Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Lacna kozmetika pre deti

Nájdených:    201 produktov

Pre deti - Darčekové kazety

Darčekové balenie pre detiPrírodná kozmetika SaloosDarčekové balenie biokozmetiky Saloos je skvelou inšpiráciou na báječný darček pre milovníkov prírodnej kozmetiky. Myslíme aj na našich najmenších.Detská kazeta obsahuje:Detský nechtíkový olej 50 ml - vhodný na podraždenú detsku pokožku, na zapareniný ktoré sa tvoria pod plienkami.Bio Karité detský balzam 50 ml - môže sa používať už pri bábätkach, lieči ranky a regeneruje.Bio Karité detský nosový balzam 19 ml - používa sa na podráždenu pokožku ...

MANUFAKTURA Darčekový balíček detská kozmetika

Sada obsahuje: Jemná umývacia a kúpeľová emulzia s mandľovým a ovseným olejom 320 ml Jemný krém na tvár a telo s mandľovým a ovseným olejom 100 ml Detská pokožka je oveľa jemnejšia a citlivejšia ako pokožka dospelých. Aby zostala zdravá a mohla sa správne vyvíjať, treba jej venovať šetrnú starostlivosť za pomoci tej najkvalitnejšej kozmetiky. Duo šetrných kúpeľových pomocníkov s mimoriadne jemnými receptúrami bez obsahu sulfátov, parabénov, ropných olejov a alergénnych parfumov je ob...

EP Line kozmetika LOL elektrická kefka

Elektrická zubná kefka s detským motívom je určený pre kvalitné čistenie zúbkov detí od 3 rokov. Obľúbené bábiky LOL môžu byť pre deti príjemnou motiváciou pre ústnu hygienu. funkčnosť: oscilačná technika zaručujúce kvalitné čistenie zúbkov ergonomicky vytvarovaná rukoväť pre detskú ručičku Obsah balenia: elektrický kefka, 2 hlavice, batérie Vyberte deťom jeden z elekt...

Olej do kúpeľa - kúpeľ pre deti

Jemný detský kúpeľový olejPrírodná kozmetika SaloosŠpeciálne vyvinutá receptúra kúpeľového oleja pre každodennú starostlivosť o jemnú a senzitívne pokožku detí i dospelých. Šetrne čistí a vyživuje pokožku bez vysúšania a nadmerného odmastenie. Rastlinné bio oleje lisované za studena pokožku zvláčňujú, posilňujú jej odolnosť a vytvára na nej jemný ochranný film. Výtažky z levandule a regeneračného harmančeka ju upokojujú. Jemná vôňa čisto prírodných esenciálnych olejov levandule a harmančeka har...

Uriage Bébé 1st Shampoo čistiaci šampón pre deti 200 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod čistiace gély, peny a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 200 ml.

Uriage Bébé 1st Cold Cream ochranný krém pre deti 75 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 75 ml.

Uriage Bébé 1st Moisturizing Cream hydratačný krém pre deti 40 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod pleťové emulzie a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 40 ml.

Weleda Baby Calendula Baby Oil telový olej pre deti 200 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Weleda sa radí pod pleťové oleje a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 200 ml.

Bioderma ABCDerm H2O Solution Micellaire micelárny roztok pre deti 500 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod čistiace pleťové vody a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 500 ml.

Bioderma ABCDerm H20 Solution Micellaire micelárny roztok pre deti 1000 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod čistiace pleťové vody a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 1000 ml.

Mustela Bébé Skin Freshener osviežujúci pleťový sprej pre deti 200 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Mustela sa radí pod pleťové hydratačné prípravky a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 200 ml.

Uriage Bébé 1st Change Cream ukľudňujúca emulzia pre deti 100 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod čistiace pleťové emulzie a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 100 ml.

Uriage Kératosane 30 Gel-créme ochranný krém pre deti 75 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy s objemom 75 ml.

Uriage Kératosane 30 Gel-créme ochranný krém pre deti 40 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy s objemom 40 ml.

Uriage Bébé 1st Mineral Cream SPF50+ ochranný krém pre deti 50 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod opaľovanie a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 50 ml.

Uriage Bébé 1st Cradle Cap Cream hydratačný krém pre deti 40 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod pleťové emulzie a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 40 ml.

Bioderma ABCDerm Change Intensif ošetrujúci krém proti zapareninám pre deti 75 g

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 75 g.

