Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Lacna linka 120 cm

Nájdených:    546 produktov

Kuchynská linka 120 cm Daisy

Šírka 120 cm. Malá kuchynská linka Daisy vo farbách gaštanu a lesklej bielej. Kuchynská linka pozostáva zo štyroch skriniek, pričom kuchynské spotrebiče nie sú súčasťou. Dva modely úchytiek - možnosť výberu. LED osvetlenie je možné si dokúpiť za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Malá kuchynská linka Havana 120 cm

Šírka 120 cm. Malá kuchynská linka je ideálna do panelákových kuchýň. Kuchynská linka dub sonoma vnesie do vašej kuchyne jemnosť a eleganciu. Možnosť výberu medzi dvoma modelmi úchytiek. Korpus v šedej farbe.

Malá kuchynská linka 120 cm Tera

Rovná kuchynská linka Tera čierno-biela leská farba so 4 skrinkami. Vyberajte z dvoch modelov úchytiek a varianty s možnosťou LED osvetlenia. Šírka 120 cm. Korpus v šedej farbe.

Malá kuchynská linka Manila 120 cm

Šírka 120 cm. Priama kuchynská linka Manila vo farebnom spracovaní agát, so 4 skrinkami. Výber z dvoch modelov úchytiek. Možnosť dokúpenia varianty s LED osvetlením. Korpus v dekore gaštan.

Malá kuchynská linka Venezia 120 cm

Šírka 120 cm. Paneláková kuchynská linka Venezia vo farebnom spracovaní eben kráľovský, so 4 skrinkami. Na výber máte dva modely úchytiek a variant s možnosťou LED osvetlenia. Korpus v čiernej farbe.

Paneláková kuchynská linka Venezia 120 cm

Šírka 120 cm. Kuchynská linka malá - model Venezia vo farbe agátu so 4 skrinkami. Dva modely úchytiek - možnosť výberu. Variant s LED osvetlením je možné mať za príplatok. Korpus v dekore gaštan.

Moderná kuchynská linka Brazil 120 cm

Šírka 120 cm. Priama kuchynská linka Brazil s farebným spracovaním agát a 4 skrinkami je vhodná do malých kuchýň. Na výber máte z dvoch modelov úchytiek. Variant s LED osvetlením za príplatok. Korpus v gaštanovej farbe.

Malá kuchynská linka Daisy 120 cm

Šírka 120 cm. Moderná kuchynská zostava Daisy. Čierno-červené farebné spracovanie s vysokým leskom. Kuchynské spotrebiče nie sú súčasťou kuchyne. Možnosť výberu medzi dvoma typmi úchytiek. LED osvetlenie za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Malá červená kuchynská linka 120 cm Tera

Šírka 120 cm. Lesklá kuchynská linka červená - 4 skrinky, jedna so zásuvkami. Možnosť voľby medzi dvoma modelmi úchytiek. V prípade záujmu je možné si dokúpiť LED osvetlenie. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská linka 120 cm Daisy čierna lesklá

Šírka 120 cm. Lesklá kuchynská linka Daisy v luxusnom čiernom prevedení. Na výber máte dva modely úchytiek a možnosť dokúpiť LED osvetlenie. Kuchynské spotrebiče nie sú súčasťou. Korpus v šedej farbe.

Bielo čierna kuchynská linka Daisy 120 cm

Šírka 120 cm. Bielo čierna kuchyňa Daisy s vysokým leskom a sivou pracovnou doskou. Pracovná doska nie je súčasťou skrinky s drezom. V ponuke sú dva modely úchytiek - možnosť výberu. LED osvetlenie je za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská linka 120 cm Daisy čierno biela lesklá

Šírka 120 cm. Čierno biela kuchynská linka s vysokým leskom a sivou pracovnou doskou. Skromná kuchynská zostava je zložená zo 4 skriniek. Vyberať môžete z dvoch modelov úchytiek a môžete si dokúpiť LED osvetlenie. Korpus v šedej farbe.

Krémová kuchynská linka 180 cm HULK

Šírka 180 cm. Priama kuchynská linka biela, zložená z piatich kuchynských skriniek so šedým korpusom a bielym interiérom. Horný rad 180 cm, spodný rad 120 cm bez kuchynských spotrebičov. Dvierka a zásuvky so systémom tichého zatvárania a kovovými úchytkami. Pracovná doska v dĺžke 80 a 40 cm dostupná za príplatok.

Malá rovná kuchynská linka HULK 240 cm

Šírka 240 cm. Červená kuchynská linka vybavená 7 kuchynskými skrinkami s dvierkami v červenom lesku, šedým korpusom, bielym interiérom a kovovými úchytkami. Šírka horného radu 240 cm, spodného radu 180 cm bez kuchynských spotrebičov. Pracovnú dosku v dĺžke 120 a 60 cm je potreba dokúpiť, vybrať si môžete z mnohých farebných variantov.

