Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Lek na suchu pokozku

Nájdených:    3513 produktov

Medimento balzám na suchú pokožku 200ml

Kozmetický výrobok určený na hrubú a suchú pokožku vrátane kože náchylnej k popraskaniu. Viac na adc.sk

Balzám na suchú pokožku, 220 ml

Vysoko kvalitné prírodné výťažky z vŕbovej kôry, šalvie, vilínu a rozmarínu zjemňujú suchú a popraskanú pokožku. Lanolín a včelí vosk pokožku premastia.

CeraVe na suchú až veľmi suchú pokožku 50 ml

CeraVe Hydratačný krém Obsah CeraVe Hydratačný krém 50ml Charakteristika CeraVe Hydratačný krém Obľúbený krém, ktorý hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru tela a tváre. Jeho textúra je hustá, rýchlo sa vstrebáva a je veľmi príjemná na používanie. Nekomedogénny. Hypoalergénny. Bez parfumácie. S technológiou MVE pre postupné uvoľňovanie aktívnych látok a celodennú hydratáciu pokožky. Na suchú až veľmi suchú pokožku. Vhodné pre dospelých aj deti. Použitie: Prípravok jemnými krúživým...

Lipobase krém na suchu pokožku 100g

Lipobase krém na dehydratovanú pokožku Obsah Lipobase krém: 100g Charakteristika Lipobase krém: Lipobase dermatologický, zvláčňujúci krém, ktorý vracia pokožke jej fyziologickú rovnováhu, zvyšuje stupeň vlhkosti, znižuje jej suchosť, zamedzuje tvorbe šupín a chráni pokožku pred poškodením. Je to emulzia typu olej vo vode s vysokým obsahom olejovej zložky (70%). Nie je parfumovaný a jeho originálne zloženie znižuje riziko alergie na minimum. Lipobase je určená na starostlivosť o suchú, citlivú ...

Bi-Oil Gél na suchú pokožku 50ml

Bi-Oil starostlivosť o pokožku Obsah Bi-Oil gél na suchú pokožku: 50ml Charakteristika Bi-Oil gél na suchú pokožku: Gél pre suchú kožu je vhodný pre citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie. Obsahuje olejovú zložku Bi-oil, bambucké maslo a rastlinné oleje. Použitie Na suchú pokožku naniesť malé množstvo gélu podľa potreby. Naniesť menšie množstvo než pri aplikácii krému. Upozornenie: Nepoužívať na poranenú pokožku. V prípade podráždenia ďalej nepoužívať. Vyhnúť sa kontaktu s...

Bi-Oil Gél na suchú pokožku 100ml

Bi-Oil starostlivosť o pokožku Obsah Bi-Oil gél na suchú pokožku: 100ml Charakteristika Bi-Oil gél na suchú pokožku: Gél pre suchú kožu je vhodný na citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie. Obsahuje olejovú zložku Bi-oil, bambucké maslo a rastlinné oleje. Použitie Na suchú pokožku naniesť malé množstvo gélu podľa potreby. Naniesť menšie množstvo než pri aplikácii krému. Upozornenie: Nepoužívať na poranenú pokožku. V prípade podráždenia ďalej nepoužívať. Vyhnúť sa kontaktu s...

Bi-Oil Gél na suchú pokožku 200ml

Bi-Oil starostlivosť o pokožku Obsah Bi-Oil gél na suchú pokožku: 200ml Charakteristika Bi-Oil gél na suchú pokožku: Gél pre suchú kožu je vhodný pre citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie. Obsahuje olejovú zložku Bi-oil, bambucké maslo a rastlinné oleje. Použitie Na suchú pokožku naniesť malé množstvo gélu podľa potreby. Naniesť menšie množstvo než pri aplikácii krému. Upozornenie: Nepoužívať na poranenú pokožku. V prípade podráždenia ďalej nepoužívať. Vyhnúť sa kontaktu ...

