Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Lancome la vie est belle edp 50ml

Nájdených:    6 produktov

Lancome La Vie Est Belle - EDP 50 ml + EDP 10 ml

La Vie Est Belle je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy od značky Lancome, ktorá bola vytvorená v roku 2012. Koncept tejto vône je zameraný na myšlienku jednoduché a prirodzenej krásy, vôňa je určená pre všetkých, ktorí dokážu nájsť potešenie aj v obyčajných veciach.

Jenny Glow Jenny Glow Belle - EDP 80 ml

Belle od Jenny Glow je príjemne ovocná vôňa, ktorá uchopí pokojnú čistotu čerstvých kvetov, aby ste si dopriali večnú blaženosť. V úvode sa objaví mandarínka, frézie a bergamot. Kvetinové srdce sa chopí jazmín, biele kvety, dúhovka a kvet pomaranča. Záverečnú bodku má na svedomí vanilka, santalové drevo a pačuli. Inšpirované vôňou La Vie Est Belle od značky Lancome .

Elode Life Is A Dream - EDP 100 ml

Romantická vôňa Life Is A Dream pre ženy je inšpirovaná kvetinovou parfémovou vodou La Vie Est Belle od značky Lancome . Hlava obsahuje orgován, pomaranč, čierne ríbezle, červené ovocie a bobuľovité plody. V srdci sa ukrýva kombinácia jazmínu, pomarančového kvetu, bieleho kosatca, fialky a broskyne. Kompozíciu dotvára sladká vanilka, pačuli, sušená ambra a maltol Na trh bola uvedená v roku 2020.

547 Parfém 50ml

Parfém 547 ZAG Zodiak je inšpirovaný vôňou Lancome La Vie est Belle L'ÉclatTrvácnosť jeho vône je zaručená prítomnosťou min. 18 % parfumovaného oleja - Viac o parfumoch ZAG-ZODIAK...Inšpirácia pre vytvorenie parfumu 547 ZAG Zodiak je v podstate jednoduchá – bol ňou prejav šťastia. Vôňa je teplá, žiarivá a svieža. Tým, ako sa šťastie zväčšuje, tým viac sa oň budete chcieť deliť.Vo vôni primárne ucítime oranžové kvety, ktoré tvoria úvod vône. Potom sa v srdci otvárajú ruže, jazmín a kvetinová kyt...