Štýlová kuchynská linka v dekore jelša 240 cm ARES

Kuchynská linka 240 cm široká. Lacná kuchyňa ponúka sedem skriniek s dvierkami v dekore jelša, bielym korpusom a plastovými úchytkami. Pracovnú dosku v rozmeroch 140 cm a 40 cm je možné si prikúpiť. Ponuka nezahŕňa ani kuchynské spotrebiče, drez a batériu.

Priama kuchynská linka biela HULK 240 cm

Šírka 240 cm. Biela zostava do kuchyne so 7 samostatnými skrinkami s bielym interiérom a šedým korpusom. Šírka horného radu 240 cm, spodného radu 180 cm bez kuchynských spotrebičov. Lesklá biela dvierka sú doplnené kovovými úchytkami. Pracovnú dosku v dĺžke 120 a 60 cm je potreba dokúpiť.

Malá kuchynská linka biela 180 cm HULK

Šírka 180 cm. Rovná kuchyňa v bielom lesku s matným šedým korpusom pozostáva z 5 kuchynských skriniek s bielym interiérom. Šírka horného radu 180 cm, spodného radu 120 cm bez kuchynských spotrebičov. Dvierka a zásuvky so systémom tichého zatvárania a kovovými úchytkami. Pracovná doska v dĺžke 80 a 40 cm je dostupná za príplatok.

Biela kuchyňa Daisy 120 cm

Šírka 120 cm. Malá kuchynská linka biela vo vysokom lesku so 4 skrinkami. Kuchynské úchytky v dvoch prevedeniach - možnosť výberu. LED osvetlenie za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Sektorová kuchyňa Daisy 120 cm

Šírka 120 cm. Biela lesklá kuchynská linka v kombinácii s dekorom agát. Kuchyňa zo série Daisy ponúka 4 priestorné skrinky. Dva modely úchytiek - možnosť výberu. Za príplatok LED osvetlenie. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská zostava 120 cm Daisy

Šírka 120 cm. Biela kuchyňa Daisy vo vysokom lesku v kombinácii s dekorom dub sonoma. Kuchynská linka je zložená zo štyroch skriniek. Na výber sú dva typy úchytiek. LED osvetlenie za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Paneláková kuchyňa Daisy 120 cm

Šírka 120 cm. Malá kuchynská linka čierno biela vo vysokom lesku. Pracovná doska v šedej farbe. Vybrať si môžete z dvoch modelov úchytiek. Kuchynské spotrebiče nie sú jej súčasťou. LED osvetlenie dodávame za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Sektorová kuchyňa 120 cm Venezia

Šírka 120 cm. Kuchynská linka Venezia v prevedení gaštan vám zaistí komfortné miesto pre prípravu vašich jedál. Základná zostava pozostáva zo 4 skriniek, na výber máte dva modely úchytiek ako aj variant s možnosťou LED osvetlenia. Korpus v dekore gaštan.

Kuchynská linka rovná v krémovom dekore 240 cm HULK

Šírka 240 cm. Kuchynská linka moderná pozostáva zo 7 kuchynských skriniek. Šírka horného radu 240 cm, spodného radu 180 cm bez kuchynských spotrebičov. Korpus skriniek šedý, interiér biely, dvierka lesklá krémová s kovovými úchytkami. Pracovná doska v dĺžke 120 a 60 cm nie je súčasťou ponuky, ale je možné si ju prikúpiť.

Čierna paneláková kuchyňa Sasanka 120 cm

Šírka 120 cm. Čierna lesklá kuchynská linka Sasanka pozostáva zo štyroch skriniek. Kuchynské úchytky ponúkame v dvoch modeloch - možnosť výberu. Variant s LED osvetlením za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Paneláková kuchyňa malá Havana 120 cm

Šírka 120 cm. Máte malú kuchyňu? Žiadny problém, kuchynská linka Havana o šírke 120 cm v žiadanom farebnom variante agát je tu presne pre vás. Na výber dva modely úchytiek. Korpus v gaštanovej farbe.

Kuchynská zostava paneláková 120 cm Vanda

Šírka 120 cm. Malá kuchynská linka Vanda so štyrmi skrinkami. Bielo čierna kuchyňa v lesklom prevedení môže byť za príplatok doplnená o LED osvetlenie. Výber z dvoch typov úchytiek. Korpus v šedej farbe.

Malá štýlová kuchyňa 120 cm Havana

Šírka 120 cm. Paneláková kuchyňa Havana v štýlovom prevedení. Táto priama kuchynská linka vo farbe gaštan skvele doplní menšie priestory. Na výber sú kuchynské úchytky v dvoch modeloch. Korpus v gaštanovej farbe.

Malá paneláková kuchyňa 120 cm Brazil

Šírka 120 cm. Priama kuchynská linka do bytu - model Brazil. Kuchyňa v dekore gaštan so štyrmi skrinkami. Na výber madlá na kuchynskú linku v dvoch variantoch. Osvetlenie pod kuchynskú linku možno dokúpiť. Korpus v gaštanovej farbe.

