Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Lanvin jeanne edp 30 ml

Nájdených:    8 produktov

Lanvin Jeanne Lanvin parfumovaná voda dámska 30 ml

Esencia modernej ženskosti, vôňa je stvorená k vedomej nezáväznosti, je kvetinová a tiež rozkošnická vďaka hravým ovocným tónom. Vôňa Jeanne stelesňuje s eleganciou a ľahkosťou novú ženu Lanvin. Flakón je ukrytý v ružovo-bielej škatuľke pôsobiacej romanticky a sofistikovane. Krabička je zdobená rovnako ako flakón originálnou nášivkou a potlačou štýlového závoja.Vôňa bola na trh uvedená v roku 2008.O tejto vôni vám viac napovie náš magazín.

Lanvin Jeanne Lanvin parfémovaná voda pre ženy 30 ml

Parfémovaná voda Jeanne Lanvin od značky Lanvin bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.

Lanvin Jeanne Lanvin parfumovaná voda pre ženy 30 ml

Parfumovaná voda Lanvin Jeanne Lanvin Jeanne Lanvin je vyjadrením optimizmu a pocitu absolútneho šťastia. Zahaľte sa aj vy do vône, vďaka ktorej budete mať skvelú náladu po celý deň!kvetinovo-ovocná vôňapre romantickú ženu

Lanvin Arpége - EDP 100 ml

Lanvin Arpege je romantická, kvetinovo-aldehydická vône. Jeanne Lanvin ho venovala svojej dcére Marguerite a parfum sa tak stal vyjadrením materskej lásky. Zlatý symbol ženy s dcérkou na flakóne vznikol podľa fotky z roku 1907, na ktoré sa Jeanne s Marguerite chystajú na ples, a nakoniec sa stal symbolom celej značky Lanvin.

Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 30 ml

Rumeur 2 Rose predstavuje trblietavú variáciu na originálny parfum Rumeur. Je priamo "ušitý" na mieru atraktívnym dievčatám a ženám, ktorým nechýba na spontánnosti a smelosti iniciovanej zvodným šepotom, ktorý ich sprevádza na každom kroku. Rumeur 2 Rose má všetky znaky moderne spontánna vôňa, ktorá prekvapí svojim neodolateľným osviežujúcim kokteilom iskrivých citrusových tónov.Na trh bola uvedená v roku 2006.

Jeanne Arthes Best Friends Forever - EDP 30 ml

Aromatická kompozícia s názvom "Best Friends Forever" nás pozýva, aby sme sa ponorili do kúzelného sveta detstva a pocítili hĺbku aromatických farieb a ostrosť a jas vnímanie okolitého sveta, ktorým sú len v detstve. Svieže zelené jablko a voňavá biela frézie, znejúce v úvodnom akordu, v srdci kompozície, sú kombinované s tónmi opojného jazmínu, chvejúce sa konvalinky a sladkého ananásu. A nádherné korenisto práškovité tóny bieleho kosatce, mierne živicového jantáru a koreneného helio...

Jeanne Arthes Never Stop Smiling - EDP 30 ml

Never Stop Smiling je jemná, vzrušujúce a romantická ženská kvetinová a ovocná vôňa s nostalgickú mladistvú chuťou. Aromatické zloženie otvára príjemný duet šťavnatého jablka a jemná korenistá orechová vôňa sladkých mandlí, obohatená srdcom v súlade s jemnou sviežosťou rafinované konvalinky a hodvábne korenené ruže, ktorej vôňa sa postupne mení v trblietavé oblak jemného pižma a hrejivých slnečných tónov, dodávajúcich pocit svetla, tepla a harmónie s okolitým svetom....

Jeanne Arthes Over The Rainbow - EDP 30 ml

Over The Rainbow je jasná, osviežujúci a romantická ženská kvetinová a ovocná vôňa. Aromatická kompozícia s názvom "Over the Rainbow" vás pozýva na ponorenie do sveta detstva, kedy je dúha vnímaná ako brána do iného rozprávkového sveta a zdá sa, že ak to skúsite, môžete na ňu dosiahnuť.