Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Lancome la nuit tresor 50 ml

Nájdených:    8 produktov

Lancome Tresor La Nuit toaletná voda pre ženy 50 ml

Toaletná voda Tresor La Nuit od značky Lancôme bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

Lancôme La Nuit Trésor Intense parfémovaná voda pre ženy 50 ml

Parfémovaná voda La Nuit Trésor Intense od značky Lancôme bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

Lancôme Tresor La Nuit darčeková sada pre ženy Set I. 50 ml

Darčeková sada Tresor La Nuit od značky Lancôme bola vytvorená výlučne pre ženy. Sada je vhodná ako darček, ktorý istotne poteší. Balenie obsahuje: telové mlieko 50 ml.

Lancome Tresor La Nuit toaletná voda pre ženy 100 ml

Toaletná voda Tresor La Nuit od značky Lancôme bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Lancome Tresor La Nuit á la Folie parfémovaná voda pre ženy 75 ml

Parfémovaná voda Tresor La Nuit á la Folie od značky Lancôme bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.

ISSORIA NOLA 2 ml - Vzorka

Ak máte radi vôňu v štýle La Nuit Tresor od Lancome tak sa Vám táto vôňa bude páčiťChcete si Parfém len vyskúšať? Ideálna je pre Vás vzorka Parfému.Vzorka je v objeme 2ml a je aj s rozprašovačom.Ideálny spôsob ako vyskúšať Vašu vôňu.Trvácnosť jeho vône je zaručená prítomnosťou min. 18 % parfumovaného oleja

ISSORIA NOLA 100 ml - Náplň

Ak máte radi vôňu v štýle La Nuit Tresor od Lancome tak sa Vám táto vôňa bude páčiťBalenie parfému v 100ml plastovej nádobke je veľmi ekonomické, ako aj praktické.Parfém si prelejete do vami vybraného flakónu pomocou lievika.Veľký výber flakónov v rôznych prevedeniach a veľkostiach nájdete TUTrvácnosť jeho vône je zaručená prítomnosťou min. 18 % parfumovaného oleja.

ISSORIA NOLA 50ml

Ak máte radi vôňu v štýle La Nuit Tresor od Lancome tak sa Vám táto vôňa bude páčiť„Som hrdá na to, že som žena. Som esenciou jemnosti, pôvabu, sily a vášne. A práve to je tajomstvo môjho úspechu - ženskosť.“Ste žena známa svojim pôvabom a šarmom. Vaša ženská energia ja neprehliadnuteľná a skutočne neodolateľne príťažlivá. Mnohí muži by Vás označili za svoju múzu, za ženu, pre ktorú sa oplatí žiť. Ste hlavnou hrdinkou klasického románu, v ktorom sa čitateľ zamiluje do Vašej nežnej ženskej duše ...