Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Lyze 140 cm levne

Nájdených:    340 produktov

Elan Snow

Dámské sjezdové hole s elegantním designem.

Viac informácií
od 199,95 €
Do obchodu

JETT7

Jedná se o pracovní měřidlo nestanovené sloužící pro orientační měření (domácí monitoring) hladiny alkoholu v krvi. Také se Vám někdy stalo, že jste se napili nějakého alkoholického nápoje a pak museli sednout za volant? Měli jste obavy z policejní kontroly? Tento pocit nemusíte už nikdy zažít. Alkohol tester Vám změří momentální hladinu alkoholu v krvi a ukáže, zda můžete řídit, takže se policejní hlídky nebudete muset obávat. Alkohol tester s elektrochemickým senzorem JETT7 7 má pokročilý el...

Viac informácií
od 71,90 €
Do obchodu

Jazdené bazárové lyže ROXY Gombík 140 cm

Jazdené bazárové lyže ROXY Gombík Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže ATOMIC Rascal 140 cm

Jazdené bazárové lyže ATOMIC Rascal Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže FISCHER Race II 140 cm

Jazdené bazárové lyže FISCHER Race II Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VOLKL Race Tiger 140 cm

Jazdené bazárové lyže VOLKL Race Tiger Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže NORDICA Dobermann Team 140 cm

Jazdené bazárové lyže NORDICA Dobermann Team Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže ROSSIGNOL Radical J 140 cm

Jazdené bazárové lyže ROSSIGNOL Radical J Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže ATOMIC Redster J2 140 cm

Jazdené bazárové lyže ATOMIC Redster J2 Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže SALOMON Shogun II 140 cm

Jazdené bazárové lyže SALOMON Shogun II Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže SALOMON Aeroma X 140 cm

Jazdené bazárové lyže SALOMON Aeroma X Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Lyže WEDZE Starliner Girly s viazaním 140 cm

Lyže WEDZE Starliner Girly s viazaním Detské lyže WEDZE Starliner Girly sú vhodné pre všetkých začiatočníkov, ktorí sa učia robiť prvé oblúky. Lyže sú ľahko ovládateľné, dobre točivé a deti budú vďaka nim rýchlo napredovať.

Jazdené bazárové lyže FISCHER RC 4 JR 140 cm

Jazdené bazárové lyže FISCHER RC 4 JR Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VOLKL Race Tiger SL10 140 cm

Jazdené bazárové lyže VOLKL Race Tiger SL10 Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže ATOMIC Redster Piste Rocker 140 cm

Jazdené bazárové lyže ATOMIC Redster Piste Rocker Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže SALOMON X-Race II 140 cm

Jazdené bazárové lyže SALOMON X-Race II Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže FISCHER Koa Color II 140 cm

Jazdené bazárové lyže FISCHER Koa Color II Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže ATOMIC Redster XT Red 140 cm

Jazdené bazárové lyže ATOMIC Redster XT Red Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže ROSSIGNOL Lolita Brown X 140 cm

Jazdené bazárové lyže ROSSIGNOL Lolita Brown X Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže DYNASTAR Team Comp II 140 cm

Jazdené bazárové lyže DYNASTAR Team Comp II Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže ROSSIGNOL Racing Power S 140 cm

Jazdené bazárové lyže ROSSIGNOL Racing Power S Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže ATOMIC Vantage 74 II 140 cm

Jazdené bazárové lyže ATOMIC Vantage 74 II Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Obal na lyže KÖNIG Tubus čierny - veľ. 140 cm

Obal na 1 pár lyží a 1 pár palíc. Obal je tak dlhý, aby sa do neho zmestili lyže do uvedenej dĺžky aj s namontovaným viazaním. Najlepšie je ukladať do obalu lyže sklznice k sebe, zopnuté a zaistené pásky. Ramenný popruh sa dá používať ako ucho do ruky, keď je popruh prevlečený skrz priechodky na obale, alebo sa popruh vyvlečie z priechodiek a predĺži sa pomocou pracky na pohodlnú dĺžku cez rameno. Technické dáta: - zips po celej dĺžke - rúrkový tvar - žiadne polstrovanie - ramenný popruh...

Jazdené bazárové lyže NORDICA Team Race J II 140 cm

Jazdené bazárové lyže NORDICA Team Race J II Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Race Tiger SL II 140 cm

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Race Tiger SL II Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Race Tiger SL 8 140 cm

Jazdené bazárové lyže VÖLKL Race Tiger SL 8 Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Lyže WEDZE Starliner Girly s viazaním Bielo-ružová 140 cm

Lyže WEDZE Starliner Girly s viazaním Detské lyže WEDZE Starliner sú vhodné pre všetkých začiatočníkov, ktorí sa učia robiť prvé oblúky. Lyže sú ľahko ovládateľné, dobre točivé a deti budú vďaka nim rýchlo napredovať.

