Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Leky na cievy a srdce

Nájdené kategórie:

Lieky na srdce a cievy 
Nájdených:    96 produktov

asp SRDCE - CIEVY - CHOLESTEROL - Srdce - Cievy - Cholesterol nápoj v prášku vrecúška 15 x 15 g

Výživový doplnok, sypká zmes na prípravu nápoja s príchuťou ananásu a manga. Obsahuje bioaktívny kolagénový komplex, betaglukán z ovsa, vlákninu a vitamín C. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev. Vitamín C prispieva k správnej k správnej funkcii kostí a chrupaviek. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Betaglukány z ovsa prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom pr...

ASP Srdce, cievy, cholesterol sušený nápoj 225g

asp SRDCE - CIEVY - CHOLESTEROL nápoj v prášku vrecúška 15x15 g Rastlinný nápoj na zníženie cholesterolu a optomálneho prietoku krvi.

Herb & Me Moringou z Filipín - CIEVY, SRDCE 30 g

Moringou z Filipín - CIEVY, SRDCE zmes určená k udržaniu elasticity cievnych stien a pre správne prekrvenie. Bylinná zmes obsahuje okrem moringy z Filipín aj hloh všeobecný podporujúce normálnu činnosť srdca a cievneho systému, rovnako tak prítomnosť ďalších bylín v ideálnej kombinácii s moringy olejodárnou pôsobia blahodárne na váš organizmus.

A S P s.r.o. asp SRDCE - CIEVY - CHOLESTEROL nápoj v prášku, vrecúška 15x15 g (225 g)

Výživový doplnok, sypká zmes na prípravu nápoja s príchuťou ananásu a manga.

Terezia Company Terezia žily & cievy 60 kapslí

Terezia žily & cievy má 100% prírodné zloženie bez konzervantov a prímesí. Zmes 8 bylín doplnená o extrakt bohatý na taxifolin, čoby zložky nového typu Pre zdravé tepny a žily (elasticita, pevnosť) Zvyšuje elasticitu a pevnosť ciev Podporuje srdce a krvný obeh Zlepšuje prekrvenie tkanív Zmierňuje opuchy dolných končatín Normalizuje krvný tlak Zmierňuje problémy s hemoroidmi Zastavuje nadmerné krvácanie (nos, ďasná, hemoroidy)

Skoncujte s nemocemi srdce

Jez, abys žil! Tento světový bestseller je inspirativní příručkou pro nemocné, která nabízí čtenářům rady, jak léčit nemocné srdce i jinak než operacemi a léky. Autor - lékař - rozebírá vliv jednotlivých skupin potravin na zdraví srdce, vysvětluje důležitost nutričního složení stravy, doporučuje konkrétní jídelníček na téměř 80 stranách s recepty.

Čaj s hlohom a imelom sypaný 60g

Čaj s hlohom a imelom sypaný 60g Čajovina s hlohom a imelom na srdce a cievy.

Vražedná medicína - Nacističtí lékaři, pokusy na lidech a tyfus - Naomi Baumslagová

Na tyfus – nemoc, jíž lze předcházet – zemřelo v koncentračních táborech více než 1,5 milionu vězňů. Navzdory pokroku ve zdravotnických opatřeních nacističtí lékaři, podněcovaní rasistickou ideologií, zneužívali tyfus jako formu biologické války proti Židům, Slovanům a Romům.Když se v ghettech toto onemocnění vyskytlo, spalovaly se zde židovské nemocnice – i s pacienty a personálem.V koncentračních táborech se zabíjeli vězni v plynových komorách nebo injekcí do srdce, dokonce už jen při podezře...

Návod na prežitie pre muža ( nové vyd.) - Bukovský Igor

? Reprezentatívna kniha na denné čítanie – skvelý darček? Špeciálne určená mužom (hoci nielen im) vekovej kategórie 20 – 60 rokov.? Stručné a prehľadné členenie:? 1. časť knihy „Vaše telo“ obsahuje kapitoly: Oko, Mozog, Pohlavné orgány, Testosterón, Svaly, Tráviaci systém, Srdce a cievy, Imunita, Pľúca, Oxidačný stres, Rakovina, Obezita, Cukrovka, Podnájomníci, Koža, Obličky, Duša, Dekády muža.? 2. časť „Váš deň“ obsahuje kapitoly: Raňajky, Pitný režim, Kofeín a káva, Dovolenka, Fyzická aktivit...

