Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Kuchynska linka 120 cm

Nájdených:    3899 produktov

Kuchynská linka 120 cm Daisy

Šírka 120 cm. Malá kuchynská linka Daisy vo farbách gaštanu a lesklej bielej. Kuchynská linka pozostáva zo štyroch skriniek, pričom kuchynské spotrebiče nie sú súčasťou. Dva modely úchytiek - možnosť výberu. LED osvetlenie je možné si dokúpiť za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Malá kuchynská linka 120 cm Tera

Rovná kuchynská linka Tera čierno-biela leská farba so 4 skrinkami. Vyberajte z dvoch modelov úchytiek a varianty s možnosťou LED osvetlenia. Šírka 120 cm. Korpus v šedej farbe.

Malá červená kuchynská linka 120 cm Tera

Šírka 120 cm. Lesklá kuchynská linka červená - 4 skrinky, jedna so zásuvkami. Možnosť voľby medzi dvoma modelmi úchytiek. V prípade záujmu je možné si dokúpiť LED osvetlenie. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská linka 120 cm Daisy čierna lesklá

Šírka 120 cm. Lesklá kuchynská linka Daisy v luxusnom čiernom prevedení. Na výber máte dva modely úchytiek a možnosť dokúpiť LED osvetlenie. Kuchynské spotrebiče nie sú súčasťou. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská linka 120 cm Daisy čierno biela lesklá

Šírka 120 cm. Čierno biela kuchynská linka s vysokým leskom a sivou pracovnou doskou. Skromná kuchynská zostava je zložená zo 4 skriniek. Vyberať môžete z dvoch modelov úchytiek a môžete si dokúpiť LED osvetlenie. Korpus v šedej farbe.

Malá kuchynská linka Havana 120 cm

Šírka 120 cm. Malá kuchynská linka je ideálna do panelákových kuchýň. Kuchynská linka dub sonoma vnesie do vašej kuchyne jemnosť a eleganciu. Možnosť výberu medzi dvoma modelmi úchytiek. Korpus v šedej farbe.

Malá kuchynská linka Manila 120 cm

Šírka 120 cm. Priama kuchynská linka Manila vo farebnom spracovaní agát, so 4 skrinkami. Výber z dvoch modelov úchytiek. Možnosť dokúpenia varianty s LED osvetlením. Korpus v dekore gaštan.

Malá kuchynská linka Venezia 120 cm

Šírka 120 cm. Paneláková kuchynská linka Venezia vo farebnom spracovaní eben kráľovský, so 4 skrinkami. Na výber máte dva modely úchytiek a variant s možnosťou LED osvetlenia. Korpus v čiernej farbe.

Paneláková kuchynská linka Venezia 120 cm

Šírka 120 cm. Kuchynská linka malá - model Venezia vo farbe agátu so 4 skrinkami. Dva modely úchytiek - možnosť výberu. Variant s LED osvetlením je možné mať za príplatok. Korpus v dekore gaštan.

Moderná kuchynská linka Brazil 120 cm

Šírka 120 cm. Priama kuchynská linka Brazil s farebným spracovaním agát a 4 skrinkami je vhodná do malých kuchýň. Na výber máte z dvoch modelov úchytiek. Variant s LED osvetlením za príplatok. Korpus v gaštanovej farbe.

Malá kuchynská linka Daisy 120 cm

Šírka 120 cm. Moderná kuchynská zostava Daisy. Čierno-červené farebné spracovanie s vysokým leskom. Kuchynské spotrebiče nie sú súčasťou kuchyne. Možnosť výberu medzi dvoma typmi úchytiek. LED osvetlenie za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Bielo čierna kuchynská linka Daisy 120 cm

Šírka 120 cm. Bielo čierna kuchyňa Daisy s vysokým leskom a sivou pracovnou doskou. Pracovná doska nie je súčasťou skrinky s drezom. V ponuke sú dva modely úchytiek - možnosť výberu. LED osvetlenie je za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská linka Madeira 240 cm

Šírka 240 cm. Prírodná kuchynská linka Madeira vo farbách agátu. Šírka horných skriniek činí 240 cm, šírka spodných skriniek je 180 cm bez kuchynských spotrebičov. Kuchynská linka obsahuje sivú pracovnú dosku. Máte na výber dva modely úchytiek, LED osvetlenie je možné dokúpiť. Korpus v gaštanové farbe.

Kuchynská linka 240 cm Madrid

Šírka 240 cm. Kuchynská linka biela a strieborná - to je model Madrid. Sivá pracovná doska. Súčasťou ponuky nie sú kuchynské spotrebiče. Korpus v bielej farbe.

