Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Medpharma aloe vera

Nájdených:    22 produktov

MedPharma Panthenol 10% Chladivý spej Sensitive s Aloe Vera 150ml

MedPharma PANTHENOL 10% CHLADIVÝ SPREJ Sensitive, s Aloe vera 1x150 ml Chladivý sprej s vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, komplexom vitamínov A, C, E a ureou pre upokojenie, hydratáciu a podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom, vetrom či mrazom.

MedPharma Panthenol 10% Sensitive telové mlieko s aloe vera 230 ml

Panthenol 10% Sensitive telové mlieko s vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, prírodných olejov a vitamínov pre maximálnu upokojenie, intenzívnu hydratáciu a podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom, vetrom či mrazom.

MedPharma PANTHENOL 10% CHLADIVÝ SPREJ Sensitive, s Aloe vera 1x150 ml

MedPharma PANTHENOL 10% CHLADIVÝ SPREJ Sensitive, s Aloe vera 1x150 ml

MedPharma, spol. s r.o. MedPharma PANTHENOL 10% CHLADIVÝ SPREJ Sensitive, s Aloe vera 1x150 ml

Chladivý sprej s vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, komplexom vitamínov A, C, E a ureou pre upokojenie, hydratáciu a podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom

MedPharma PANTHENOL 10% TELOVÉ MLIEKO Sensitive, s Aloe vera, 200+30 ml zadarmo (230 ml)

MedPharma PANTHENOL 10% TELOVÉ MLIEKO Sensitive, s Aloe vera, 200+30 ml zadarmo (230 ml)

MedPharma, spol. s r.o. MedPharma PANTHENOL 10% TELOVÉ MLIEKO Sensitive, s Aloe vera, 200+30 ml zadarmo (230 ml) 200 ml

Telové mlieko s vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, prírodných olejov a vitamínov pre upokojenie, intenzívnu hydratáciu a podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, su

MedPharma Nechtíková masť NATURAL 75ml

MedPharma NECHTÍKOVÁ MASŤ NATURAL 1x75 ml Vlastná, špeciálne vyvinutá receptúra masti je jedinečnou kombináciou nechtíkového extraktu, aloe vera, mandľového a kukuričného oleja, glycerínu, vitamínu E a betakaroténu. Bez parfumov a farbív.

MedPharma Heřmánková mast 75 ml

Heřmánková masť v kombinácii s aloe vera, bisabololom, mandľovým olejom, esenciálnymi olejmi levandule lekárskej, vitamínom E a betakaroténom udržuje pokožku hebku a jemnu.

MedPharma Měsíčková mast 75 ml

Nechtíková masť je jedinečnou kombináciou nechtíkového extraktu, aloe vera, mandľového a kukuričného oleja, glycerínu, vitamínu E a betakaroténu, ktorá udržuje pokožku hebkú a jemnú.

MedPharma Nosná masť Natural 12g

MedPharma NOSNÁ MASŤ NATURAL 1x12 g Vlastná, špeciálne vyvinutá receptúra chráni pokožku v okolí nosa pri nádche a prechladnutí. Obsahuje panthenol, aloe vera, bisabolol, alantoin, zinok, eukalyptus, mandľový olej, nechtík lekársky a vitamín E.

MedPharma Rumančeková masť NATURAL 75ml

MedPharma RUMANČEKOVÁ MASŤ NATURAL 1x75 ml Vlastná, špeciálne vyvinutá receptúra masti je jedinečnou kombináciou extraktu rumančeka lekárskeho, aloe vera, bisabololu, mandľového oleja, esenciálneho oleja levandule lekárskej, vitamínu E a betakaroténu. Je bez parfúmov a farbív.

Medpharma Panthenol 10% Telové mlieko Sensitive 200+30ml zadarmo

MedPharma PANTHENOL 10% TELOVÉ MLIEKO Sensitive s Aloe vera 200+30 ml zadarmo Telové mlieko s vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, prírodných olejov a vitamínov pre upokojenie, intenzívnu hydratáciu a podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom, vetrom či mrazom.

MedPharma, spol. s r.o. MedPharma NECHTÍKOVÁ MASŤ NATURAL 1x75 ml 75 ml

Nechtíková masť je kombináciou nechtíkového extraktu, aloe vera, mandľového a kukuričného oleja, glycerínu, vitamínu E a betakaroténu.

MedPharma, spol. s r.o. MedPharma RUMANČEKOVÁ MASŤ NATURAL 1x75 ml 75 ml

Rumančeková masť je kombináciou extraktu rumančeka lekárskeho, aloe vera, bisabololu, mandľového oleja, esenciálneho oleja levandule lekárskej, vitamínu E a betakaroténu.

