Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Marvel komiks na predaj

Nájdených:    3 produkty

Ms. Marvel: (Ne)normální komiks

Spolužiačka. Sestra. Superhrdinka. Ms. Marvel je príbehom teenagerky, ktorá si hľadá svoju cestu. A len tak mimochodom získa nadľudské schopnosti, ktoré zmenia celý jej život. Predstavte si, že sa zo dňa na deň ocitnete vo svete Marvelu po boku Spider-Mana, Iron Mana a ďalších obľúbených hrdinov. Ako s novou mocou... .

Marvel Comics: The Poster Collection komiks

Oslávte 75. výročie komiksu Marvel s touto akciou nabitou plagátovou knihou s najväčšími ikonami Marvel sveta V tejto jedinečnej plagátovej knihe nájdete 40 plagátov najväčších hrdinov Marvel Comics sveta od Spider-Mana až po X-Menov zachytených na dnes už legendárnych obálkach komiksoch. Každý plagát polaminovaný a je ľahko odstrániteľný. Stačí ho len... .

Stan Lee a jeho úžasný příběh: Zázračný život

POZOR: Toto není komiks!!! Jedinečná biografie zbožňovaného - a často také kontroverzního - tvůrce mnoha legendárních komiksových superhrdinů. A Marvelous Life: The Amazing Story of Stan Lee pojednává o zrození Stana Leeho jako autora komiksů až po Stana Leeho, hvězdu jedinečného kulturního fenoménu: společnosti Marvel a Marvel Universe. Stan Lee byl nejslavnější americký tvůrce komiksů, který kdy žil. Díky mnoha cameo rolím v marvelovkách a televizních seriálech byl Stan Lee - a i po sv...