Dermatopan na suchú, citlivú pokožku 200 ml

Dermatopan na suchú, citlivú pokožku 1x200 ml DERMATOPAN - vysokoúčinný prípravok s obsahom Urea 5%, Panthenolu 5% (Dexpanthenolu) a vitamínu E na suchú, citlivú a olupujúcu sa pokožku. Je obzvlášť účinný na ošetrenie Neurodermitídy a Psoriázy. Pokožka viditeľne zmäkne a zastaví sa olupovanie.

CeraVe Hydratačný krém na suchú až veľmi suchú pokožku 454 g

CeraVe HYDRATAČNÝ KRÉM na suchú až veľmi suchú pokožku 1x454 g Krém určený na suchú až veľmi suchú pokožku. Hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru na tvári a na tele.

CeraVe Hydratačné mlieko na suchú až veľmi suchú pokožku 473 ml

CeraVe HYDRATAČNÉ MLIEKO na suchú až veľmi suchú pokožku 1x473 ml Telové mlieko určené pre suchú až veľmi suchú pokožku. Hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru na tvári a na tele.

CeraVe Hydratačné mlieko na suchú až veľmi suchú pokožku 236 ml

CeraVe HYDRATAČNÉ MLIEKO na suchú až veľmi suchú pokožku 1x236 ml Telové mlieko určené pre suchú až veľmi suchú pokožku. Hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru na tvári a na tele.

CeraVe HYDRATAČNÉ MLIEKO na suchú až veľmi suchú pokožku 1 l

CeraVe HYDRATAČNÉ MLIEKO na suchú až veľmi suchú pokožku 1x1 l Telové mlieko určené pre suchú až veľmi suchú pokožku. Hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru na tvári a na tele. S obsahom esenciálnych ceramidov a kyseliny hyalurónovej.

CeraVe Hydratačný krém na suchú až veľmi suchú pokožku 50 ml

CeraVe HYDRATAČNÝ KRÉM na suchú až veľmi suchú pokožku 1x50 ml Krém určený na suchú až veľmi suchú pokožku. Dlhodobo hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru na tvári a na tele. Obsahuje 3 typy esenciálnych ceramidov, niacínamid (vitamín B3) a kyselinu hyalurónovú.

CeraVe HYDRATAČNÝ KRÉM na suchú až veľmi suchú pokožku 1x50 ml

Krém určený na suchú až veľmi suchú pokožku. Hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru na tvári a na tele. Obsahuje esenciálne ceramidy a kyselinu hyalurónovú. Bez parfumácie. Hypoalergénny.

CeraVe Hydratačné mlieko na suchú až veľmi suchú pokožku 473 ml

CeraVe Hydratačné mlieko Obsah CeraVe Hydratačné mlieko 473ml CharakteristikaCeraVe Hydratačné mlieko CeraVe Hydratačné mlieko hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru na tvári a tele, udržiava prirodzenú vlhkosť pokožky. Obsahuje 3 typy esenciálnych ceramidov a kyselinu hyalurónovú. Bez parfumácie. Nekomedogénne. Hypoalergénne. Na suchú až veľmi suchú pokožku. Použitie: Aplikujte podľa potreby najlepšie na umytú pokožku tela aj tváre. Vyhnite sa očnému okoliu. Vhodné pre dospelých a...

Seni Care Balzam na suchú pokožku 200 ml

Seni Care balzam na suchú pokožku 200 ml Vyživujúce zloženie regeneračného telového balzamu pre suchú pokožku dlhodobo hydratuje a vyhladzuje pokožku.

Bi-oil Gél na suchú pokožku 50 ml

Bi-Oil Gél na suchú pokožku 1x50 ml Gél pre suchú kožu je vhodný pre citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie. Obsahuje olejovú zložku Bi-oil, bambucké maslo a rastlinné oleje.

Bi-oil Gél na suchú pokožku 100 ml

Bi-Oil Gél na suchú pokožku 1x100 ml Gél pre suchú kožu je vhodný pre citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie. Obsahuje olejovú zložku Bi-oil, bambucké maslo a rastlinné oleje.