Návod na prežitie pre muža ( nové uprav. vyd.) - Bukovský Igor

?Reprezentatívna kniha na denné čítanie – skvelý darček ?Špeciálne určená mužom (hoci nielen im) vekovej kategórie 20 – 60 rokov. ?Stručné a prehľadné členenie: ?1. časť knihy „Vaše telo“ obsahuje kapitoly: Oko, Mozog, Pohlavné orgány, Testosterón, Svaly, Tráviaci systém, Srdce a cievy, Imunita, Pľúca, Oxidačný stres, Rakovina, Obezita, Cukrovka, Podnájomníci, Koža, Obličky, Duša, Dekády muža. ?2. časť „Váš deň“ obsahuje kapitoly: Raňajky, Pitný režim, Kofeín a káva, Dovolenka, Fyzická aktivita...

Nefdesanté Omega 3 cesnak 90 kapsúl

Osvedčený rybí olej tentokrát v spojení s cesnakom, a to pre konkrétnejšie zacielenie na antioxidačné vlastnosť organizmu a na mozog, srdce a cievy.

Salvia Paradise Leskokôrka lesklá - Reishi 500 g

100% čistá Lesklokôrovka obyčajná - Reishi sušená pre podporu zdravia našej imunity, cholesterolu a pre priaznivý účinok na naše cievy a srdce.

Salvia Paradise Leskokôrka lesklá - Reishi 250 g

100% čistá Lesklokôrovka obyčajná - Reishi sušená pre podporu zdravia našej imunity, cholesterolu a pre priaznivý účinok na naše cievy a srdce.

ORIN ViaAmino – MALINA 208 g 208 g

Zmes aminokyselín v prémiovej kvalite Vás poteší nie len svojou príjemnou malinovou príchuťou, ale predovšetkým svojimi účinkami na Vaše srdce a cievy.

Salvia Paradise Leskokôrka lesklá - Reishi AF tinktúra 50 ml

100% čistá Leskokôrka - Reishi tinktúra s 0% obsahom alkoholu pre podporu zdravia našej imunity, cholesterolu a pre priaznivý účinok na naše cievy a srdce.

Salvia Paradise Leskokôrka lesklá - Reishi AF tinktúra 30 ml

100% čistá Leskokôrka - Reishi tinktúra s 0% obsahom alkoholu pre podporu zdravia našej imunity, cholesterolu a pre priaznivý účinok na naše cievy a srdce.

VÁPNO TEHLA PRE ŠKREČKA 120g

Vápno - tehla pre škrečka 120g. Vitamínový prípravok, dolomitový vápnik, ktorý má priaznivé účinky na kosti, kĺby, srdce a cievy, je vhodný na čistenie a posilnenie zubov.

Obohatený cesnakový olej na posilnenie organizmu - Fitosila - 100 tabletiek

Cesnak má veľmi silný preventívny a terapeutický účinok. O cesnaku je známe, že znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb, stimuluje funkcie imunitného systému, chráni pred žiarením, obnovuje fyzickú silu a zvyšuje odolnosť voči stresu. „Olej obohatený cesnakom“ zahŕňa známe ľudové lieky, ktoré boli časom testované a schválené. Správne vybrané zloženie zvyšuje prospešné vlastnosti každej zo zložiek.

Salvia Paradise Medovka lekárska AF tinktúra 50 ml

100% čistá Medovka lekárska tinktúra s 0% obsahom alkoholu bohatá na antioxidanty pre našej pozitívnu náladu, relaxáciu, spánok, koncentráciu, hormonálnu rovnováhu, ale aj pre naše trávenie, srdce, cievy a dýchaciu sustavu.

