Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Levne formy na donuty

Nájdených:    3 produkty

B2B Forma na donuty

Milujete pečenie a obľúbili ste si americkej šišky? Forma alebo tvorítko na donuty je nevyhnutná pomôcka vo vašej kuchyni. Urobíte s ňou donuty raz dva! Príprava donúti ich tak rýchla a jednoduchá záležitosť. Pomocou formy na donuty vytlačíte rovnaké tvary do cesta, a vymáčknuté šišky dáte piecť či smažiť. Na hotové šišky potom použijete prídavné klieštiky, pomocou ktorých šišky namočíte do čokolády či iné polevy.

Orion Forma na 12 donuts Grande

Forma na šišky, pampúšky/donuty s kvalitným nepriľnavým povrchom, ktorý bráni pripečeniu, a to aj pri použití minimálneho množstva tuku. Upečené dobroty ľahko z formy vyberiete. Odporúčame plech vymazať alebo vystriekať sprejom na pečenie. Vhodné do plynovej, elektrickej aj teplovzdušnej rúry. Možno umývať v umývačke riadu. Rozmery: 40 x 28,5 cm, pr. donutu 7 cm. Použite kuchynskú chňapku.

Steba CM 3

Tiež ste si obľúbili americké tortičky zvané muffiny? Či už uprednostňujete klasiku s kúskami čokolády alebo sa nebojíte experimentovať a radi si zmlsnete aj na tortičkách so zeleninou, mäsom či syrom, zárukou vášho úspechu je praktický výrobník muffinov Steba CM 3. Prístroj obsahuje tri nepriľnavé teflónové formy, v ktorých môžete okrem muffinov pripravovať tiež americké šišky donuty a dokonca aj cesto na špajli cake-pops.Muffiny sú vďaka svojej praktickej veľkosti "do ruky" obľúbenou desiato...