Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Martin martin cd import

Nájdených:    47 produktov

Norské dřevo - CD MP3 (audiokniha)

Exotika, milostné vztahy, nespoutaný sex, studentský život, ale také studentské bouře na konci 60 let v Tokiu, – tovše lze v románu Norské dřevo nalézt. Jeho název je zvolen podle známé písně Beatles, oblíbené skladby jedné z ústředních postav dívky Naoko.

DPH u prodeje zboží přes elektronické obchody - Martin Sádovský

Prodáváte své zboží v rámci EU přes svůj e-shop nebo přes digitální platformu (Amazon, Ebay atp.)? Prodáváte zahraniční zboží, které je zasíláno zákazníkům přímo ze 3. země (např. z USA, Číny)? Jste účetní či daňoví poradci a potřebujete se orientovat v daňových novinkách? Jste připraveni na novinky v oblasti DPH, které dopadají na zásilkový prodej zboží od 1. 1. 2021?Připravte se na zásadní novinky včas. Registrace do zvláštního režimu má být umožněna už od 1. 10. 2020. Odpovědi na vaše otázky...

Teror - CD

Slovenský skladateľ Martin Burlas vydáva album pod názvom Teror. Ide o jeho autorskú tvorbu pre orchester, violončelo a klavír.

33 - CD

KDO: Richar Müller (spev), Bartolomej Balogh (perkusie, vokály), Daniel Salontay (gitara), Henrich Leško (klávesy), Henry Tóth (gitary), Imrich Jakal (tuba), Ivka Vacková (cello), Ján Došek (kotol), Jaroslav Filip (klavír), Leo Filip (bicie), Ľúbo Priehradník (trúbka), Marek Rostoka (gitara), Marián Jaslovský (flauta), Martin Revický (basa), Martin Valihora (bicie), Milan Bakša (trúbka), Oskar Rósza (basa), Pavol Kvassay (akordeón, klávesy), Róbert Rist (bicie) CO: V poradí druhý sólový album ...

Balady - CD

Hudobná dvojica Robert Pospiš a Martin Sillay prichádza s novým albumom. Nahrávka Balady je originálnou poctou tradičným ľudovým piesňam z rôznych kútov Slovenska.

Naživo - CD

Stretnutie autorskej tvorby Katky Koščovej a Daniela Špinera s osobitým pesničkárstvom dvoch generácií Geišbergovcov (otec Marián a synovia Martin a Marek). Unikátne prepojenie niekoľkých muzikantských svetov v jednom koncertnom programe.

Exodus - CD

Sopranistka Eva Šušková, spevák Róbert Pospiš, gitarista Martin Sillay, violončelista Roman Harvan a akordeonista a klavirista Boris Lenko. Svojim prvým samostatným albumom Exodus chce originálne zoskupenie Polajka potvrdiť svoju silnú umeleckú a kreatívnu spätosť.

Všetko okolo nás - CD

Nový album Martina Turčana "Všetko okolo v nás" je hudobný projekt, ktorý vznikol spoluprácou skúsených muzikantov - na nahrávaní albumu sa podieľali Martin Wittgruber, Maťko Gašpar, Ajdži Sabo a Martin Turčan. Vydavateľsky sa projektu ujal Oskar Rózsa.

Odpovede - CD

Svoj hudobný talent naplno odkrýva až teraz, inštrumentálne aj textársky vyzretým dielom, ktoré kladie otázky a snaží sa hľadať odpovede. Na albume sa podieľali: kapela v zložení Marek Žilinec (bicie, perkusie, produkcia), Milan Koyš (basgitara), Martin Christov (klávesové nástroje), Vladimír Nikulin (gitara), sláčikové kvarteto Spectrum Quartett, Majo Džubák (nahrávanie, mix, mastering) a ďalší.

Písně pro Ježíše + CD

Martin C. Putna vydává po pěvecké prvotině O smrti i vesele druhé hudební CD, opět spojené se studií o spiritualitě písňových textů: Písně pro Ježíše.

Klavírna hudba / Piano Works - CD

Nový štúdiový počin Martina Burlasa a Vladimíra Godára. Martin Burlas: 1.