Bi-oil Gél na suchú pokožku 200 ml

Bi-Oil Gél na suchú pokožku 1x200 ml Gél pre suchú kožu je vhodný pre citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie. Obsahuje olejovú zložku Bi-oil, bambucké maslo a rastlinné oleje.

Medimento Balzam na suchú pokožku tela 200 ml

medimento balzam na suchú pokožku tela 1x200 ml Jeho ošetrujúca formula s 10% urea bola vyvinutá na starostlivosť o suchú a zhrubnutú pokožku so sklonom k praskaniu. Pomáha obnoviť a udržať hydratáciu a zároveň zachováva hebkosť pokožky.

Dermatopan na suchú a citlivú pokožku 200 ml

Dermatopan na suchú a citlivú pokožku Obsah Dermatopan: 1x200 ml Charakteristika Dermatopan: Dermatopan: prípravok určený na ošetrenie suchej citlivej a olupujúcej sa pokožky, vhodný pri neurodermitíde a psoriáze, napomáha zjemniť a zmäkčiť pokožku. Použitie Dermatopan: Prípravok sa nanáša niekoľkokrát denne na pokožku a rozotrie sa.

medimento balzam na suchú pokožku tela 1x200 ml

Kozmetický výrobok určený na hrubú a suchú pokožku vrátane kože náchylnej k popraskaniu.

Bi-Oil Gél na suchú pokožku 1x100 ml

Gél pre suchú kožu je vhodný na citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie. Obsahuje olejovú zložku  Bi-oil, bambucké maslo a rastlinné oleje.

Bi-Oil Gél na suchú pokožku 1x200 ml

Gél pre suchú kožu je vhodný pre citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie. Obsahuje olejovú zložku Bi-oil, bambucké maslo a rastlinné oleje.

Bi-Oil Gél na suchú pokožku 1x50 ml

Gél pre suchú kožu je vhodný pre citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie. Obsahuje olejovú zložku  Bi-oil, bambucké maslo a rastlinné oleje.

CeraVe Hydratačné mlieko na suchú až veľmi suchú pokožku 1x 88 ml

CeraVe HYDRATAČNÉ MLIEKO na suchú až veľmi suchú pokožku 1x88 ml Telové mlieko určené pre suchú až veľmi suchú pokožku. Zaisťuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu pokožky tela a tváre počas 24 hodín. Posilňuje a obnovuje kožnú bariéru. S obsahom esenciálnych ceramidov a kyseliny hyalurónovej. Bez parfumácie, hypoalergénny.

Lekárska vazelína na suchú pokožku - masť - Altajvitamini - 30g

Vazelína je mastivo, ktoré nám je známe už od polovice 19.storočia. Perfektne zvláčňuje pokožku a chráni ju pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia, a taktiež chráni životné prostredie vzhľadom k jeho zloženiu - neutrálneho tekutého parafínu. Spája v sebe niekoľko funkcií: chráni pokožku, zjemňuje ju a má protizápalový účinok. Je výborným prostriedkom proti extrémne suchej a podráždenej pokožke.

CeraVe HYDRATAČNÝ KRÉM na suchú až veľmi suchú pokožku (MB112200) 1x340 g

Krém určený na suchú až veľmi suchú pokožku. Hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru na tvári a na tele. Obsahuje esenciálne ceramidy a kyselinu hyalurónovú. Bez obsahu parfumu.

CeraVe HYDRATAČNÝ KRÉM na suchú až veľmi suchú pokožku (MB112700) 1x454 g

Krém určený na suchú až veľmi suchú pokožku. Hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru na tvári a na tele. Obsahuje esenciálne ceramidy a kyselinu hyalurónovú. Bez parfumácie. Hypoalergénny.

CeraVe HYDRATAČNÉ MLIEKO na suchú až veľmi suchú pokožku (MB094800) 1x236 ml

Telové mlieko určené pre suchú až veľmi suchú pokožku. Hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru na tvári a na tele. S obsahom esenciálnych ceramidov a kyseliny hyalurónovej. Bez parfumácie. Hypoalergénny.