Kuchynská linka Lisa 180 cm

Šírka 180 cm. Kuchynská linka bielo-čierna s vysokým leskom, 6 skrinkami a dokúpiteľným LED osvetlením. Dostupné sú tiež dva modely úchytiek - možnosť výberu. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská linka 180 cm Paris

Šírka 180 cm. Kuchynská linka dub sonoma s 6 skrinkami - to je model Paris. Na výber máte dva varianty úchytiek. Možnosť dokúpiť si LED osvetlenie. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská linka 180 cm Rosie

Šírka 180 cm. Žiarivo biela kuchynská linka Rosie, kombinujúca dekor dreva vo farbe agát s lesklou bielou, sa skladá zo šiestich skriniek. Na výber sú krátke alebo dlhé úchytky. Možnosť zakúpenia LED osvetlenia. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská linka 180 cm Sofie

Šírka 180 cm. Kuchynská zostava bielo-čierna. LED osvetlenie si môžete dokúpiť za príplatok. Možnosť výberu z dvoch modelov úchytiek. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská linka Lima 180 cm

Šírka 180 cm. Kuchynská zostava Lima vo farebnom spracovaní agátu, so 6 skrinkami. Na výber sú 2 modely úchytiek. Možnosť dokúpiť LED osvetlenie. Korpus v dekoru gaštan.

Kuchynská linka 300 cm Grenada

Kuchynská zostava Grenada v obľúbenom dekore dreva agát obsahuje 7 skriniek a 2 poličky. Šírka horných skriniek je 300 cm, šírka dolných skriniek je 180 cm. Na výber sú dva modely úchytiek. Kuchynskú linku môžete za príplatok vybaviť LED osvetlením. Korpus v gaštanové farbe.

Krémová kuchynská linka 180 cm HULK

Šírka 180 cm. Priama kuchynská linka biela, zložená z piatich kuchynských skriniek so šedým korpusom a bielym interiérom. Horný rad 180 cm, spodný rad 120 cm bez kuchynských spotrebičov. Dvierka a zásuvky so systémom tichého zatvárania a kovovými úchytkami. Pracovná doska v dĺžke 80 a 40 cm dostupná za príplatok.

Kuchynská linka 180 cm Vegas

Šírka 180 cm. Moderná kuchyňa Vegas v dekore eben kráľovský. Šesť priestorných skriniek. Na výber máte dva modely úchytiek. Variant s možnosťou LED osvetlenia za príplatok. Korpus v čiernej farbe.

Kuchynská linka rovná 260 cm MAX

Kuchyňa 260 cm široká. Moderná kuchynská linka Max v originálnej kombinácii bielej a dekoru buk iconic sa skladá z ôsmich skriniek, ktoré majú biely interiér a plastové úchytky. Kuchyňa je dodávaná bez pracovnej dosky, drezu a batérie. Kuchynská doska v dĺžke 260 cm za príplatok.

Moderná kuchynská linka Dublin 180 cm

Šírka 180 cm. Sektorová kuchynská linka Dublin zložená z piatich skriniek. Kuchynské spotrebiče nie sú súčasťou ponuky. Korpus v bielej farbe.

Červená kuchynská linka 180 cm Lisa

Šírka je 180 cm. Červená kuchynská linka s vysokým leskom, 6 skrinkami a variantom s LED osvetlením. Dostupné sú tiež dva modely úchytiek. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská linka 180 cm biela Sofie

Šírka 180 cm. Biela lesklá kuchynská linka - exkluzívny model zo série Sofia. Ponúkame dva modely úchytiek a LED osvetlenie s možnosťou dokúpenia. Korpus v šedej farbe.

Sektorová kuchynská linka Luxe 240 cm

Šírka 240 cm. Bielo-čierna kuchynská linka Luxe v lesklom prevedení a s šedým korpusom obsahuje vysokú skrinku určenú primárne na zabudovanie vstavaných spotrebičov. Na výber máte aj variant s LED osvetlením.

Svetlokrémová kuchynská linka 260 cm MYSTIC

Šírka 260 cm. Krémová kuchynská linka v lesku ozvláštnená prírodným dekorom dub artisan. Zostava desiatich skriniek s kovovými úchytkami a interiérom v bielej farbe. Súčasťou ponuky nie je pracovná doska, ktorú si môžete v dĺžke 260 cm objednať za príplatok.

Sektorová kuchynská linka Vegas 180 cm

Šírka 180 cm. Kuchynská linka Vegas vo farebnom spracovaní gaštan. Kuchyňa je vybavená 6 skrinkami a na výber máte dva modely úchytiek. V prípade záujmu si môžete dokúpiť LED osvetlenie. Korpus v gaštanovej farbe.

Sektorová kuchynská linka Sydney 300 cm

Šírka 300 cm. Obľúbená kuchynská linka v nádhernom farebnom spracovaní dub sonoma s 8 skrinkami. Vyberať môžete z dvoch modelov úchytiek. Variant s možnosťou LED osvetlenia je k dispozícii za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Malá kuchynská linka 180 cm FURY

Šírka 180 cm. Svetlá kuchynská linka Fury s bielym korpusom a dvierkami v dekore dub sonoma, plastové úchytky. Zostava obsahuje tri horné skrinky a tri spodné skrinky s interiérom v bielej farbe. Pracovná doska v dĺžke 180 cm za príplatok. Súčasťou ponuky nie sú kuchynské spotrebiče, drez ani batéria.

