Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Lego pirates of the caribbean

Nájdených:    4 produkty

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game PS3

Akčná adventúra vytvorená na motívy svetoznámej, úspešnej filmovej série Piráti z Karibiku. Dej zahŕňa miesta a postavy z prvých troch dielov (Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly, Piráti z Karibiku: Truhlica mŕtveho muža a Piráti z Karibiku: Na konci sveta) a i z pripravovaného štvrtého filmu, Piráti z Karibiku: V... .

Pirates of the Caribbean: At World’s End [Steam]

Akčná adventúra inšpirovaná udalosťami z druhého a tretieho dielu filmu Piráti Karibiku, ktorá Vás zavedie do celej rady odlišných miest vrátane prístavných miest, džungle, malých ostrovov a chýbať nebudú ani sekcie na šírom mori. Hra nie je presnou adaptáciou ani jedného z filmov a ponúka postavy, i miesta, ale hlavne udalosti... .

POP! Movies: Dog (Pirates of The Caribbean) POP-1105

Neváhaj a rozšír svoju zbierku Funko Pop figuriek o túto krásnu figúrku zo série Movies! Figúrka Dog z filmu Piráti z Karibiku. Ak si fanúšikom legendárnej filmovej série Piráti z Karibiku, tak táto figúrka ti jednoducho nemôže chýbať! Ďalšia z rady celosvetovo úspešnej figúrkovej série Funko PoP! Veľkosť: cca 10 cm Materiál: Vinyl Balenie:... .

POP! Movies: Dog (Pirates of The Caribbean) Special Edition (Flocked) POP-1105

Neváhaj a rozšír svoju zbierku Funko Pop figuriek o túto Special Edition figúrku zo série Movies! Flocked Special Edition figúrka Dog z filmu Piráti z Karibiku. Ak si fanúšikom legendárnej filmovej série Piráti z Karibiku, tak táto figúrka ti jednoducho nemôže chýbať! Ďalšia z rady celosvetovo úspešnej figúrkovej série Funko PoP! Veľkosť:... .