Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Lowepro lowepro format 120

Nájdených:    8 produktov

Lowepro Format 120

Lowepro Format 120 je prostrednou z pätice nových praktických ramenných brašien rady Lowepro Format, ktoré sú svojou veľkosťou vhodné pre transport a ochranu foto a videotechniky od systémových fotoaparátov až po DSLR s objektívom.

Lowepro Format 140

Lowepro Format 140 je druhou najväčšou z pätice nových praktických ramenných brašien rady Lowepro Format, ktoré sú svojou veľkosťou vhodné pre transport a ochranu foto a videotechniky od systémových fotoaparátov až po DSLR s objektívom.

Lowepro Format TLZ 10, Čierna

Lowepro Format TLZ 10 je menšou z dvojice pištoľových brašien Lowepro Format TLZ. Pištoľová brašna sa vyznačuje praktickou konštrukciou, reverzným otváraním od tela, elegantným dizajnom a nízkou hmotnosťou.

Lowepro Streetline SH 120

Lowepro StreetLine SH 120 je malá a veľmi praktická fotobrašna vhodná do každého počasia z prémiovej série Lowepro StreetLine SH. Je vhodná pre kompaktný systémový fotoaparát (CSC) so stredne veľkým objektívom alebo pre profesionálny kompaktný fotoaparát.

Lowepro Adventura SH 120 II, Čierna

Lowepro Adventura SH 120 II je strednou ramennou brašnou z druhej generácie rady Adventure SH firmy Lowepro. Fototechnika v nej bude dokonale ochránená pred nárazmi. Brašna sa vyznačuje pevnou konštrukciou a veľmi nízkou váhou.

Lowepro m-Trekker HP 120, brašňa Šedá

Originálne štýlová "CSC" brašňa kategórie "Urban", vyrobená z odolných materiálov Cordura® a Canvex ™.

Lowepro m-Trekker HP 120, brašňa Čierna

Originálne štýlová "CSC" brašňa kategórie "Urban", vyrobená z odolných materiálov Cordura® a Canvex ™.