Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Mlyncek na korenie isen cierny 18 cm

Nájdených:    5 produktov

Peugeot Mlynček na korenie Isen, čierny, 18 cm 37758

Moderný dizajn s nádychom nostalgie. Ručný mlynček na korenie z dielne francúzskeho výrobcu v prevedení bukového dreva, ošetrený čiernym krycím lakom. Vysoko elegantná kombinácia matnej čiernej s nerez oceľou. Vysoký 18 cm, mletie pomocou systému u´Select.

Peugeot Mlynček na korenie Isen, prírodný, 18 cm 37307

Moderný dizajn s nádychom nostalgie. Ručný mlynček na korenie z dielne francúzskeho výrobcu v prevedení bukového dreva, kombinované s nerez oceľou. Vysoký 18 cm, mletie pomocou systému u´Select.

Peugeot Mlynček na soľ Isen, čierny, 18 cm 37765

Moderný dizajn s nádychom nostalgie. Ručný mlynček na soľ z dielne francúzskeho výrobcu v prevedení bukového dreva, ošetrený čiernym krycím lakom. Vysoko elegantná kombinácia matnej čiernej s nerez oceľou. Vysoký 18 cm, mletie pomocou systému u´Select.

Peugeot Mlynček na korenie Peugeot Line, čierny, 18 cm 39943

Mlynček na čierne korenie Line z dielne francúzskeho výrobcu Peugeot, vyrobený z bukového dreva v netradičnej farebnej úprave v kombinácii s eloxovaným hliníkom. Uhľovo-čierna farba vrchnej časti v zamatovej úprave. Výška 18 cm. Dodávaný s náplňou guličiek, teda ihneď na použitie. 

Peugeot Mlynček na korenie Paris Icon, čierny lak, 18 cm 37468

Mlynček na korenie ikonických tvarov v modernom prevedení, z dielne francúzskeho výrobcu Peugeot. Paris Icon s elegantnou nerezovou čiapočkou pre ľahšie plnenie, vysoký 18 cm, prevedenie čierny lak.