Partnership Unlimited - CD

Záznam koncertu, ktorý sa odohral 16. septembra 2010 v divadle Aréna v Bratislave, poteší nielen jeho účastníkov, ale každého milovníka náročného džezu zo strednej Európy. Basgitarista Oskar Rózsa si pozval takých skvelých muzikantov, ako sú bubeník Martin Valihora, klavirista Ondrej Krajňák, klávesista Eugen Vizváry, trúbkar Mirek Hloucal a saxofonisti Radovan Tariška a Ondřej Čtveráček. "Džezrok, chlapi!"

Na modrej planéte - CD

Tancujúce pesničky ako z balkánskeho trubkárskeho festivalu striedajú intímne balady a meditatívne zvukové plochy. Po dvoch rokoch od debutu V Jabloňovom Kraji sa Martin Geišberg vracia na scénu s novinkou Na Modrej Planéte.

Brokovnice - CD (audiokniha)

Ed McBain (vl. jménem Evan Hunter) napsal desítky populárních detektivek z 87. revíru vy smyšleném městě Isola s detektivem Stevem Carellou. V Brokovnici Carella vyšetřuje dvojitou krvavou vraždu. Steve Carella / Pavel Soukup Bert Kling / Martin Zahálka Meyer / Pavel Pavlovský paní Leydenová / Eva Wimmerová Anne Gilroyová / Martina Samková Andrew Leyden / Milan Vlachovský strážník / Josef Nechutný domovník / Milan Rybák Cudahy, vedoucí vinárny / Tomáš Šolc Cindy, Klingova snoubenka / Ilona Vaňk...

Oni a já - CD MP3 (audiokniha)

Zdařilý Jeromův román popisující trampoty spjaté s nákupem venkovské nemovitosti a její rekonstrukcí. Čte Martin Dejdar.

Lieder ohne Worte - CD

The idea of don@u.com was born in the fall 2002 when Daniel Matej and Martin Siewert met for the first time at Musikprotokoll ’02 in Graz, playing on the same evening and stage with their own bands Trapist and Vapori del Cuore. Sharing similar aesthetic concepts and approaches to improvisation they decided to form an occasional band “open to musicians united by the river Danube and – most of all – by common ideas”.

Lost Angeles and Other Mirrors / Next - CD

Martin Burlas – laptop, synthetizer Ján Boleslav Kladivo – synthetizer, electronics Dano M – turntable, electronics, CD players, objects Roman Laščiak – sound design The trio Over4tea came into being in 2004 with the aim to make improvised music inspired by video images.

Veľkí herci spievajú malým deťom 2 + CD

Známi slovenskí herci - Monika Hilmerová, Marián Geišberg, Gabika Dzúriková, Marián Labuda, Robo Roth, Sisa Michalidesová, Martin Huba, Laco Kerata, Petra Polnišová, Stano Dančiak a iní spievajú piesne pre deti a knihu tiež doplnili kresbami.

Kdo to psal, ten to čte - CD

Své pohádky pro malé i velké čtou: Václav Havel (Pižďuchové), Arnošt Goldflam (Tatínek a nemocný pan president), Ivan Martin Jirous (Co dělají noční skřítci), Zdeněk Svěrák (O požáru mlýna) a Petr Šabach (Vánoční pohádka) Celý výtěžek z prodeje CD jde Centru Paraple, které pomáhá vozíčkářům

O smrti i vesele. Písně barokní a postbarokní + CD

Martin C. Putna se poprvé představuje širší veřejnosti v roli zpěváka, dosud známéjen zasvěceným.

CD Witch Hammer - D-Generace - WH001

Štvrtý album kapely WITCH HAMMER, nahrané v januári-februári roku 2017 v GM studios - Jablunkov, pod dohľadom osvedčeného majstra zvuku - Martina Roženka. Hostia: Martin Roženek - klávesy, klavír, zbory, rých Nugeťák - RAP, Ivan Michálek - zbory, Lenka & Natálie - Intro. zostava: Jan Šotkovský-gitara, spev Petr Caputo-basgitara Robert Mišun-bicie 1.) Intro 2.) D-Generácia 3.) Tak ma schádzajte 4.) Rýchlo-kvásku 5.) Had z raja 6.) Sibyla 7.) Krach 8.) Lekcia 9.) Večný plameň...

