtedy sa s každým rád zahral.

Kravička parádnica, 2.vydanie - Urszula Kozlowska

Leporelo s milým príbehom o zvieratkách, ktoré bývajú na gazdovskom dvore a svojím správaním veľmi pripomínajú deti. Je najmä o kravičke parádnici, ktorá sa parádi od rána do večera, hrá sa na modelku, na krku nosí zlatý zvonček, na chvostíku ružovú mašličku a na hlávke venček. Nie je tej parády priveľa? Čudujú sa zvieratká a kravička na to príde aj sama, keď kozičke omylom zachutí jej venček. Príde aj na to, že najdôležitejšie je mať dobré srdiečko....

Krásne farby - Záhrada - Amandine Laprun

Krásne farby - Záhrada - Amandine Laprun, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 12, Rok vydania: 2022 Leporelo pre bábätká od 6 mesiacov na rozvoj zraku prostredníctvom objavovania farieb a zvierat zo záhrady.

Krásne farby Džungľa - Amandine Laprun

Krásne farby Džungľa - Amandine Laprun, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 12, Rok vydania: 2022 Leporelo pre bábätká od 6 mesiacov na rozvoju zraku prostredníctvom objavovania farieb a zvierat z džungle.

Psst, započúvaj sa... Buggyknižka Ahoj!

Psst, započúvaj sa... Buggyknižka Ahoj!, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 10, Rok vydania: 2022 Malé čiernobiele leporelo s remienkom, určeným k uchyteniu na kočík. Na kontrastných ilustráciách sú zobrazené zvieratká ako jeleň, mačka, žirafa, vtáčik.

Dobrú noc! Farma - Jean Claude

Dobrú noc! Farma - Jean Claude, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 22, Rok vydania: 2022 Leporelo s výrezmi ponúka pohľad na hospodárske zvieratá, ktoré sa ukladajú spať. Obsahuje jednoduché verše a hviezdy, ktoré v tme svietia.

Uh-uh, ah-ah, započúvaj sa... Buggyknižka Ahoj! - Kolektív autorov

Uh-uh, ah-ah, započúvaj sa... Buggyknižka Ahoj! - Kolektív autorov, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 10, Rok vydania: 2022 Malé čiernobiele leporelo s remienkom, určeným k uchyteniu na kočík. Na kontrastných ilustráciách sú zobrazené zvieratká ako opice, sova, žaba, pes.

Čo sa deje v mojom tele? - Kuk pod okienko

Čo sa deje v mojom tele? - Kuk pod okienko, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Leporelo, Počet strán: 12, Rok vydania: 2022 Leporelo s odklápacími okienkami jednoducho a zrozumiteľne zoznamuje malé deti s ľudským telom a odpovie na časté otázky, ktoré deti rady kladú.