Salvia Paradise Medovka lekárska AF tinktúra 30 ml

100% čistá Medovka lekárska tinktúra s 0% obsahom alkoholu bohatá na antioxidanty pre našej pozitívnu náladu, relaxáciu, spánok, koncentráciu, hormonálnu rovnováhu, ale aj pre naše trávenie, srdce, cievy a dýchaciu sustavu.

JutaVit Valeriána lekárska 45 cps

JutaVit Valeriána lekárska cps 1x45 ks Výživový doplnok s obsahom rastlinných extraktov. Priaznivo pôsobí na nervovú sústavu, pozitívne ovplyvňuje srdce a cievy. Pomáha pri nespavosti, má priaznivý vplyv pri úzkostných stavoch.

Hliva ustricovitá s rakytníkovým olejom a reishi forte TEREZIA 60 kapsúl

Hliva ustricovitá s rakytníkovým olejom a reishi forte TEREZIA 60 kapsúl CELIATICI + OD 3 ROKOV Výživový doplnok Hliva ústricovitá s rakytníkovým olejom + REISHI je 100% prírodný výživový doplnok, ktorý kombinuje účinok dvoch najvýznamnejších zdraviu prospešných húb a rakytníka rešetliakovitého. Hliva ústricovitá v produkte obsahuje celú sušenú hubu so zachovaním všetkých aktívnych látok, ktoré sú v nej prirodzene obsiahnuté a má deklarovaný obsah významných betaglukánov. Vďaka vzácn...

Allnature Píniové oriešky 50 g

Píniové oriešky sú chuťou veľmi podobné mandliam. Píniové oriešky majú vysoké percento nenasýtených mastných kyselín. Pôsobia blahodárne na srdce, cievy, nervový systém, pľúca a pohlavné orgány. Sú využívané v müsli zmesiach alebo samotné.

NUPREME Natural Vitamín C 90cps

Natural Vitamín C 90 kapslí NUPREME Vitamín C (kyselina askorbová) je významný antioxidant, účinná látka, ktorá chráni bunky, prispieva k celkovej harmónii a pomáha k udržaniu správnej funkcie obranyschopnosti ľudského organizmu. Podieľa sa na utváranie génov, je nevyhnutný pre zdravé kosti, zuby, srdce, cievy a nervy.

Masticha Terapia Masticha Vena pri problémoch s vysokým tlakom a cholesterolom - 100 tabliet

Masticha Vena prináša jedinečné spojenie chioskej mastichy s výnimočnými prírodnými výtažkazmi z granátového jablka a olív. Ich spojením vzniká unikátny produkt pre vaše srdce a to celkom bez vedľajších účinkov. Masticha a cholesterol Viaceré štúdie venované skúmaniu...

Global Nutrition Omega 3 1000 mg 90 kapsúl

Výrobok Omega 3 s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín je určený na starostlivosť o srdce, cievy a ďalšie telesné funkcie. DHA prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu, dobrého zraku. EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca. Nahradenie nasýtených tukov nenasýtenými tukmi v strave prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

VIRDE PUPALKOVÝ OLEJ 100% 50 ml

VIRDE PUPALKOVÝ OLEJ 100% 1x50 ml Pupalkový olej obsahuje látky, z ktorých sú v tele tvorené prostaglandíny, dôležité regulátory rady metabolických funkcií. Podporuje imunitu, priaznivo ovplyvňuje srdce a cievy. Pomáha udržiavať zdravé spojivové tkanivo, vrátane kože. Poskytuje optimálny komfort počas menštruácie. Vitamín E sa podieľa na ochrane buniek pred oxidačným stresom, t.j. pred nepriaznivým pôsobením kyslíkových radikálov.

EKOMEDICA višňa 100% šťava 500 ml

Priaznivo vplýva na náladu a psychomotorickú výkonnosť. Je silný antioxidant a chráni telo pred škodlivými účinkami voľných kyslíkových radikálov. Podporuje srdce. Draslík prispieva k správnemu krvnému tlaku a vitamín C utesňuje cievy. Pektín, znižuje hladinu zlého cholesterolu. Má nízky glykemický index, obsahuje vlákninu a stimuluje produkciu tráviacich štiav. Dávkovanie: 25 ml 2x denne Objem: 500 ml  

Simply You CannamediQ Hypertenzin 60 tob.