CeraVe HYDRATAČNÉ MLIEKO na suchú až veľmi suchú pokožku (MB096600) 1x473 ml

Telové mlieko určené pre suchú až veľmi suchú pokožku. Hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru na tvári a na tele. S obsahom esenciálnych ceramidov a kyseliny hyalurónovej. Bez parfumácie. Hypoalergénny.

Jamieson Hydratačný vyživujúci krém na suchú a veľmi suchú pokožku 120 ml

Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém s vitamínom E 120ml ProVitamina hydratačný vyživujúci krém s obsahom vitamínu E s antioxidačným účinkom, pomáha zachovávať elasticitu pokožky a poskytuje jej dlhotrvajúcu hydratáciu a žiarivý vzhľad. Intenzívne hydratuje, obnovuje pružnosť a pevnosť pokožky.

CeraVe Obnovujúci krém na nohy na suchú pokožku 88 ml

CeraVe OBNOVUJÚCI KRÉM NA NOHY na suchú pokožku 1x88 ml Na extrémne suchú, drsnú a popraskanú pokožku nôh. Zmierňuje vysušenie, zmäkčuje a napomáha obnove ochrannej kožnej bariéry.

CeraVe Obnovujúci krém na ruky na suchú pokožku 50 ml

CeraVe OBNOVUJÚCI KRÉM NA RUKY na suchú pokožku 1x50 ml Krém na ruky na extrémne suchú a drsnú pokožku rúk. Zmierňuje vysušenie a pomáha obnove ochrannej kožnej bariéry.

CeraVe OBNOVUJÚCI KRÉM NA RUKY na suchú pokožku 1x50 ml

Krém na ruky. Na extrémne suchú a drsnú pokožku rúk. Zmierňuje vysušenie a pomáha obnove ochrannej kožnej bariéry. S obsahom ceramidov a kyseliny hyalurónovej. Bez parfumácie. Vodoodolný.

Beauté Pacifique Telové mlieko na suchú pokožku 200 ml

Beauté Pacifique Body Lotion dry skin 200 ml/telové mlieko na suchú pokožku Výživné telové mlieko na suchú pokožku. Protivráskové "anti-age" telové mlieko je vhodné na pokožku celého tela. Zvyšuje stupeň hydratácie pokožky a zanecháva ju jemnú. Telové mlieko je vhodné na ošetrenie mimoriadne suchej pokožky.

Cannaderm REGENERACE regeneračný krém na suchú pokožku 75 g

Cannaderm REGENERACE regeneračný krém na suchú pokožku 1x75 g Ošetrujúci krém pri dlhodobom používaní redukuje vrásky, strie a jazvy.

Cannaderm REGENERACE regeneračný krém na suchú pokožku 1x75 g

Regeneračný krém (z čistého konopného oleja, s klinčekom, tea tree, panthenolom, lecitínom a badiánom) určený na starostivosť o suchú a citlivú pokožku.

Dermatopan krém na suchú a citlivú pokožku, 50 ml

Vysoko kvalitný prípravok pre starostlivosť o suchú, citlivú a šupinatú pokožku. Vhodný pri neurodermatitídea (atopický ekzém) a psoriáze (lupienka). Dermatopan je novo vyvinutý prípravok s panthenolom (Dexpanthenol) a vitamínom E. Vyživuje a chráni pokožku, zastaví svrbenie, podporuje proces regenerácie a napomáha zvláčniť a zmäkčiť pokožku. Použitie: Dermatopan aplikujte niekoľkokrát denne na pokožku a dobre ho rozotrite.Nepoužívajte: u detí do 3 rokov, pri alergii na zložky prípravku, do ot...

Natura House Pedyx krém na nohy na suchú pokožku 100 ml

Pedyx krém na nohy na suchú pokožku 100 ml Špeciálna starostlivosť o suchú pokožku nôh so sklonom k popraskaniu hydratačné, osviežujúce, obnovujúci pevnosť a pružnosť.