MedPharma Nosní mast Natural 12 g

Nosová masť Natu ral obsahuje vlastné, špeciálne vyvinutú receptúru, ktorá chráni pokožku v okolí nosa pri nádche a prechladnutí. Obsahuje panthenol, aloe vera, bisabolol, alantoín, zinok, eukalyptus, mandľový olej, nechtík lekársky, vitamín E.

MedPharma NOSNÁ MASŤ Natural 12 g

Masť chráni pokožku v okolí nosa pri nádche a prechladnutí. Obsahuje panthenol, aloe vera, bisabolol, alantoin, zinok, eukalyptus, mandľový olej, nechtík lekársky a vitamín E. Bez parfumov a farbív. Viac na adcc.sk

MedPharma rumančeková masť 75 ml

MedPharma Rumančeková masť na upokojenie pokožky Obsah MedPharma Rumančeková masť natural: 75ml Charakteristika MedPharma Rumančeková masť natural: Rumančeková masť je kombináciou extraktu rumančeka lekárskeho, aloe vera, bisabololu, mandľového oleja, esenciálneho oleja levandule lekárskej, vitamínu E a betakaroténu. udržuje pokožku hebkú a jemnú, plní ochrannú a bariérovu funkciu, má upokojujúci účinok na pokožku. Príbalový leták MedPharma Rumančeková masť natural...

MedPharma Opaľovacie mlieko SPF50 200+30ml zadarmo

MedPharma OPAĽOVACIE MLIEKO SPF 50 200+30 ml zdarma Špeciálne vyvinuté vodeodolné a hypoalergénne MedPharma opaľovacie mlieko SPF 50 chráni pokožku pred poškodením spôsobeným UVA a UVB žiarením. Obsahuje fyzikálne aj chemické UV filtre, navyše obsahuje panthenol, vitamín E a aloe vera. Je vhodné pre citlivú pokožku. Ľahko sa rozotiera a zanecháva pokožku hebkú a jemnú. Vhodné pre deti od 3 rokov..

MedPharma Opaľovacie mlieko SPF30 200+30ml zadarmo

MedPharma OPAĽOVACIE MLIEKO SPF 30 200+30 ml zdarma Je známe, že slnečné žiarenie spôsobuje predčasné starnutie pokožky, narúša jej funkciu a spôsobuje vznik pigmentových škvŕn. Špeciálne vyvinuté vodeodolné a hypoalergénne MedPharma opaľovacie mlieko SPF 30 chráni pokožku pred poškodením spôsobeným UVA a UVB žiarením. MedPharma opaľovacie mlieko SPF 30 obsahuje fyzikálne aj chemické UV filtre, navyše obsahuje panthenol, vitamín E a aloe vera. Je vhodné pre citlivú pokožku. Ľahko sa rozotiera a...

MedPharma Opaľovacie mlieko baby SPF50 pre deti 200+30ml

MedPharma OPAĽOVACIE MLIEKO BABY SPF 50 pre deti 200+30 ml zdarma Špeciálne vyvinuté vodeodolné a hypoalergénne opaľovacie mlieko BABY SPF 50 je určené pre citlivú pokožku detí od narodenia. Obsahuje originálnu kombináciu aktívnych látok, fyzikálnych a chemických UV filtrov, ktoré chránia pokožku vášho dieťaťa pred poškodením spôsobeným UVA a UVB žiarením. Navyše obsahuje vitamín E, panthenol a aloe vera, ktoré udržujú pokožku hebkú a jemnú. Bezprostredne po natretí zostáva na pokožke nepatrný ...

MedPharma PANTHENOL 10% TELOVÉ MLIEKO 230ml

Telové mlieko s vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, prírodných olejov a vitamínov pre upokojenie, intenzívnu hydratáciu a podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom, vetrom či mrazom. Dobre sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva. Nezanecháva mastný film. S jemnou hypoalergénnou parfumáciou. Obsahuje iba vybrané nedráždivé zložky. Určené pre všetky typy pokožky, aj pre suchú a citlivú pokožku. Viac na adcc.sk

MedPharma Baby opaľovacie mlieko SPF50 230 ml

Medpharma opaľovacie mlieko pre deti Obsah Medpharma opaľovacie mlieko: 230ml Charakteristika Medpharma opaľovacie mlieko: Opaľovacie mlieko baby je určené pre citlivú pokožku detí od narodenia. Obsahuje kombináciu aktívnych látok, fyzikálnych a chemických UV filtrov, ktoré chránia pokožku dieťaťa pred poškodením spôsobeným UVA a UVB žiarením. Obsahuje vitamín E, panthenol a aloe vera. vysoká ochrana vodeodolné a hypoalergénne vhodné pre citlivú pokožku udržuje pokožku hebkú a jemnú. Príbalo...