Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Leica 100mm f 2 asph summicron s

Nájdených:    6 produktov

Leica APO-Summicron-SL 50 f/2 ASPH.

Viac ako storočná vášeň pre fotografovanie sa spája v novom APO-Summicron-SL 50 f/2 ASPH. vytvoriť novú dimenziu vizuálnej estetiky. Jeho jedinečná kombinácia vykreslenia najvyšších detailov a ohniskovej vzdialenosti, ktorá sa najviac približuje tomu, čo je prirodzene vnímané ľudským okom, poskytuje obzvlášť „autentické“ výsledky. Dokonale zladený s najmodernejším systémom SL a s jedným z najrýchlejších systémov automatického zaostrovania v segmente profesionálnych fotoaparátov, APO-Summicron-S...

Leica APO-Summicron-SL 28 f/2 ASPH.

Objektív APO-Summicron-SL 28 f/2 ASPH. kombinuje klasickú širokouhlú ohniskovú vzdialenosť s najmodernejšou technológiou. Jeho zorný uhol poskytuje dobrý prehľad pre interiérové ??aj exteriérové ??scény bez akéhokoľvek zbytočného skreslenia perspektívy.

Leica APO-SUMMICRON-M 90mm f/2 ASPH, Čierny

Leica APO-SUMMICRON-M 90mm f/2.0 ASPH je vysoko svetelný portrétny objektív určený pre kinofilmové aj digitálne fotoaparáty rady M. Objektív ponúka štandardný 27° uhol záberu, ktorý umožňuje fotografovať zábery s prirodzeným podaním.

Leica APO-SUMMICRON-M 35mm f/2.0 ASPH

Spoločnosť Leica oznámila nový objektív APO-SUMMICRON-SL 35 mm F2 ASPH, objektív s bajonetom L-mount je určený pre použitie s kamerami Leica SL a fotoaparáty Panasonic a Sigma ako súčasť modelu L-Mount Alliance. Objektív sa skladá z 13 prvkov v 11 skupinách vrátane piatich asférických prvkov. Optické prvky obsahujú "vysoko kvalitný poťah" na rôznych prvkoch objektívu, ktoré pomáhajú znížiť nežiaduce odrazy na minimum a ďalej obsahujú hydrofóbny náter AquaDur na vonkajšom povrchu šošoviek. Telo ...

Leica APO-SUMMICRON-M 75mm f/2.0 ASPH, Čierny

Leica APO-SUMMICRON-M 75mm f/2.0 ASPH je vysoko svetelný portrétny objektív určený pre kinofilmové aj digitálne fotoaparáty rady M. Objektív ponúka štandardný 32° uhol záberu, ktorý umožňuje fotografovať zábery s prirodzeným podaním.

Leica APO-SUMMICRON-M 50mm f/2.0 ASPH, Čierny

Leica APO-SUMMICRON-M 50mm f/2.0 ASPH je štandardný a vysoko svetelný objektív určený pre kinofilmové aj digitálne fotoaparáty rady M. Objektív ponúka štandardný 47° uhol záberu, ktorý umožuje fotografovať zábery s prirodzenou perspektívou.