Jazdené bazárové lyže ROSSIGNOL Fun Girl JR Crazy II 140 cm

Jazdené bazárové lyže ROSSIGNOL Fun Girl JR Crazy II Lyže sú po veľkom servise. Lyže majú vyspravenú sklznicu a sú navoskované. Lyže sú vo výbornom stave pripravené na sezónu.

Zjazdové lyže ATOMIC Redster J4 + L 6 GW Červená 140 cm

Zjazdové lyže ATOMIC Redster J4 Lyže Redster J4 sú veľmi vhodné ak chcete, aby si vaše deti obľúbili lyžovanie. Lyže J4 sú určené aj skúsenejším deťom a držia aj pri jazde na hranách vo vyšších rýchlostiach. Lyže sú veľmi jednoducho ovládateľné. Juniorský rad Redster je prispôsobený požiadavkám detí a jednotlivé lyže majú tvar podľa ich schopností a dosiahnutej úrovne lyžovania.

Detské lyže World Industries JR s viazaním Tyrolia Modrá 140 cm

Detské lyže World Industries JR s viazaním Tyrolia Lyže World Industries sú skvelou voľbou pre vaše dieťa. Sú vhodné pre začiatočníkov, ktorí sa učia robiť prvé oblúky. Lyže sú ľahko ovládateľné, dobre točivé a deti budú vďaka nim rýchlo napredovať.

Zjazdové lyže ELAN Snow LS + EL 7.5 Biela 140 cm

Zjazdové lyže ELAN Snow LS + EL 7.5 Tieto dámske lyže ELAN Snow LS sú určené začínajúcim až stredne pokročilým lyžiarkám, ktoré preferujú upravené zjazdovky a jazdia nižšími až stredne rýchlymi rýchlosťami. Lyže sú vďaka použitým materiálom veľmi ľahké. Parabolic Rocker Umožňuje jednoduché začatie oblúka bez námahy. Vďaka miernemu profilu rocker na špičke a päte sa skracuje efektívna dĺžka hrany lyže. Full Power Cap Lyže s konštrukciou Full Power Cap sú ľahšie, jednoduchšie zatáčajú a sú t...

Detské lyže ELAN Sky QS + EL 7.5 Biela 140 cm

Zjazdové lyže ELAN Sky QS + EL 7.5 Juniorské lyže ELAN Sky QS sa vyznačujú inovatívnou technológiou U-Flex, ktorá zlepšuje pružnosť lyží o 25%, čím sa stávajú lyže ovládateľnejšie aj pre tých najmenších! Ak chcete sledovať rýchle pokroky vašich ratolestí, lyže ELAN Sky sú pre nich tou správnou voľbou. Early Rise Rocker Umožňuje jednoduché začatie oblúka bez námahy. Vďaka profilu Early Rise Rocker sa na špičke a päte skracuje efektívna dĺžka hrany lyže. Full Power Cap Lyže s konštrukciou F...

Zjazdové lyže ELAN Jett QS + EL 7.5 Zelená 140 cm

Zjazdové lyže ELAN Jett QS + EL 7.5 ELAN Jett QS sú vďaka patentovanej technológií U-Flex jednými z najmodernejších juniorských lyží na trhu. Vďaka tejto inovácií môžu mladí lyžiari prehnúť lyže pod nohami tak, aby si užili pocit z carvovania hneď od prvých oblukov. Technológie: Early Rise Rocker Umožňuje jednoduché začatie oblúka bez námahy. Vďaka profilu Early Rise Rocker sa na špičke a päte skracuje efektívna dĺžka hrany lyže. Full Power Cap Lyže s konštrukciou Full Power Cap sú ľahšie...

Zjazdové lyže ELAN Delight Magic LS + ELW 9 Čierno-fialová 140 cm

Zjazdové lyže ELAN Delight Magic LS + ELW 9 V každej jednej žene sa skrýva skvelá lyžiarka. S novou modelovou radou Delight, ktorá rozhodne patrí medzi najkrajšie dámske lyže na svete, sa stanete stredobodom pozornosti na svahu. Early Rise Rocker Umožňuje jednoduché začatie oblúka bez námahy. Vďaka miernemu profilu rocker na špičke a päte sa skracuje efektívna dĺžka hrany lyže. Kompozitové jadro Supralite Extrémne ľahké jadro zlepšuje jazdné vlastnosti, vďaka špeciálnej úprave pružnosti pr...

Lyže FISCHER RC4 Race JR + FJ7 GW AC SLR Čierna 140 cm

Lyže FISCHER RC4 Race JR + FJ7 GW AC SLR Živé a ľahké detské lyže FISCHER RC4 Race Jr s optimálnou tuhosťou zabezpečujú jednoduché začatie oblúka a zaručujú perfektnú ovládateľnosť vďaka technológii On-Piste Rocker. Vďaka technológiám Air Power a Fiber Tech zažijú Vaše deti tú najväčšiu zábavu!

