Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

La roche posay cicaplast baume b5 100 ml

Nájdených:    11 produktov

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ 100 ml

CICAPLAST BALM B5 T100ML_FR-EN La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ upokojujúci a obnovujúci balzam. Nové vylepšené zloženie. Panthenol 5 % + madecassoside + tribioma s termálnou vodou z La Roche-Posay.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ 40 ml

CICAPLAST BALM B5 T40_FR-EN-SP-PT La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ upokojujúci a obnovujúci balzam. Nové vylepšené zloženie. Panthenol 5 % + madecassoside + tribioma s termálnou vodou z La Roche-Posay.

LA ROCHE-POSAY CICAPLAST BAUME B5+ balzam 1x40 ml

Upokojujúci a obnovujúci balzam s obsahom 5 % panthenolu, Madecassosidu, extraktu Tribioma a termálnej vody z Vichy. Na podráždenú alebo poškodenú pokožku. Pre obnovu kožnej bariéry celej rodiny: dospelých, detí, bábätiek. Pre použitie od bežných menších podráždení až po použitie v rámci následnej starostlivosti po povrchových dermatologických zákrokoch. Textúra vhodná na vmasírovanie do pleti. Optimálna toleranci...

La Roche-Posay CICAPLAST B5 Upokojujúci sprej 100 ml

LA ROCHE-POSAY CICAPLAST B5 Upokojujúci sprej 100ml Upokojujúci sprej pomáhajúci obnove kožnej bariéry. S obsahom upokojujúceho 5 % Panthenolu a Madecassosidu. Vhodný pre poškodenú, podráždenú pokožku.

La Roche Posay LA ROCHE-POSAY CICAPLAST Baume B5 SPF 50 gél (MB057900) 1x40 ml 40 ml

Multiobnovujúci gél na podráždenú pokožku, tetovanie a jazvy vystavované UV žiareniu.

La Roche Posay LA ROCHE-POSAY CICAPLAST Baume B5 SPF 50 balzam (M9111000) 1x40 ml 40 ml

Multiobnovujúci balzam na podráždenú pokožku, tetovanie a jazvy vystavované UV žiareniu.

LA ROCHE-POSAY CICAPLAST Baume B5 SPF 50 gél (MB057900) 1x40 ml

Multiobnovujúci gél na podráždenú pokožku, tetovanie a jazvy vystavované UV žiareniu. Pre všetky typy citlivej pokožky, vrátane tej najcitlivejšej.  

La Roche Posay Cicaplast upokojujúci a obnovujúci balzam 40 ml

LA ROCHE-POSAY Cicaplast Baume B5 SPF 50 balzam Obsah LA ROCHE-POSAY Cicaplast Baume B5 SPF 50 balzam 40ml Charakteristika LA ROCHE-POSAY Cicaplast Baume B5 SPF 50 balzam Multiobnovujúci balzam na podráždenú pokožku, tetovanie a jazvy vystavované UV žiareniu. Cicaplast Balzam B5 SPF 50 obsahuje obnovujúcu aktívnu látku Madecassoside, upokojujúci Panthenol, meď a zinok. Filtračný systém s SPF 50 a Procerad pôsobí proti vzniku pigmentácií a predchádza vzniku farebných stôp. Každodenné UV žiare...