Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Marc jacobs daisy sprchovy gel 150 ml

Nájdených:    6 produktov

Marc Jacobs Daisy Love sprchový gél pre ženy 150 ml

Sprchovací gél Marc Jacobs Daisy Love Daisy Love dokonale doplní vôňu z rovnakého radu. Dodáva sviežosť a zanecháva pokožku hebkú a plnú vône, ktorá stimuluje zmysly a zvyšuje sebavedomie. Z každého umývania tak urobí úžasný zážitok.

Marc Jacobs Daisy - EDT 50 ml + telové mlieko 75 ml + sprchový gél 75 ml

Nechajte k sebe preniknúť slnečné lúče s vôňou Daisy. Je to svieža vôňa s hravou nevinnosťou. Je originálna, iskrivá a zvodná, so zmyslom pre ľahkosť. Ovocný úvod vône je doplnený lístkami fialky. Srdce je kvetinové a základ dotvára pižmo, vanilka a biele drevo. Daisy svoju sofistikovanosťou a zároveň jemnou rozmarnosťou zachytáva klasickú príchuť vybrúseného ženského štýlu Marca Jacobsa.

Marc Jacobs Daisy Love - EDT 50 ml + telové mlieko 75 ml + sprchový gel 75 ml

Daisy Love je kvetinovo drevitá vôňa pre ženy s pižmovým základom. Hlavu tvorí bylina černica moruška, kvetinové srdce patrí margarétke a v základe sa snúbi kašmírové pižmo s akordmi naplaveného dreva. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh - EDT 75 ml + telové mlieko 75 ml + sprchový gél 75 ml

Očarujúce, rozmarná, plná života - taká je Daisy Eau So Fresh. Je to odvážna verzia originálnej vône Daisy. Nechajte sa preniesť na pokojné a slnečné miesto, ktoré vo vás vzbudí mladistvého ducha s pozitívnym, sviežim a hravým pocitom. Vôňa bola na trh uvedená v roku 2011.

Marc Jacobs Daisy darčeková sada II. pre ženy

toaletná voda 50 ml + telové mlieko 75 ml + sprchový gél 75 ml

Marc Jacobs Daisy Dream darčeková sada III. pre ženy

toaletná voda 50 ml + telové mlieko 75 ml + sprchový gél 75 ml