Zjazdové lyže ELAN RC Race QS + EL 7.5 Zelená 140 cm

Zjazdové lyže ELAN RC Race QS + EL 7.5 Chcete naučiť svoje ratolesti lyžovať? S juniorskými lyžami ELAN RC Race QS budú napredovať neskutočnou rýchlosťou a za niekoľko dní z nich môžu byť profesionálni pretekári! Konvenčný profil Konvenčný profil má kontakt hrany so snehom od špičky až po pätu lyží a zaručuje dobrú priľnavosť hrán, stabilitu a prenos síl po celej dĺžke. Full Power Cap Lyže s konštrukciou Full Power Cap sú ľahšie, jednoduchšie zatáčajú a sú tolerantné k chybám lyžiarov. W...

Zjazdové lyže ROSSIGNOL Hero Junior + Xpress 7 GW B83 Čierno-červená 140 cm

Zjazdové lyže ROSSIGNOL Hero Junior + Xpress 7 GW B83 Zjazdové lyže ROSSIGNOL Hero Junior s viazaním Xpress 7 GW B83 sú dokonalými lyžami pre začínajúcich/pokročilých lyžiarov.

Zjazdové lyže ELAN RC Race Green QS + EL 7.5 Zelená 140 cm

Zjazdové lyže ELAN RC Race Green QS + EL 7.5 Pre ambicióznych mladých lyžiarov sú určené lyže RC Race, ktoré zaručujú vyváženú kombináciu flexie, torznej stability a priľnavosti hran. Konvenčný profil Konvenčný profil má kontakt hrany so snehom od špičky až po pätu lyží a zaručuje dobrú priľnavosť hrán, stabilitu a prenos síl po celej dĺžke. Full Power Cap Lyže s konštrukciou Full Power Cap sú ľahšie, jednoduchšie zatáčajú a sú tolerantné k chybám lyžiarov. WaveFlex Základom technológie ...

Zjazdové lyže ATOMIC Vantage Girl X 130-150 + C 5 GW Ružová 140 cm

Zjazdové lyže ATOMIC Vantage Girl X 130-150 + C 5 GW Lyže Vantage Girl X sú veľmi vhodné, ak chcete, aby si vaše deti obľúbili lyžovanie. Lyže Vantage sú určené aj skúsenejším deťom a držia aj pri jazde na hranách vo vyšších rýchlostiach. Technológia Bend-X umožňuje aj najľahším lyžiarom ohýbať lyže, čím sa stávajú ľahšie a silnejšie. Lyže sú veľmi jednoducho ovládateľné. Juniorský rad Vantage je prispôsobený požiadavkám detí a jednotlivé lyže majú tvar podľa ich schopností a dosiahnutej úrovn...

Lyže FISCHER RC4 Race JR SLR Pro + FJ7 GW AC SLR Čierna 140 cm

Lyže FISCHER RC4 Race JR SLR Pro + FJ7 GW AC SLR Živé a ľahké detské lyže FISCHER RC4 Race Jr SLR Pro s optimálnou tuhosťou zabezpečujú jednoduché začatie oblúka a zaručujú perfektnú ovládateľnosť vďaka technológii On-Piste Rocker. Vďaka technológiám Air Power a Fiber Tech zažijú Vaše deti tú najväčšiu zábavu!

McKINLEY Team 7 140 cm

Detské lyže McKINLEY Team 7 vyrobené technológiou, ktorá umožňuje neprekonateľnú manévrovateľnosť a ponúka väčšiu flexibilitu za každých snehových podmienok. Majú konštrukciu 3D POWER CAP, ktorá prispieva k nízkej celkovej hmotnosti lyže a tiež optimalizuje vlastnosti lyže. Viazanie: NTC45 (dĺžka lyže: 70 - 120 cm) alebo NTL75 (dĺžka lyže: 130 - 150 cm) Ľahká konštrukcia 3D POWER CAP Ľahké na otočenie X-FLEX Geometria: 105–67–93 mm

Mckinley Sweety Jr. 140 cm

Dievčenské lyže Mckinley Sweety Jr. vyrobené technológiou, ktorá umožňuje neprekonateľnú manévrovateľnosť a ponúka väčšiu flexibilitu za každých snehových podmienok. Majú konštrukciu 3D POWER CAP, ktorá prispieva k nízkej celkovej hmotnosti lyže a tiež optimalizuje vlastnosti lyže. Ľahká konštrukcia s konštrukciou 3D POWER CAP X-FLEX Odporúčané lyžiarske viazanie: NTC45 alebo NTL75 Rozmery: 101-67-91