Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Kuchynska linka jelsa 150 cm

Nájdených:    18 produktov

Kuchynská linka 180 cm v dekore jelša ARES

Šírka 180 cm. Malá kuchynka v kombinácii bieleho korpusu a dvierok v dekore jelša pozostáva zo 6 samostatných kuchynských skriniek s plastovými úchytkami. Pracovná doska v dĺžke 180 cm je v predaji za príplatok, dostupná v mnohých farbách. Súčasťou ponuky nie je drez ani batéria.

Kuchynská linka jelša biely korpus 180 cm ARES

Šírka 180 cm. Malá paneláková kuchyňa zložená z piatich samostatných skriniek, ktoré možno ľubovoľne ustanoviť. Dvierka skriniek v dekore jelša, korpus a interiér v bielej farbe, plastové úchytky. Súčasťou ponuky nie je pracovná doska, drez ani batéria. Pracovná doska v dĺžkach 80 a 40 cm za príplatok.

Kuchynská linka rovná 260 cm korpus jelša GAMORA

Šírka 260 cm. Priestranná kuchyňa v tvare I je zložená z ôsmich skriniek, ktoré si môžete ľubovoľne zostaviť. Skrinky v dekore jelša s patinovými lištami majú kovové úchytky. Súčasťou ponuky nie je pracovná doska, drez ani batéria. Pracovnú dosku v dĺžke 260 cm možno dokúpiť za príplatok - výber z mnohých farieb a dekorov.

Rohová kuchynská linka 150 x 150 cm London

Rozmer 150 x 150 cm. Kuchynská linka London v rohovém prevedení - kuchynská dvierka v dekore eben kráľovský, čierny korpus. Na výber máte dva modely úchytiek. Možnosť zakúpenia LED osvetlenie.

Štýlová kuchynská linka v dekore jelša 240 cm ARES

Kuchynská linka 240 cm široká. Lacná kuchyňa ponúka sedem skriniek s dvierkami v dekore jelša, bielym korpusom a plastovými úchytkami. Pracovnú dosku v rozmeroch 140 cm a 40 cm je možné si prikúpiť. Ponuka nezahŕňa ani kuchynské spotrebiče, drez a batériu.

Rohová kuchynská linka Porto 150 x 150 cm

Rozmer 150 x 150 cm. Rohová kuchyňa s korpusom a dekorem dreva gaštan - model s 8 skrinkami. Na výber máte dva modely úchytiek, prípadne variant s možnosťou LED osvetlenia za príplatok. 

Kuchynská linka rohová 150 x 150 cm Porto

Rozmer 150 x 150 cm. Rohová kuchyňa Porto vo farebnom spracovaní dub sonoma disponuje 8 skrinkami, Na výber 2 modely úchytiek a zároveň je možné dokúpenie LED osvetlenia. Korpus v šedej farbe.

Rohová kuchynská linka London 150 x 150 cm

Rozmery 150 x 150 cm. Rohová kuchyňa London vo farebnom spracovaní dvierok agátu a korpusu gaštan. Obsahuje bielu pracovnú dosku s dekorom mramoru. Dva varianty úchytiek - možnosť výberu. Ku kuchyni si môžete dokúpiť LED osvetlenie.

Kuchynská Linka Alba G150-1001-002

Kuchynská linka v bielej farbe s vysokým leskom, s bielym korpusom a pracovnou doskou v dekore antracit, s 2-dielnym setom spotrebičov a drezom, šírka cca 150 cm

Kuchynská rohová zostava Mona čierna lesk 150 x 150 cm

Rozmery 150 x 150 cm. Čierna rohová kuchynská linka v lesku - model Mona. Kuchyňa pozostáva z 8 skriniek. Výber z dvoch typov úchytiek. Variant s LED osvetlením za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Rohová kuchyňa London 150 x 150 cm

Rozmery 150 x 150 cm. Rohová kuchynská linka v dekore gaštan - model London. Súčasťou je pracovná doska v šírke jednotlivých skriniek. Dva varianty úchytiek - možnosť výberu. LED osvetlenie pod kuchynskú linku za príplatok. Korpus v gaštanovej farbe.

Moderná rohová kuchyňa Porto 150 x 150 cm

Rozmer 150 × 150 cm. Luxusná kuchynská linka rohová - model Porto, farebný variant agát, 8 skriniek. Úchytky na kuchynské linky ponúkame v dvoch modelovch - možnosť výberu. LED osvetlenie pod kuchynskú linku za príplatok. Korpus v gaštanovej farby.

Rohová kuchyňa 150 x 150 cm bielo čierna lesklá Mona

Rozmer 150 ×150 cm. Rohová kuchynská linka Mona. Luxusná bielo-čierna kuchyňa vo vysokom lesku a s šedým korpusom pozostáva z 8 skriniek. Výber z dvoch modelov úchytiek. Možnosť prikúpiť LED svietidlá do kuchyne s dotykovým senzorom.

Rohová kuchynská zostava biela Janka

Rozmer 150 x 150 cm. Biela rohová kuchynská linka Janka, lesklá, 8 skriniek, šedý korpus, dva typy úchytiek, variant s možnosťou LED osvetlenia.

Kuchynská rohová zostava Mona červená lesk

Rozmer 150 x 150 cm. Červená rohová kuchynská linka Mona, lesklá, 8 skriniek, korpus v šedej farbe, výber z dvoch typov úchytiek, variant s možnosťou LED osvetlenia.

Rohová kuchynská zostava bielo čierna Janka

Rozmer 150 x 150 cm. Rohová kuchynská linka Janka, bielo-čierna lesklá, 8 skriniek, šedý korpus. Dva typy úchytiek - možnosť výberu. Variant s možnosťou LED osvetlenia za príplatok.

Rohová kuchynská zostava červená lesk Janka

Rozmer 150 x 150 cm. Červená rohová kuchynská linka Janka v lesklom prevedení s šedým korpusom obsahuje 8 skriniek. Možnosť výberu medzi dvoma typmi úchytiek. Variant s možnosťou LED osvetlenia je ponúkaný za príplatok.

Kuchyňa biela lesklá rohová Mona

Rozmer 150 x 150 cm. Biela kuchynská linka rohová Mona v lesku pozostáva z ôsmich skriniek. Na výber sú dva modely kuchynských úchytiek a tiež možnosť dokúpenia LED osvetlenia. Korpus v šedej farbe.