Mustela Bébé Gentle Soap With Cold Cream mydlo pre deti 100 g

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Mustela sa radí pod čistiace gély, peny a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 100 g.

Uriage Bébé 1st Cleansing Cream hyratačný čistiaci krém pre deti 200 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod čistiace pleťové emulzie a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 200 ml.

Uriage Bébé 1st Cleansing Soothing Oil čistiaci penivý olej pre deti 500 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod pleťové oleje a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 500 ml.

Bioderma ABCDerm Cold-Cream Nourishing Body Cream vyživujúci krém pre deti 45 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod telové krémy a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 45 ml.

Bioderma ABCDerm Cold-Cream Nourishing Body Cream vyživujúci krém pre deti 200 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod telové krémy a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 200 ml.

Uriage Bébé 1st Cu-Zn+ Anti-Irritation Spray ochranný krém pre deti 100 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 100 ml.

Uriage Bébé 1st Water No-Rinse Cleansing Water ochranný krém pre deti 500 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod čistiace pleťové vody a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 500 ml.

Uriage Bébé 1st Anti-Itch Soothing Oil Balm ukľudňujúca emulzia pre deti 200 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod čistiace pleťové emulzie a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 200 ml.

Bioderma ABCDerm Gel Moussant Mild Cleansing Foaming Gel čistiaci gél pre deti 1000 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod čistiace gély, peny a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 1000 ml.

Bioderma ABCDerm Cold-Cream Crème Lavante výživný ochranný čistiaci krém pre deti 1000 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod čistiace gély, peny a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 1000 ml.

Bioderma Photoderm Kid Milk for Children SPF 50+ mlieko na opaľovanie pre deti 100 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod opaľovanie a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 100 ml.

Mustela Bébé Change Cream 1 2 3 ošetrujúci krém proti zapareninám pre deti 50 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Mustela sa radí pod telové krémy a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 50 ml.

Bioderma ABCDerm Babysquam Cradle Cap Cream krém na šupiny vo vlasoch pre deti 40 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 40 ml.

Uriage Bébé 1st Water No-Rinse Cleansing Water čistiaca pleťová voda pre deti 1000 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod čistiace pleťové vody a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 1000 ml.

Bioderma ABCDerm Lait de Toilette Non Rinse Cleansing Milk čistiace mlieko pre deti 500 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod čistiace pleťové mlieka a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 500 ml.

Bioderma ABCDerm Péri-oral Cream ošetrujúci krém na podráždenie v okolí úst pre deti 40 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 40 ml.

Weleda Baby Calendula Body Lotion relaxačný kúpeľový a sprchový gél s esenciálnymi olejmi pre deti 200 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Weleda sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 200 ml.

Weleda Baby Calendula Cream Bath relaxačný kúpeľový a sprchový gél s esenciálnymi olejmi pre deti 200 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Weleda sa radí pod pleťové oleje a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 200 ml.

La Roche-Posay ANTHELIOS Dermo-Pediatrics Wet Skin Gel Lotion SPF 50+ ochranné mlieko pre deti 250 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky La Roche-Posay sa radí pod opaľovanie a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 250 ml.

Uriage Bébé 1st Peri-Oral Care Repair Cream ošetrujúci krém na podráždenie v okolí úst pre deti 30 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Uriage sa radí pod pleťové emulzie a bol vytvorený špeciálne pre deti s objemom 30 ml.

Jednorožec - darčekový balíček pre slečny

Máte doma malú princezničku, ktorá sa rada parádi a miluje kozmetiku rovnako ako jej mamička? Máme pre vás kozmetickú súpravu pre deti s motívom jednorožca. Už samotný dizajn napovedá, že táto súprava je určená len pre dievčatá. Vo vnútri balíčka sa ukrýva sprchový gél s extraktmi zo šípok a kvetov ruže. Nielenže krásne vonia, ale je tiež jemný a šetrný k detskej pokožke. Vlasový šampón je určený pre všetky druhy vlasov a používať ho môžu nielen malé slečny, ale aj ich ma...

Avène XeraCalm A.D upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50ml

AVENE XeraCalm A.D CONCENTRÉ APAISANT upokojujúci koncentrát, proti škrabaniu 1x50 ml Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť okamžite upokojuje intenzívne a lokalizované pocity svrbenia a podráždenia suchých miest a zmierňuje závažné formy suchosti kože celej rodiny (dojčatá, deti, dospelí). Sterilná kozmetika - 0% konzervantov.