Nebojte se klasiky! Nápoj lásky (14) - CD (audiokniha)

Slavný operní příběh v dramatizaci Jana Jiráně podle původního libreta s ukázkami nejslavnějších hudebních pasáží v podání největších českých operních pěvců! Interpreti: Bebarová Tereza, Dejdar Martin, Kikinčuková Kamila, Kopta Václav, Pavlata Michal, Preiss Viktor

Nebojte se klasiky! Turandot (16) - CD (audiokniha)

Slavný operní příběh v dramatizaci Jana Jiráně podle původního libreta s ukázkami nejslavnějších hudebních pasáží zpívaných tentokrát v italštině. Vypráví: Josef Somr Hrají: Petra Špalková, Martin Myšička, Andrea Elsnerová, Petr Pelzer, Jan Vlasák, Jan Přeučil, Michal Pavlata, Arnošt Goldflam Zpívají: Maria Callas, Eugenio Fernandi, Elisabeth Schwarzkopf, Nicola, Giuseppe Nessi, Mario Borriello, Renato Ercolani, Piero de Palma

CD - Kristína - Mať srdce - Kristína

V poradí piaty album Kristíny vznikal takmer tri roky. Aj preto obsahuje až 17 piesní, z ktorých mnohé už fanúšikovia poznajú z éteru rádií, či z videoklipov. Stačí spomenúť Láska bombová, Na bieleho koňa z filmu Johankino Tajomstvo, NO.1. k filmovej komédii Život je Život, Si pre mňa best, či duet s Robom Grigorovom Na Vysokej skale. Autorom všetkých textov je opäť Kamil Peteraj a pod hudbu sa vo veľkej miere podpísal producent Martin Kavulič. Track list: Mať srdce Láska bombová Daj mi N...

Bratislavský nárez. Amatérske rockové skupiny 80. rokov + CD

Knižná publikácia a CD sampler, ktoré mapujú rockové dianie v Bratislave a okolí v období 80-tych rokov minulého storočia. Táto ojedinelá encyklopédia bratislavského rockového podhubia pojednáva o hudobnom živote generácie dnešných štyridsiatnikov, z ktorých povstali mnohé dnes už legendárne mená slovenského rocku ako sú Andrej Šeban, Marian Greksa, Peci Uherčík, Juraj Burian, Martin Ďurinda, Ďuro Černý.

SÉRIE C-L - CD - Eduard Fiker

Čte Martin ZahálkaVelká vlaková loupež a smrt mladé dívky. Souvislosti odhaluje major Kalaš.Legendární detektivka mistra oboru Eduarda Fikera. Major Kalaš se svým fámulem Karlíčkem vyšetřují výbuch vlaku, převážejícího velké množství peněz. Podezření na nešťastnou náhodu bere brzy za své a vše směřuje k variantě přepadení. Ale jak se pachatel dostal do zavřeného vagonu hlídaného policejní eskortou ? Nedaleko místa činu je navíc nalezena mrtvá dívka. Mají tyto případy souvislost ?Kniha byla v ro...

Nikdy tak nebolo. Pesničky z rokov 1979-1984 - CD

Trochu undergroundu do zatuchnutého slovenského showbusinessu prinášajú aj po tridsiatich rokoch pesničkári zo zoskupenia Slnovrat. Ivan Hoffman, Miloš Janoušek, Július Kazimír, Oto Lachký, Pavel Malovič, Martin Mašek, Peter Michalovič, Karol Svozil, Dušan Valúch a pásky, ktoré, našťastie, neodfúkol čas...

Pohádky z Jižních Čech a Šumavy - CD (audiokniha)

O rybníku Rožmberku a třeboňských lázních - O smutném šumavském nádraží a mašinkách z České Kanady - Oprameni Vltavy a Zvíkovském raráškovi - O dačickém cukru a pekaři z Netolic - O alchymistovi z Krumlova - O píseckém zlatě a lipenském sumci Bořivojovi - O chytrých z Vodňan a hoslovickém kanci. Pohádky z kraje rybníků čte Václav Vydra, Julie Goetzová, Martin Hruška, režie Zdeněk Troška.

