Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Microsoft play charge kit pre xbox one

Nájdených:    6 produktov

Microsoft Xbox One Play & Charge Kit S3V-00014

Neprestávajte hrať vďaka Xbox One Play & Charge Kit. Zabudnite na AA batérie, špeciálna batéria vyvinutá pre Xbox One poskytuje celé desiatky hodín výdrže a pritom sa kompletne nabije len za 4 hodiny. Batéria sa tiež dokáže nabíjať aj počas hrania, alebo keď je konzola v "stand-by" móde. Samotný nabíjací kábel... .

Microsoft Xbox One S Wireless Controller + Play & Charge Kit, black W2V-00007

Prežite akciu ako nikdy predtým vďaka ovládaču Xbox One Wireless Controller! Nové impulzívne motorčeky poskytujú precízne vibrácie až po končeky prstov, a tak budete cítiť každé trhnutie a každý výbuch v maximálnej kvalite. Vylepšené páčky ako aj D-Pad poskytujú väčšiu precíznosť, a celý ovládač sadne do rúk ešte lepšie, ako... .

Microsoft Xbox One Play & Charge Kit - OPENBOX (Rozbalený tovar s plnou zárukou) S3V-00014

Produkt bol vrátený zo zápožičky pre porovnávací spotrebiteľský test príslušenstva. Produkt nesie minimálne známky používania. Papierový obal je ošúchaný. Na produkt platí plná záruka 24 mesiacov. Pokiaľ Vám produkt nebude z akéhokoľvek dôvodu vyhovovať, môžete ho do 14 pracovných dní vrátiť bez udania dôvodu.... .

iPega XB001 Play & Charge Kit pre ovládač Xbox One / One S/ One X PG-XB001

Zabudnite na AA batérie, vysoko kvalitná batéria od výrobcu iPega bola vyvinutá špeciálne pre ovládače ku konzole Xbox One, One S a One X. Prečo kúpiť Play & Charge Kit iPega ? Batéria pri plnom nabití poskytuje dostatok energie na hranie sa vyše 30 hodín....

iPega XB001 Play & Charge Kit pre ovládač Xbox One / One S/ One X PG-XB001

Zabudnite na AA batérie, vysoko kvalitná batéria od výrobcu iPega bola vyvinutá špeciálne pre ovládače ku konzole Xbox One, One S a One X. Prečo kúpiť Play & Charge Kit iPega ? Batéria pri plnom nabití poskytuje dostatok energie na hranie sa vyše 30 hodín.... .

Raptor Universal Gaming Play & Charge kit for Xbox, black RG-CCX200

Rozlúčte sa s jednorazovými batériami a hrajte pohodlne ďalej s nabíjateľnou batériou od Raptor. Obsahuje 2 nabíjateľné batérie 2.4V/700mAh. 2 v 1 káble s možnosťou zapojenia USB-C a micro-USB pre nabíjanie všetkých Xbox Série X a Xbox One ovládačov. Extra dlhý kábel až 2,75 metra. ... .