Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Labello na pery rose 4 8g

Nájdených:    23 produktov

Labello Peeling na pery Wild Rose 4,8g 4.8 g

Labello Peeling na pery Wild Rose 4,8 g Popraskané pery sú pasé, objavte silu šípkového oleja a užívajte si hebké pery po celý deň.

Labello Soft Rosé Balzam na pery 4,8g

Labello Balzam na pery Soft Rosé Skrášlite svoje pery. Balzam na pery Labello® Soft Rosé s výťažkami z ruže zdôrazní prirodzenú krásu pier jemným ružovým nádychom a zanechá ich jemné a hebké.

Labello Pearly Shine Balzam na pery 4,8g

Labello Balzam na pery Pearly Shine Dodajte svojim perám perleťový lesk. Balzam na pery Labello® Pearly Shine s výťažkami z perál a hodvábu skrášli pery perleťovým leskom a zanechá ich jemné a hebké.

Labello Med Repair Balzam na pery 4,8g

Labello Balzam na pery Med Repair OF 15 Doprajte svojim suchým a popraskaným perám úľavu. Balzam na pery Labello® Med Repair s vitamínom E poskytuje suchým a popraskaným perám okamžitú úľavu, pomáha ich hojiť a chrániť ich pred vysušovaním.

Labello Barbie Classic Care tyčinka na pery 4,8g

Labello Barbie Classic Care tyčinka na pery 4,8g

Labello Barbie Classic Care tyčinka na pery 4,8g

Labello Barbie Classic Care tyčinka na pery 4,8g

Labello Cherry Shine Ošetrujúci balzam na pery 4,8g

Labello Tónovací balzám na pery Cherry Labello® Balzam na pery poteší vaše pery nádherne sladkou chuťou čerešní a jemným červeným leskom.

Labello Strawberry Shine Ošetrujúci balzam na pery 4,8g

Labello Tón. balzam na pery Strawberry Labello® Balzam na pery poteší vaše pery nádherne sladkou chuťou jahôd a jemným červenkastým leskom.

Labello Hydro Care Ošetrujúci balzam na pery 4,8g

Labello Balzam na pery Hydro Care OF 15 Labello® Balzam na pery s prírodnými olejmi a bambuckým maslom osviežuje pery a nezanecháva na nich mastný film.

Labello Blackberry Shine Tónovací balzam na pery 4,8g

Labello Tón. balzam na pery Blackberry Tónovací balzam na pery Labello® Blackberry Shine s černicovou arómou a farebnými pigmentmi prepožičia perám lesk a jemné sfarbenie.

Labello Barbie Cherry Shine balzam na pery 4,8g

Doprajte svojim perám mimoriadnu starostlivosť cenných prírodných ingrediencií. 100% bez konzervačných látok. vlastnosti: inovatívne zloženie s obsahom cenných mliečnych proteínov, hýčkať pery mimoriadnou starostlivosťou, účinne chráni pred vysušovaním pier, poteší zmysly príjemnou v...

Labello Barbie Cherry Shine balzam na pery 4,8g

Doprajte svojim perám mimoriadnu starostlivosť cenných prírodných ingrediencií. 100% bez konzervačných látok. vlastnosti: inovatívne zloženie s obsahom cenných mliečnych proteínov, hýčkať pery mimoriadnou starostlivosťou, účinne chráni pred vysušovaním pier, poteší zmysly príjemnou v...

Labello Peeling na pery Aloe Vera 4,8g 4.8 g

Labello Peeling na pery Aloe Vera 4,8 g Dajte zbohom suchým perám, aloe vera im poskytne hydratáciu a starostlivosť na celý deň.

Labello Vanilla Butter Cream Ošetrujúci balzam na pery 4,8g

Labello Balzam na pery Vanilla Labello® Balzam na pery poteší vaše pery jemnou arómou sladkej vanilky.

Labello abello Balzam na pery Sun Protect OF 30 4,8g

Labello Balzam na pery Sun Protect OF 30 Labello® Balzam na pery s OF 30 chráni pery pred škodlivým UV žiarením a hydratuje ich celých 24 hodín*.

LABELLO Soft Rosé tyčinka na pery 4,8 g

Labello soft rose tyčinka na pery zvýrazňuje prirodzenú farbu pier a zároveň ich udržiava zamatovo jemné.

Labello Balzam na pery SOFT ROSÉ 4,8 g 4.8 g

Labello SOFT ROSÉ balzam na pery 1x4,8 g Tyčinka na pery ružová zvýrazňuje prirodzenú farbu ich pier a zároveň ich udržiava zamatovo hebké. Poskytuje intenzívnu starostlivosť Vašim perám a udržuje ich zamatovo hebké.

Labello Balzam na pery HYDRO - HYDRATAČNÝ 4,8 g - Labello Hydro Care tyčinka na pery 4,8 g

Labello hydro care balzám na pery Obsah Labello hydro care: 1x4,8g Charakteristika Labello hydro care: Balzam na pery s UV ochranou. ľahká hydrofilná formulácia, rýchlo sa vstrebáva, vďaka jojobovému oleju a bambuckému maslu zanecháva pery hebké a vláčne. Príbalový leták Labello hydro care balzám na pery

Labello Classic Care 4,8g 4.8 g

Labello Classic Care 1x4,8g Labello balzam classic care predstavuje základnú starostlivosť o pery, vhodný pre celú rodinu. Labello® Balzam na pery s prírodnými olejmi a bambuckým maslom chráni pery pred vysušovaním a zanechá ich jemné a hebké po celý deň.

Labello Classic tyčinka na pery 4,8 g

Labello starostlivosť o pery Obsah Labello balzám na pery: 4,8g Charakteristika Labello balzám na pery: obsahuje jojobový olej a prírodné bambucké maslo, napomáha hydratovať a upokojovať pokožku pier, podporuje prirodzený ochranný film pier a dodáva perám hebkosť a jemnosť. Príbalový leták Labello starostlivosť o pery

BEIERSDORF AG Labello SOFT ROSÉ balzam na pery 1x4,8 g 4.8 g

Balzam na pery poskytuje perám optimálnu starostlivosť a ochranu pery ošetruje a zanecháva ich jemné a vláčne zvýrazňuje farbu pier prirodzeným ružovým leskom  Viac na adcc.sk