Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Msm66110d mixer tycove bosch

Nájdených:    4 produkty

BOSCH MSM66110D

TYČOVÝ MIXÉR. Výkon 600 W pre perfektné výsledky. S ďalším turbo nastavením pre maximálny výkon pri stlačení tlačidla. Extra ľahký so špeciálnou ergonomicky tvarovanou rukoväťou a komfortný s jemnou, protisklzovou vrstvou.

Tyčový mixér Bosch Haushalt MSM66110D 600 W, biela, modrá

600 W: výkonný motor pre optimálne výsledky·S ďalším tlačidlom turbo pre maximálny výkon jediným stlačením tlačidla·Miešacia noha z nehrdzavejúcej ocele s ostrým 4-čepeľovým nožom "QuattroBlade"·Tento text bol preložený strojovo. Tyčový mixér·Krytka·Miešačka / odmerka·Mixér z nehrdzavejúcej ocele·návod.

Tyčový mixér Bosch MSM66110Y, 600 W

Tyčový mixér Bosch MSM66110D Výkonný pomocník Mixér je vybavený spoľahlivým motorom s výkonom 600 W. Jeho výkon vás nikdy nesklame. Je veľmi efektívny a vyniká dlhou životnosťou. Smart ovládanie rýchlosti Odolný a veľmi ostrý nôž QuattroBlade je vhodným riešením pre jemné mixovanie v krátkom čase. Bez akejkoľvek námahy zvládne aj mixovanie veľkých prísad. Funkcia AntiSplash zabraňuje vyšplechnutiu ingrediencií z nádoby a vy tak budete mať vašu kuchyňu stále v čistote. Pohodlná manipulácia Mixov...