Nadčasová kuchynská linka 260 cm SCARLET

Šírka 260 cm. Rovná kuchynská linka vo farebnom prevedení bordó s hliníkovými lištami pozostáva z ôsmich samostatných skriniek s plastovými úchytkami. Pracovnú dosku v dĺžke 260 cm, ktorá nie je súčasťou kuchynskej linky, ponúkame za príplatok v rôznych farbách. Súčasťou ponuky nie sú kuchynské spotrebiče, drez ani batéria.

Malá rovná kuchynská linka HULK 240 cm

Šírka 240 cm. Červená kuchynská linka vybavená 7 kuchynskými skrinkami s dvierkami v červenom lesku, šedým korpusom, bielym interiérom a kovovými úchytkami. Šírka horného radu 240 cm, spodného radu 180 cm bez kuchynských spotrebičov. Pracovnú dosku v dĺžke 120 a 60 cm je potreba dokúpiť, vybrať si môžete z mnohých farebných variantov.

Kuchynská linka Michelle 260 cm (biela)

Biela kuchyňa Michelle Kuchyne sú centrálnou miestnosťou každého domova. Trávime v nich veľa času, či už prípravou pokrmov, alebo stretnutiami s priateľmi. Preto musia byť nielen prakticky riešené, ale aj pekné, aby sme sa v nich cítili dobre a mohli tu privítať každú návštevu. Biela kuchyňa Michelle spĺňa obe vyššie uvedené požiadavky. Kuchynská linka ponúka veľkorysý priestor pre varenie. Vďaka svojim rozmerom ponúka systematické rozmiestnenie jednotlivých zón - varenie a pečenie, príprava je...

Kuchynská linka Lisa 260 cm (sivá)

Moderná kuchynská linka Lisa Moderná kuchyňa Lisa vás zaujme hneď v niekoľkých smeroch. Oceníte jej rozsiahly a prakticky členený úložný priestor, moderný dizajn a prínosné mechanické prvky. Dekor grafitu na predných plochách v kontraste s dubovou pracovnou doskou pôsobí veľmi pekne a dodáva sivej kuchynskej linke Lisa elegantný vzhľad. 8 horných, 2 spodné skrinky, 2 menšie a 2 väčšie zásuvky v spodnej časti kuchynskej linky poskytujú dostatok priestoru na prehľadné uloženie riadu, pochutín a i...

Kuchynská linka Michelle 220 cm (biela)

Vidiecka kuchyňa Michelle Nielen skvelý vzhľad, ale hlavne kvalitné pracovné prostredie. To vašej domácnosti poskytne táto praktická provensálska kuchyňa Michelle. Táto biela kuchynská linka skvele zapadne aj do menších priestorov, a napriek tomu ponúkne dostatok úložných i pracovných plôch. Kúzlo rustikálneho štýlu v kombinácii s čistou bielou farbou príjemne presvetlí vašu kuchyňu a stane sa jej štýlovou súčasťou. Pre svoje kompaktné rozmery je táto kuchyňa v provensálskom štýle ideálna aj do...

Kuchynská linka Lisa 240 cm (sivá)

Moderná kuchyňa Lisa Kuchyňa Lisa vás zaujme hneď v niekoľkých smeroch. Oceníte jej rozsiahly a prakticky členený úložný priestor, moderný dizajn a prínosné mechanické prvky. Dekor grafitu na predných plochách v kontraste s dubovou pracovnou doskou pôsobí veľmi pekne a dodáva kuchyni Lisa elegantný vzhľad. 2 horné, 3 spodné skrinky a vysoký panel na vstavanú rúru poskytujú dostatok priestoru na prehľadné uloženie riadu, pochutín a ingrediencií na varenie. Predné plochy majú matnú povrchovú úpra...

Kuchynská linka Michelle 240 cm (biela)

Rustikálna kuchyňa Michelle Kuchyne sú centrálnou miestnosťou každého domova. Trávime v nich veľa času, či už prípravou pokrmov, alebo stretnutiami s priateľmi. Kuchyňa preto musí byť nielen prakticky vyriešená, ale aj pekná, aby sme sa v nej cítili dobre a mohli v nej privítať každú návštevu. Biela kuchyňa Michelle spĺňa obe vyššie uvedené požiadavky. Kuchynská inka ponúka veľkorysý priestor pre varenie. Vďaka svojim rozmerom ponúka systematické rozmiestnenie jednotlivých zón - varenie a pečen...

Kuchynská zostava 120 cm Daisy

Šírka 120 cm. Biela kuchyňa Daisy vo vysokom lesku v kombinácii s dekorom dub sonoma. Kuchynská linka je zložená zo štyroch skriniek. Na výber sú dva typy úchytiek. LED osvetlenie za príplatok. Korpus v šedej farbe.

Kuchynská linka 180 cm široká SCARLET

Šírka 180 cm. Paneláková kuchyňa vo farbe bordó je zložená zo šiestich samostatných skriniek, ktoré majú plastové úchytky. Súčasťou kuchynskej linky nie je pracovná doska, ktorú si môžete v dĺžke 180 cm prikúpiť. Súčasťou ponuky nie sú ani kuchynské spotrebiče, drez a batéria.