Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Lagen panska kozena penazenka 2004 black

Nájdených:    14 produktov

Lagen Kožená pánska peňaženka 9113 Black

Lagen Kožená pánska peňaženka 9113 Black. Kvalitná kožená dámska peňaženka značky Lagen, na prednej strane vytlačenej logo výrobcu, 2 priehradky na bankovky, 4 priehradky na doklady, 8 sloty pre vaše kreditné karty, nemá kapsu na mince, kvalitná ručná výroba.

Lagen Pánska kožená peňaženka 3981 Black

Lagen Pánska kožená peňaženka 3981 Black. Pánska kožená peňaženka, kvalitné prešívanie, logo na prednej strane, 2 priehradky na bankovky, vrecko na patent na mince, 4 priehradky na doklady, 7 priehradok pre platobné karty.

Lagen Pánska kožená peňaženka 5433 Black

Lagen Pánska kožená peňaženka 5433 Black.Ďalšie použité farby: hnedá Praktická pánska peňaženka značky Lagen, ponúka 2 priehradky pre bankovky, praktické vrecko na mince, 4 priehradky na kreditné karty, 3 priehradky na doklady, výrazné logo na prednej strane peňaženky, oceníte precízne spracovanie. ...

Lagen Pánska kožená peňaženka 2103 E Black

Lagen Pánska kožená peňaženka 2103 E Black. Pánska kožená peňaženka, 2 priehradky na bankovky, 1 vrecko na mince, 3 priehradky na doklady, 7 slotov na platobné karty.

Lagen Pánska kožená peňaženka 1996/t Black

Lagen Pánska kožená peňaženka 1996/t Black. Pánska kožená peňaženka, 3 priehradky na bankovky a vrecko na mince s patentom, praktický organizér pre 7 platobných kariet, 4 priehradky na doklady.

Lagen Pánska kožená peňaženka LG-1789 Black

Lagen Pánska kožená peňaženka LG-1789 Black. Kožená peňaženka, 5 priehradiek na doklady, praktické vrecko na drobné mince, 9 slotov na kreditné karty, 2 priehradky na bankovky, peňaženka, ktorú musíte mať.

Lagen Pánska čierna kožená peňaženka Black 11224

Lagen Pánska čierna kožená peňaženka Black 11224. Luxusná pánska peňaženka Lagen, vykonaná v čiernej farbe, predná strana zdobená značkou výrobcu a koženým prúžkom, ukrýva dve priehradky na bankovky, nechýba ani vrecko na mince na patent, samozrejmosťou je priehľadné okienko a zakladač kariet, niekoľko zásuvných vreciek, odporúčame pozrieť sa na informácie o materiáli...

Lagen Pánska kožená peňaženka 3905 Black/Red

Lagen Pánska kožená peňaženka 3905 Black/Red.Materiál: 100% koža Praktická kožená peňaženka pre mužov, na prednej strane logo výrobcu, 2 priehradky na bankovky, vrecko na patent, 2 priehradky na doklady, 4 priehradky pre platobné karty.

Lagen Pánska kožená peňaženka V-76/T Black

Lagen Pánska kožená peňaženka V-76/T Black. Pánska kožená peňaženka, v odtieni elegantnej čiernej farby, ponúka 2 priehradky pre bankovky, 5 priehradiek na doklady, 9 slotov na karty, praktické vrecko na mince.

Lagen Pánska kožená peňaženka V-28/T Black

Lagen Pánska kožená peňaženka V-28/T Black. Pánska kožená peňaženka, vpredu oživená prešitím v tvare kríža, dve priehradky na bankovky a vrecko na mince s patentom, praktický organizér pre osem platobných kariet, nechýbajú ani ďalšie malé vrecko na zips uprostred, ďalšie vrecká na doklady a priehľadná okienka.

Lagen Kožená čierna pánska peňaženka 5103 W / T Black

Lagen Kožená čierna pánska peňaženka 5103 W / T Black.Kvalitná kožená pánska peňaženka značky Lagen,elegantná čierna farba,na prednej strane vytlačené logo výrobcu,kapsička na patent pre vaše mince,nechýba priehradka na bankovky aj pre vaše kreditné karty,kvalitná ručná výroba,odporúčame pozrieť sa na

Lagen Pánska černá kožená peňaženka Black PW-521 -1

Lagen Pánska černá kožená peňaženka Black PW-521 -1. Štýlová kožená peňaženka pre mužov, čierne prevedenie vrátane vnútra, predná strana s decentným prešitím, vnútri dva priestory pre bankovky, nechýba ani vrecko na mince, zakladače a priehľadné okienko.

Lagen Pánska peňaženka 51146 Black

Lagen Pánska peňaženka 51146 Black. Kožená peňaženka pre mužov značky Lagen , získa si vás precíznym kontrastným prešívaním, hladkým matným povrchom a vytlačeným logom značky, má dve priehradky na bankovky, patentovú kapsu na mince, 3 priehradky na doklady, 8 slotov na platobné karty, a zipsové vrecko pre vaše tajnosti, peňaženka môže mať iný odtieň.

Lagen Pánske kožené dolarovka W-2018 Black

Lagen Pánske kožené dolarovka W-2018 Black. Kožená pánska peňaženka, obľúbená dolarovka s vnútornou sponou na bankovky, precízna ručná výroba, vpredu patentová vrecko na drobné mince, vnútorný organizér platobných kariet, skvelo sa vojde do vrecka i tašky.