Unikátne spojenie konope a hlohu pre efektívne moduláciu krvného tlaku - obohatené extraktom vínnej révy chrániace srdce, cievy a celý kardiovaskulárny systém - šafrán pre zmiernenie nervového napätia a podráždenosti, ktoré tlak negatívne ovplyvňujú CannamediQ ® Hypertenzin je jedinečný prípravok s kanabisom a hlohu pre efektívne moduláciu krvného tlaku. Prírodné zloženie na báze konope a rastlinných extraktov zaisťuje vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť užívania bez vedľajších účinkov. Hype...

Imunosan (Energy)

Imunosan, 90 kapsúl Doplnky výživy - bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok na podporu celkovej (nešpecifickej aj špecifickej) obranyschopnosti organizmu. Predchádza infekčným ochoreniam, podporuje ich liečbu, urýchľuje rekonvalescenciu po chorobe a predchádza opakovanej nákaze. Pôsobí preventívne a liečebne pri množstve civilizačných ochorení a je perspektívnym prípravkom v boji proti rakovine. Zlepšuje psychickú a fyzickú kondíciu, odolnosť te...

nefdesanté LECITÍN 1200 mg cps 9x10

nefdesanté LECITÍN 1200 mg cps 9x10 Lecitín je prírodná látka pôsobiaca pri metabolizme tukov, ktoré premieňa na formu rozpustnú vo vode, a tak umožňuje ich vylúčenie z organizmu. Účinne znižuje hladinu škodlivého LDL cholesterolu a zvyšuje hladinu pre naše telo prospešného cholesterolu HDL. Ten chráni srdce a cievy pred infarktmi a aterosklerózou. Znížením hladiny cholesterolu v cievach zlepšuje prekrvenie mozgu a posilňuje funkcie nervového systému. Zvyšuje schopnosť sústredenia a myslenia, z...

Nupreme Natu ral Vit. C 90 kapslí

Vitamín C (kyselina askorbová) je významný antioxidant, účinná látka, ktorá chráni bunky, prispieva k celkovej harmónii a pomáha k udržaniu správnej funkcie obranyschopnosti ľudského organizmu. Na rozdiel od iných cicavcov si ho ľudské telo nevie vytvoriť a spolu s primátmi a morčatami sme odkázaní na jeho príjem zvonku. Má mnoho funkcií, podieľa sa na utváraní génov, je nevyhnutný pre zdravé kosti, zuby, srdce, cievy a nervy. Nedostatok vitamínu C sa môže prejaviť zníženou imunitou, únavou, an...

Medpharma Pupalka dvojročná 500mg + Vit. E 37tbl

Obsah Pupalka dvojročná: 37 tabliet Charakteristika Pupalka dvojročná: Olej z pupalky dvojročnej (Oenothera biennis) je bohatým zdrojom esenciálnych polynenasýtených mastných kyselín potrebných na dôležité fyziologické procesy. Pupalka dvojročná pozitívne podporuje celkové zdravie pokožky, konkrétne jej pružnosť a je prínosom pre rast vlasov. Pomáha zachovať pohodlie aj počas menštruácie a udržovať zdravé srdce a cievy. Zloženie Pupalka dvojročná: Pupalka dvojročná (Oenothera biennis - olej zo...

Medpharma Pupalka dvojročná 500mg + Vit. E 67tbl

Obsah Pupalka dvojročná: 67 tabliet Charakteristika Pupalka dvojročná: Olej z pupalky dvojročnej (Oenothera biennis) je bohatým zdrojom esenciálnych polynenasýtených mastných kyselín potrebných na dôležité fyziologické procesy. Pupalka dvojročná pozitívne podporuje celkové zdravie pokožky, konkrétne jej pružnosť a je prínosom pre rast vlasov. Pomáha zachovať pohodlie aj počas menštruácie a udržovať zdravé srdce a cievy. Zloženie Pupalka dvojročná: Pupalka dvojročná (Oenothera biennis - olej zo...