Obrazy z kulturních dějin Střední Evropy - CD (audiokniha)

Kniha z pera známého literárního historika navazuje na úspěšnou dvojici Obrazy z kulturních dějin ruské religiozity (2015) a Obrazy z kulturních dějin americké religiozity (2010). Na svých literárně-historických toulkách prochází Martin Putna širokým územím někdejšího rakousko-uherského mocnářství, od Čech, Moravy a Slezska přes území Rakouska a Uher až do Sedmihradska, Chorvatska, Dalmácie, Haliče, Bukoviny a Bosny.

Nikdo není vinen - CD - Eduard Fiker

Nikdo není vinen (1941) je kriminální román z periferního prostředí předválečné Prahy. Obchodní zástupce, který zbankrotoval a zůstal zcela bez prostředků, dorazí do Prahy, aby požádal o pomoc v rodině své sestry. Jeho švagr ho však tvrdě odmítne a tím ho vlastně vydá do rukou vůdci lupičské bandy… Román přesvědčivě líčí motivaci, provedení a následky zločinu a čtenáře vede k zamyšlení nad tím, kdo je vlastně vinen.celkový čas 65:16 ObsazeníInženýr Ivan Karas Ivan Trojan...

Nebojte se klasiky 13 - Gioacchino Rossini: Lazebník sevillský - CD

Vypráví: Josef SomrHrají: Petra Špalková, Martin Myšička, Andrea Elsnerová, Petr Pelzer, Jan Vlasák, Jan Přeučil, Michal Pavlata, Arnošt GoldflamZpívají: Maria Callas, Eugenio Fernandi, Elisabeth Schwarzkopf, Nicola, Giuseppe Nessi, Mario Borriello, Renato Ercolani, Piero de Palmapopis:Slavný operní příběh v dramatizaci Jana Jiráně podle původního libreta s ukázkami nejslavnějších hudebních pasáží zpívaných tentokrát v italštině.délka: 76:37

Volá první republika! aneb pradědeček poslouchá rádio - 2 CD (audiokniha)

CD 1: Rozhlasová každodennost, Vzdělání a osvěta, Našim dětem CD 2: Film a divadlo, Společnost a lidé, Politika a politici, Bonusy Mluví: Tomáš Garrigue Masaryk, Milada Horáková, František Křižík, Jan Antonín Baťa, Josef Čapek, Vladislav Vančura, Josef Suk, Jaroslav Ježek, Josef Skupa, Vlasta Burian, Martin Frič, Růžena Nasková a mnozí další. Výběr, sestava a průvodní slovo Tomáš Černý.

Nebojte se klasiky 16 - Giacomo Puccini: Turandot - CD - Puccini Giacomo

Vypráví: Josef SomrHrají: Petra Špalková, Martin Myšička, Andrea Elsnerová, Petr Pelzer, Jan Vlasák, Jan Přeučil, Michal Pavlata, Arnošt GoldflamZpívají: Maria Callas, Eugenio Fernandi, Elisabeth Schwarzkopf, Nicola, Giuseppe Nessi, Mario Borriello, Renato Ercolani, Piero de Palmapopis:Slavný operní příběh v dramatizaci Jana Jiráně podle původního libreta s ukázkami nejslavnějších hudebních pasáží zpívaných tentokrát v italštině.délka: 76:37

Pesničky pre deti - komplet 5 CD

Komplet piatich CD s detskými pesničkami, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Na dvoch CD pieva Vanesska Šarköziová v produkcii Branislava Jančicha a Juraja Gahéra. CD s názvom Arabela naspievala Monika Bobulová. Okrem nich môžete v ďalších pôvodných pesničkách počuť aj Juraja Gahéra, duo Tweens či Petra Nagyho. O texty sa prevažne postarali známy básnik a textár Daniel Hevier a hudobný producent, skladateľ a textár Branislav Jančich. Zoznam skladieb:CD101. Korytnačí tatko02. Zaženieme ...

