Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Lena magneticka pismena drevena

Nájdených:    3 produkty

SMOBY - Drevená Tabuľa Na Kreslenie 2V1, Stojaca

Kvalitné, drevená tabuľa na kreslenie, skladacie. Z jednej strany magnetická, z druhej klasická čierna pre písanie kriedou. Súčasťou 60 ks príslušenstva - mazacie fix, farebné kriedy 6 ks, magnetická písmená a číslice. Nechýba praktická priehradka. Rozmery tabule: 50x45x110 cm (DxHxV).

Smoby Drevená tabuľa na kreslenie 2v1, stojaca

Kvalitná, drevená tabuľa na kreslenie, skladacia. Z jednej strany magnetická, z druhej klasická čierna pre písanie kriedou. Súčasťou 60 ks príslušenstva - mazacia fixka, farebné kriedy 6 ks, magnetické písmená a číslice. Nechýba praktická priehradka. Rozmery tabule: 50x45x110 cm (DxHxV).

Smoby Tabuľa 2v1 s lavičkou, skladacia

Drevená skladacia tabuľa 2v1 s lavicou je skvelým doplnkom do detskej izby. Jedna strana je magnetická a možno na ňu písať aj mazacou fixkou, druhá je klasická tabuľa na kriedu. Súčasťou je tiež bohaté príslušenstvo. Špecifikácia: Detská skladacia tabuľa s drevenou konštrukciou a lavičkou má z jednej strany hladkú plochu na fixky a z druhej na kriedy. Tabuľu je možné umiestniť vodorovne a využiť ju ako pracovný stôl, alebo ju aj sklopiť zvisle. Súčasťou je tiež celkom 60 ks príslušenstva: fa...