Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Levne kulmy zehlicky na vlasy

Nájdených:    3 produkty

Natura Siberica Rakytníkový tužiaci sprej na vlasy Oblepikha ( Hair Styling Spray) 125 ml

Pomáha modelovať a zafixovať účes bez zmatnenie vlasov a významne znižuje elektrizovanie a poletovania vlasov, poskytuje ochranu pred poškodením horúcim vzduchom pri stylingu. Ideálne pre modeláciu pri vysúšanie vlasov, výborne tvorí elastické prirodzené vlny pomocou kulmy, natáčok, rovnako ako vlasy efektne vyrovná za pomoci žehličky. Vďaka obsahu vitamínov a aminokyselín, vyživuje a regeneruje vlasy.

Kallos KJMN ochranný sprej pre tepelnú úpravu vlasov (Flat Iron Spray) 200 ml

Spray chráni vlasy pred horúcim vzduchom z fénu, od žehličky a kulmy. Zabraňuje vysúšaniu vlasov a štiepeniu vlasových končekov. Vlnité vlasy chráni pred vysušením. Zanecháva vlasy jemné a hladké. Pred použitím potriasť. Nastriekať na vlasy, ktoré idete vystaviť horúcemu vzduchu a teplu. 

Got2b Guardian Angel blow dry + flat iron 200ml

Chráň svoj žeravo sexy účes s got2b guardian angel. S OCHRANOU PRED TEPLOM až do 220°C budú Tvoje vlasy pri použití vlasovej žehličky  +  kulmy  +  fénu nepremožiteľné. Tak choď na to a vytvor si sexy účes  - teraz ťa chráni Tvoj osobný anjel strážny! Buď úžasná a zažiar!   Použitie: Nastriekaj do uterákom vysušených vlasov. Vyfénuj si vlasy a použi vlasovú žehličku alebo kulmu pre absolútne sexy účes. Ak výrobok nesprejuje, prepláchnite ventil hor...