Flax Seed Star 60 tabliet

Napomáha: chrániť srdce a cievy posilňovať imunitu udržiavať zdravú funkciu čriev predchádzať nepravidelnému srdcovému tepu znižovať hladinu cholesterolu pri kožných problémoch zlepšovať kvalitu vlasov a nechtov Hlavne pre svoj vysoký obsah zdraviu prospešných omega 3, 6 a 9 mastných kyselín je ľanové semienko prospešné pre kožu, srdce, cievy, žlčník, črevá, kĺby a svaly. Obsiahnuté látky majú účinný vpl...

Spirit KOENZÝM Q10, 60 kapsúl

Spirit KOENZÝM Q10 Obsah Spirit KOENZÝM Q10 60 kapsúl Charakteristika Spirit KOENZÝM Q10 - posilňuje srdce, pľúca, pečeň a cievy, - aktivuje mozg, svaly a eliminuje vyčerpanosť - dodáva energiu - chráni bunky pred poškodením a starnutím - podieľa sa na znížení krvného tlaku a krvného cukru - má antioxidačné a protistresové vlastnosti - znižuje oxidáciu LDL cholesterolu - urýchľuje rekonvalescenciu a hojenie - pomáha pri paradontóze, podporuje regeneráciu ďasien - urýchľuje regeneráciu - podporu...

Bio pohánková múka VINCE 500 g

Bio pohánková múka pestovaná v ekologickom poľnohospodárstve je veľmi hodnotná predovšetkým pre obsah rutínu, ktorý má priaznivý vplyv na srdce a cievy, pečeň, tráviace orgány, posilňuje imunitný systém, zvyšuje pružnosť cievnych stien, reguluje krvnú zrážanlivosť a obsah cholesterolu v krvi. Priaznivé je aj zloženie aminokyselín. Tuky majú vysoké zastúpenie nenasýtených mastných kyselín. Cenný je obsah minerálnych látok, najmä vápnika, horčík, fosfor, draslík a vitamínov, najmä B1 a B2, C ,...

Sibírsky Ženšen - Ginseng

Žen-Šen 60 kapsúlVýživové doplnkyGinseng sa tradične používal na zvýšenie fyzickej, psychickej vitality a sexuálnej aktivity. Bol to ozajstný všeliek, ktorému pripisovali až magické účinky. Súbor účinných látok, ktoré sa nachádzajú v koreni sa súhrnne volá ginsenozidy. Sú to triterpénové saponíny. Komplex týchto látok môže mať rôznorodé pozitívne účinky na ľudský organizmus, od povzbudzujúcich účinkov na nervový systém až po zníženie hladiny cukru v krvi. V tradičnej čínskej medicíne sa žen-šen...

Omega 3 UP Gummies - Weider Citrón 50 gummies

Esenciálne mastné kyseliny omega 3 a 6 sú zdravým typom tuku potrebným pre mnoho procesov a orgánov. Tieto tuky sú považované za dôležité, pretože ich telo nemôže syntetizovať a to znamená, že by mali byť konzumované v potrave, aby sa zabránilo nutričným nedostatkom.Omega 3 Up Gummies sú tvorené vysokokvalitným olejom z Perilly čínskej, ktorý je bohatý na omega 3-6-9 mastné kyseliny. Sú prospešné pre vaše srdce, cievy, mozog a svaly.Výhody:Rastlinný zdroj omega 3Vhodné pre vegánov a vegetariáno...

Vitatone - Joalis - multivitamín

VitatoneVitamíny na podporu imunity Preparát funguje ako sirupoliehový komplex na posilnenie obranyschopnosti.Vitatone zloženie:Vitamín C:Podporuje krvný obehZlepšuje funkciu a priepustnosť cievChráni organizmus pred pôsobením škodlivín zvonkuVitamín E:Podporuje prirodzené regeneračné procesy v bunkáchChráni srdce, cievy a mozogPriaznivo vplýva na kvalitu pokožkyArnitínCalcium pantotenát (kyselina pantotenová)Nikotínamid (niacín)Kyselina paraaminobenzóova (PABA)Riboflavín (vitamín B2)Retinol ac...