Vlak do Santa Fe - CD (Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Jan Jiráň)

Oldřich Kaiser jako Old Shatterhand a Jiří Lábus jako Vinnetou v parodii na slavné příběhy Karla Maye! Oba tvůrci a spolu s nimi řada dalších známých herců (Martin Dejdar, Otakar Brousek st., Hana Maciuchová, Boris Rösner…) přichází v této humoristické dramatizaci s vlastní verzí známých dobrodružství z Divokého západu. Jak Sam Hawkens přišel o vlasy, jak se Old Shatterhand s Vinnetouem sbratřili nebo jak Vinnetou zemřel, se posluchači dozví na reedici nahrávky z roku 1992. Režie Jan Jiráň.CD: ...

Toulky českou minulostí 1001-1050 - 2 CD/mp3

CD 1: V kraji, kde bydlí rusalky - No. 1 na ostrovech Spojeného království a severního Irska Dvořák - Mýsto za řiditele Národný konservatoře hudbi vnovém Yorku, to je v Americe - Do Ameriky se mi moc nechtělo - Vše O. K. Jen muzika se vypařila - Svátek i pátek starého Boraxe - Krása se zatoulala. Ale konečně ho našla - V domě rodiny Plechařů alias Schmidtů, Spillville, okres Winneshiek, Iowa, U.S.A. - Prázdniny na břehu Krocaní řeky - V pořadí devátá. Ale jinak zcela jistě první - U nás možná...

Ewa Farna a Janáčkova filharmonie Ostrava - CD + DVD

Atraktivní spojení zpěvačky Ewy Farné, její doprovodné kapely a Janáčkovy filharmonie Ostrava v multifunkční aule Gong v Dolní oblasti Vítkovic nabízí nevšední hudební zážitek, v němž se díky výborným aranžím organicky propojí zvuk klasického tělesa, poprockové kapely a nezaměnitelného ženského hlasu.Autoři aranžmá: Jan Steinsdörfer, Michal Worek, Dominik Svoboda, Miroslav Hloucal / Hlavní kamera: Jirka Berka / Režie: Petra Všelichová / Výkonný producent: Pavel Trojan / Zvuk: Lukáš ChromekÚčink...

Vejška - Kolektív

Z Gymplu na Vejšku! Volné pokračování filmu Gympl s názvem Vejška režiséra Tomáše Vorla. Hudba: Mike Trafik. Rap: Vladimir 518. Zpěv: Veronika Kratochvílová, Tutti Frutti, Lešek Semelka, Martin Svátek. CD obsahuje tracky Zdrhej, Děti prázdnoty, Planeta Praha a hlášky z filmu!

Očistec Mareka Ormandíka - Jiří Olíč

Danteho Božská komédia motivovala mnohých umelcov a Mareka Ormandíka zvlášť, dokonca až tak, že ju aj ilustroval. Navyše bola tiež inšpiráciou pri vzniku publikácie Očistec. Milan Lasica, Jiří Olič a Martin Gerboc sa zamýšľajú nad klasickou témou pekla aj očistca a svoje úvahy vyjadrujú slovom, Marek Ormandík svoje pocity vyjadruje zasa obrazom.Publikácia vychádza v dvojjazyčnej mutácii - slovensko/anglicky.Ku knihe bude priložené CD Oskara Rózsu.

Ven z bludiště - audioknihovna - Ken Blanchard

Tato kniha je pokračováním slavného bestselleru Kam se poděl můj sýr. Metaforou úspěchu byla správná cesta, jak se dostat k sýru. Ke dvěma známým postavičkám se tentokrát přidává třetí, s jejíž pomocí zjistíte, jak se dostat z bludiště. Bludiště může být jakákoliv překážka ve vašem životě. Formou a obsahem kniha navazuje na první díl a její důležité myšlenky podané jednoduchou formou budete s sebou nosit celý život.Čte: Martin Zahálka Režie: Hynek Pekárek Délka nahrávky: 1 h 30 min 1 mp3 CD...