Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Mlyncek na so z daman 16 cm

Nájdených:    5 produktov

Peugeot Mlynček na korenie Daman, 16 cm 25427

Mlynček na korenie a soľ Daman od francúzskeho výrobcu Peugeot v modernej kombinácii z transparentného akrylátu a nerezovej ocele.

Peugeot Mlynček na soľ Daman, 16 cm 25434

Mlynček na korenie a soľ Daman od francúzskeho výrobcu Peugeot v modernej kombinácii z transparentného akrylátu a nerezovej ocele.

Peugeot Mlynček na soľ Madras, grafitový, 16 cm 39479

Dizajnový mlynček na soľ z dielne francúzskeho výrobcu Peugeot je vyrobený z bukového dreva ošetreného lazúrou kombinovaného s nehrdzavejúcou oceľou. Grafitovo-čierna farba so špeciálnymi lesklými efektmi. Výška 16 cm.

Rohnson R-545 mlynček na rajčiny

Odšťavovač Rohnson R-545 mlynček na rajčiny: Máte radi talianske pokrmy, kečup, paradajkový pretlak alebo rôzne paradajkové omáčky? Proste všetko, čo ide urobiť z paradajok? Potom sa určite tento elektrický mlynček na paradajky od firmy Rohnson stane ďalším z mnohých veľmi praktických pomocníkov vo vašej kuchyni. Kľúčové vlastnostiVýkonný motorVysoká kapacita mletiaFunkcia spätného choduVyberateľné nerezové sitoJednoduchá montáž a čistenieNominálny príkon 300 W Pre perfektný domáci pretlak...

Sal de Ibiza Molinillo mlynček na vlhkú morskú soľ s náplňou, 110 g 3110

Mlynček na soľ vysoký 16 cm, so špeciálnym mechanizmom, určeným na mletie vlhkej morskej soli najvyššej hrubosti Sal de Ibiza Molino. Sklenené telo, vrch z bukového dreva v prírodnej úprave, keramický mlecí mechanizmus, náplň hrubej soli Molino soli 110 gramov.