Paneláková kuchyňa Sasanka bielo čierna 120 cm

Šírka 120 cm. Bielo-čierna kuchynská linka Sasanka, lesklé prevedenie, 4 skrinky, výber z dvoch modelov úchytiek. Možnosť LED osvetlenia za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská zostava paneláková 120 cm biela lesk Vanda

Šírka 120 cm. Malá kuchynská linka Vanda ponúka 4 skrinky. Výber z dvoch typov úchytiek. Biela lesklá kuchynská linka môže byť za príplatok vybavená aj LED osvetlením. Korpus v šedej farbe.

Malá kuchyňa Tera 120 cm biela lesklá

Šírka 120 cm. Kuchynská linka biela lesklá - model Tera so štyrmi skrinkami. Na výber sú kuchynské úchytky v dvoch modeloch a za príplatok aj LED svetlá do kuchyne. Korpus v šedej farbe.

Malá paneláková biela kuchyňa 120 cm Sasanka

Šírka 120 cm. Priama kuchynská linka Sasanka vo farbe biely lesk so štyrmi skrinkami. Na výber máte kuchynské úchytky v dvoch modeloch a variant, kde sú i LED svetlá do kuchyne. Korpus v šedej farbe.

Moderná kuchyňa Daisy červená lesklá 120 cm

Šírka 120 cm. Kuchynská linka paneláková - model Daisy v červenej farbe s vysokým leskom. Kuchynské úchytky ponúkame v dvoch modeloch - možnosť výberu. LED svietidlá pod kuchynskú linku za príplatok. Ponúkaná zostava je dodávaná bez kuchynských spotrebičov. Korpus v šedej farbe.

Moderná kuchyňa Daisy vysoký lesk 120 cm

Šírka 120 cm. Moderná kuchynská linka Daisy v červenej a čiernej kombinácii farieb s vysokým leskom. Zostava sa skladá zo štyroch kuchynských skriniek a šedej pracovnej dosky. Taktiež máte na výber variant s LED osvetlením do kuchyne za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská linka, dub sonoma, SARITA ZZ

Kuchynská linka SARITA ZZ V prevedení: dub sonoma/biela Materiál: DTD laminovaná. Šírka hornej zostavy: 180 cm Šírka spodnej zostavy bez sporáka: 120 cm Hrúbka pracovnej dosky je 28 mm, Dodávané so spodnou lištou a pracovnou doskou Dodávané bez drezu Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 69 Eur.

Sektorová kuchyňa 120 cm čierno-červená Daisy

Šírka 120 cm. Lesklá kuchynská linka Daisy. Kuchyňa obsahuje 4 skrinky vo farebnej kombinácii čiernej a červenej vo vysokom lesku. Súčasťou ponuky je šedá pracovná doska. Na výber z 2 modelov úchytiek. LED osvetlenie za príplatok. Korpus v šedé barvě.

Tempo Kondela Kuchynská linka ROYAL ROYAL: Horný komplet skriniek a políc ROYAL K120 / (ŠxVxH) 120 x 126 x 32 cm

Kuchynská linka ROYAL je navrhnutá v anglickom štýle, ktorý sa teší u zákazníkov veľkej obľube. Kuchynskú zostavu tvorí 28 jednotlivých elementov, ktoré ponúkajú veľkú flexibilitu usporiadania a elegantný vzhľad celej kuchyni. Štýlový a masívny charakter dodáva ozdobná lišta v prevedení dub divoký. Kuchynská linka sa vyrába z DTD laminovaná kde korpus tvorí biele farebné prevedenie. Dvierka skriniek tvorí MDF v krémov...

TEMPO KONDELA Kuchynská linka, dub sonoma, SARITA ZZ

Kuchynská linka SARITA ZZ. V prevedení: dub sonoma/biela. Materiál: DTD laminovaná.. Šírka hornej zostavy: 180 cm. Šírka spodnej zostavy bez sporáka: 120 cm. Hrúbka pracovnej dosky je 28 mm, . Dodávané so spodnou lištou a pracovnou

TEMPO KONDELA Kuchynská linka, dub sonoma, SARITA ZZ

Kuchynská linka SARITA ZZ. V prevedení: dub sonoma/biela. Materiál: DTD laminovaná.. Šírka hornej zostavy: 180 cm. Šírka spodnej zostavy bez sporáka: 120 cm. Hrúbka pracovnej dosky je 28 mm, . Dodávané so spodnou lištou a pracovnou

ArtAko Kuchynská linka Oliwia 1,8 m

Vkusná kuchynská linka Oliwia 1,8m je vyrobená z kvalitnej 16 mm laminovanej dosky odolnej voči oderu. Nábytok má ABS hrany. Príjemná kombinácia bielej doplnená pracovnou doskou vo farbe dub sonoma ladne zapadne do každého menšieho interiéru.  Drez, osvetlenie ani elektrické spotrebiče nie sú súčasťou kompletu. Kuchyňa je dodávaná v demonte. Pri kuchynskej linke Oliwia nie je možnosť doobjednať ďal...