Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Listerine pre deti 6 mint 250ml

Nájdených:    5 produktov

LISTERINE Mint 6+ ústna voda pre deti 250 ml

Ústna voda s príchuťou mäty pripravená priamo pre deti - nepáli, neobsahuje cukor ani alkohol a je v nej fluorid pre zdravé detské zúbky.

Listerine Smart Rinse Mint ústna voda s mentolovou príchuťou pre deti 250 ml

Ústna voda pre každodennú starostlivosť o chrup, určená pre deti od 6 rokov. Pomáha chrániť zuby Vášho dieťaťa pred zubným kazom pri používaní dvakrát denne po vyčistení zubov kefkou. Poskytuje ochranu pred zubným kazom. Čistí tam, kde kefka nedosiahne.

Listerine Total care 250ml

Obsah Listerine Total care: 250ml Charakteristika Listerine Total care: LISTERINE TOTAL CARE je antiseptická ústna voda spájajúca 6 výhod v jednom prípravku. Ústna voda LISTERINE TOTAL CARE udržiava zdravé ďasná, chráni zuby pred zubným kazom, znižuje zubný povlak, chráni zuby pred zubným kameňom a napomáha udržať zuby prirodzene biele, ničí baktérie medzi zubami a udržiava svieži dych. Použitie Listerine Total care: Najlepšie pôsobí pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20ml...

Listerine Smart Rinse Mint 250 ml

Ústna voda pre každodennú starostlivosť o chrup. Určená pre deti od 6 rokov. Poskytuje ochranu pred zubným kazom. Čistí tam, kde kefka nedosiahne. Viac na adcc.sk

LISTERINE Smart rinse mint ústna voda 250 ml

Ústna voda pre každodennú starostlivosť o chrup. Určená pre deti od 6 rokov. Poskytuje ochranu pred zubným kazom. Čistí tam, kde kefka nedosiahne.