Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Mattel hot wheels zakladne sada

Nájdených:    3 produkty

MATTEL - Hot Wheels Autíčka Sada 3Ks

Skvelá zábava s tromi kovovými angličákmi Hot Wheels - originálnymi a najlepšími. Trojité balenie Hot Wheels ponúka bohatý výber farieb a vzorov. Je to skvelý darček, ktorý poteší zberateľov aj malých pretekárov!

MATTEL - Hot Wheels Jazda po stene profesionálna sada

Hot Wheels Jazda po stene profesionálna sada W2108, výrobca MATTEL. Hot Wheels Jazda po stene je profesionálna sada, vďaka ktorej si užijete spolu s Vašimi deťmi veľa zábavných chvíľ. Hračka sa upevňuje pomocou "3M Command Strips" systému priamo na stenu. Po pripevnení tak získate dvojúrovňovú jazdnú dráhu, do ktorej možno zabudovať ďalšie vylepšenia ako sú pevné či padacie mosty. Profesionálna sada Hot Wheels Jazda po stene obsahuje jedno špeciálne autíčko Hot Wheels Pre deti od 4 roko...

MATTEL - Hot Wheels Havarujúci Ťahač Asst

Hot Wheels kolekcia havarujúcich ťahačov: čím väčší nákladiak, tým väčšia búračka! Pri zrážke sa ťahač rozbije a auto vyletí do vzduchu. Následne stačí ťahač jednoducho "opraviť" pomocou špeciálneho resetujúceho prvku a táto fantastická zábava môže pokračovať. Balenie obsahuje 1 základné auto Hot Wheels . Nedá sa použiť s niektorými autíčkami a súpravami Hot Wheels. Uvedená cena je za 1 kus. Do poznámky uveďte o ktorý kus máte záujem.