Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Mxgp the official motocross videogame psv

Nájdených:    3 produkty

MXGP: The Official Motocross Videogame PS4

MXGP pre PlayStation 4 je konzolový titul novej generácie a rozšírené vydanie motokrosovej hry MXGP. PlayStation 4 verzia obsahuje všetky trate z majstrovstiev 2013, vrátane tých, ktoré sa nenachádzali v pôvodnom vydaní. Konzoly novej generácie ponúkajú väčší výkon a flexibilitu a prinášajú ďalšie detaily a väčšiu kvalitu do hry. MXGP... .

MXGP 2: The Official Motocross Videogame PS4

MXGP 2 je pokračovaním predchádzajúcej motokrosovej hry MXGP: The Official Motocross Videogame. Hra je založená na licencii 2015 FIM Motocross World Championship. Môžete si ju ľahko vychutnávať a je plne realistická! Prežite najlepšie okamihy MXGP sezóny 2015 s herným režimom Real Events! MXGP 2 ponúka možnosť jazdiť na 4 úžasných vnútorných dráhach v... .

MXGP: The Official Motocross Videogame XBOX 360

Prach, emócie, simulácia, autenticita, úžasné skoky a vzrušujúci boj o prvé miesto. To sú kľúčové elementy novej videohry postavenej na jednom z najadrenalínovejších a najvyzývavejších šampionátov na svete - motokrose. Takto vymodelovaná z prachu a blata ožíva nová generácia jazdcov, ktorí charakterizujú nový míľnik týmto majstrovským dielom. Cieľ? Vyhrať Majstrovstvá... .