Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Lubrikacny gel xsensual aloe vera 100 ml

Nájdených:    7 produktov

Love Gel Lubrikant Aqua Aloe Vera 100ml

AQUA ALOE VERA 100 ML Lubrikačný gél na vodnej báze, ktorý je obohatený o výťažky z Aloe vera. Hlavnou prednosťou je, že Aloe pokožku nielen pestuje a poskytuje dlhotrvajúce zvlhčenie, ale súčasne chráni a jemne lieči drobné trhlinky na pokožke, či sliznici.

Diet Esthetic Original 100 ml lubrikačný gél

Lubrikačný gél Original s výťažkom z Aloe vera spríjemní vaše milovanie! Gél na vodnej báze vďaka obsahu Aloe vera pôsobí protizápalovo a antibakteriálne, zároveň je svojou konzistenciou aj vôňou úplne nenápadným spoločníkom pri sexe. Účinne zvlhčuje vaginálnu sliznicu a je kompatibilný s kondómami.

Yes Yes Análny lubrikačný gél 100 ml

Yes Análny lubrikačný gél na báze vody a Aloe Vera, navrhnutý špeciálne tak, aby poskytoval dlhotrvajúce klzkosť a pohodlie pre análne použitie. Neobsahuje glycerín, propylénglykol, aspartám, parabény a konzervačné látky, ktoré by mohli negatívne pôsobiť. Svojim prírodným zložením pomáha regenerovať a upokojovať, preto nie je nutné gél po použití oplachovať. Aloe Vera má navyše zvlhčujúci účinok a pomáha pri hojení drobných poranení.

Yes Yes Intímny lubrikačný gél na báze vody 100 ml

Prírodné lubrikačný gél na báze vody a Aloe Vera, je vyrobený z certifikovaných organických surovín, ktoré prirodzene zvláčňujú a zvlhčujú pokožku. Vďaka Aloe Vera je gél v hodný aj pre zvlhčenie a upokojenie pri vaginálnej suchosti, zároveň jeho vyvážené pH podporuje prirodzenú vaginálnu mikroflóru a pomáha tak v boji s podráždením.

MS Trade Doer Medical Aloe vera & vitamín E 100 ml

Revolučný, hodvábne jemný lubrikačný gél a telový kondicionér na báze silikónu. Základom nového revolučného zloženia je prípravok Doer Medical Silk obohatený o Aloe vera s antibiotickými účinkami proti zápalom pokožky a proti plesniam ao vitamín E s antioxidačnou aktivitou a protizápalovými vlastnosťami. Významne podporuje prekrvenie intímnych partií mužov aj ženy, zásadne zlepšuje kvalitu intímneho zážitku oboch partnerov aj bez použitia kondómu.

Yes Análny lubrikačný gél 100ml

Yes Anální lubrikační gel 100 ml Yes Análny lubrikačný gél na báze vody a Aloe Vera je navrhnutý špeciálne tak, aby poskytoval dlhotrvajúcu klzkosť a pohodlie pre análne použitie. Neobsahuje glycerín, propylénglykol, aspartám, parabény a konzervačné látky, ktoré by mohli pôsobiť negatívne.

Yes Intímny lubrikačný gél na báze vody 100ml

Yes Intimní lubrikační gel na bázi vody 100 ml Prírodný lubrikačný gél na báze vody a Aloe Vera je vyrobený z certifikovaných organických surovín, ktoré prirodzene zvláčňujú a zvlhčujú pokožku. Vďaka Aloe Vera je gél vhodný aj pre zvlhčenie a upokojenie pri vaginálnej suchosti.