Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Mydloezinfekcia na ruky vo spreji

Nájdených:    10 produktov

NANI Lavosept dezinfekcia na ruky 200 ml

Alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme roztoku, ktorý obsahuje zjemňujúce a hydratačné prísady, zabraňujúce vysúšaniu a podráždeniu pokožky. Vďaka baleniu v spreji sa pohodlne aplikuje na povrch rúk. Objem 200 ml.

NANI Lavosept dezinfekcia na ruky 500 ml

Alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme roztoku, ktorý obsahuje zjemňujúce a hydratačné prísady, zabraňujúce vysúšaniu a podráždeniu pokožky. Vďaka baleniu v spreji sa pohodlne aplikuje na povrch rúk. Objem 500 ml.

NANI Lavosept dezinfekcia na ruky 50 ml

Alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme roztoku, ktorý obsahuje zjemňujúce a hydratačné prísady, zabraňujúce vysúšaniu a podráždeniu pokožky. Vďaka baleniu v spreji sa pohodlne aplikuje na povrch rúk. Objem 50 ml.

NANI Lavosept dezinfekcia na ruky 500 ml - Lemon

Alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme roztoku s vôňou citrónu, ktorý obsahuje zjemňujúce a hydratačné prísady, zabraňujúce vysúšaniu a podráždeniu pokožky. Vďaka baleniu v spreji sa pohodlne aplikuje na povrch rúk. Objem 500 ml. Vôňa citrónu.

NANI Lavosept dezinfekcia na ruky 200 ml - Lemon

Alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme roztoku s vôňou zelených olív, ktorý obsahuje zjemňujúce a hydratačné prísady, zabraňujúce vysúšaniu a podráždeniu pokožky. Vďaka baleniu v spreji sa pohodlne aplikuje na povrch rúk. Objem 200 ml. Vôňa citronu.

NANI Lavosept dezinfekcia na ruky 50 ml - Lemon

Alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme roztoku s vôňou zelených olív, ktorý obsahuje zjemňujúce a hydratačné prísady, zabraňujúce vysúšaniu a podráždeniu pokožky. Vďaka baleniu v spreji sa pohodlne aplikuje na povrch rúk. Objem 50 ml. Vôňa citrónu.

NANI Lavosept Gold dezinfekcia na ruky 200 ml - Cherry

Alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme roztoku s vôňou čerešní, ktorý obsahuje zjemňujúce a hydratačné prísady, zabraňujúce vysúšaniu a podráždeniu pokožky. Obohatený o glitrové trblietky, ktoré zanechávajú exkluzívny efekt. Vďaka baleniu v spreji sa pohodlne aplikuje na povrch rúk. Vôňa čerešní.

ASTRID Repelent sprej pre deti 150 ml

Repelent ASTRID Repelent sprej pre deti 150 ml:Chráňte seba a svoju rodinu pred nebezpečným hmyzom šetrne, ale účinne repelentom ASTRID. Vďaka svojmu zloženiu je vhodný pre deti od 12 mesiacov veku. Poskytuje až 8-hodinovú ochranu pred komármi a kliešťami. Jeho textúra je nemastná a je jemne parfumovaný. Repelent ASTRID je vo forme spreja a vďaka tomu sa veľmi ľahko nanáša.Kľúčové vlastnosti repelentu pre deti ASTRID 150 mlRepelent ASTRID vo forme sprejaŠetrná, ale účinná ochranaVhodný pre d...

AQUAINT darčeková sada 500 ml + obrúsky HAPPY PLANET Zadarmo

Darčeková sada AQUAINT darčeková sada 500 ml + obrúsky HAPPY PLANET Zadarmo: Zaistite čistotu sebe aj svojej rodine za pomoci prírodnej sily zabalenej v darčekovej súprave. Univerzálny čistiaci prostriedok v spreji Aquaint a vlhčené obrúsky Happy Planet vám skvele poslúžia doma i na cestách. Kdekoľvek ich môžete použiť a behom pár sekúnd očistiť celú rodinu. Mäkké a jemné obrúsky sú vhodné pri starostlivosti o bábätko. Obrúsky Happy Planet sú 100 % biologicky odbúrateľné a obsahujú čistú vod...

Bushman repelent spray 90 ml

Repelent Bushman bol vyvinutý v Austrálii už v roku 1990. Vyvinul ho chemik s viac ako 35 ročnou praxou, ktorému išlo o to, vyprodukovať najlepší repelent na svete a nakoniec sa mu to podarilo. Chvíľu po jeho uvedení na trh sa stal jednotkou na austrálskom trhu a vďaka jeho účinnosti si veľmi rýchlo našiel cestu od štandardných dovolenkárov, cez rybárov, poľovníkov až po outdoorových nadšencov. Bushman vytvoril ako jediný prémiovú skupinu repelentov a tiež v nej sám zostal bez adekvátnej konk...