Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Leginy adidas originals 3 stripes black 36

Nájdených:    5 produktov

adidas 3 Stripes Tight Black S/36

Aj keď si potrebuješ len odskočiť do najbližších potravín, nepremeškaj šancu ukázať svoj štýl. V týchto legínach adidas to bude hračka. Zdobia ich charakteristické 3 prúžky, vyrobili sme ich z jemnej bavlny a sú natoľko pohodlné, že sa hodia aj na seriálový maratón. Naše bavlnené produkty podporujú udržateľné pestovanie bavlny a tento nám navyše pomáha bojovať proti plastovému odpadu.

adidas 3-Stripes Tights Black S/36

Aký je najlepší doplnok? 3 prúžky. Na týchto klasických legínach ich nik neprehliadne, pretože žiaria čistobielou farbou v kontraste s tmavou konštrukciou. Tento kúsok by rozhodne nemal chýbať v žiadnom šatníku, nielen kvôli svojmu ležérnemu štýlu, ale aj vďaka jemnému elastickému materiálu, ktorý je výnimočne pohodlný.

adidas 3-Stripes Longsleeve Tee Black S/36

Neoddeliteľným kúskom bohatej histórie 3 prúžkov je láska k športu a celej jeho kultúre. Nahoď sa do tohto trička s dlhým rukávom a ukáž, že si jej súčasťou. Jeho vzhľad nadväzuje na dedičstvo adidas a vďaka jemnej bavlne ťa udrží v pohodlí. Výrobou tohto produktu sme podporili udržateľné pestovanie bavlny. Je súčasťou nášho boja proti plastovému odpadu.

adidas Adicolor Classics 3 Stripes Tee Black S/36

Len zato, že si cez víkend dávaš pauzu a tráviš čas s partiou, nemusíš automaticky poľaviť aj v štýle. Nahoď sa do tohto trička adidas s autentickým dizajnom 3 prúžkov a všade, kam sa vyberieš, budeš mať o ležérny nadčasový outfit postarané. Výrobou tohto produktu sme podporili udržateľné pestovanie bavlny. Je súčasťou nášho boja proti plastovému odpadu.

adidas Trefoil Tights Black S/36

Tieto legíny čerpajú inšpiráciu z archívnych modelov, po bokoch sa im tiahnu charakteristické 3 prúžky, ktoré prerušuje kontrastné logo Trojlístka, a sú vyrobené z jemného elastického džerseja na celodenné pohodlie.