Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Krizovka na kazdy den

Nájdených:    16958 produktov

Chapman Gary Päť jazykov lásky

Tato kniha je určena těm, kteří chtějí ve svém manželství prožít skutečné naplnění a hluboké porozumění.

Viac informácií
od 7,92 €
Do obchodu

Cvičenia na každý deň: Angličtina

Je podstatné meno v jednotnom alebo množnom čísle? Zaškrtni správne podstatné meno. Krížovka. Zakrúžkuj slová uvedené nižšie. Nasleduj abecedné poradie v bludisku a pomôž včielke dostať sa k úľu. Priraď malé písmená k ich veľkým ekvivalentom.Vek 6+Translation © 2018 by Martina Drábiková

Věštby na každý den

Synchronicita je navazování osobního vztahu s vesmírem. S pomocí této knihy plné her a kouzelných příběhů se naučíte vnímat souhru okolností a symbolickou rezonanci událostí v běžném životě, abyste byli schopni napojit se na jejich hlubší logiku, přijímat výjimečné rady a dobře se bavit.

Myšlienky na každý deň

To, čím sme, je výsledkom nášho myslenia. To, čím sme, vzniká z našich myšlienok. Našimi myšlienkami formujeme svet.BudhaZ nemeckého originálu Gute Gedanken für jeden Tag (Groh Verlag GmbH, 2017) preložila Ľudmila Strukely.

Šťastie na každý deň

Šťastie nebýva v majetku ani v zlate, šťastie má svoj domov v duši. DemokritosZ nemeckého originálu Glück für jeden Tag (Groh Verlag GmbH, 2017) preložila Ľudmila Strukely.

Káva na každý deň

Ste vášniví kávičkári? Pripravte si aj doma skvelú kávu podľa návodov z tejto knihy.

Toskánsko na každý den

Čtenáře, které si získalo inspirativní vyprávění Frances Mayesové v knihách Pod toskánským sluncem a La bella Toscana, nepochybně nezklame ani třetí svazek úvah a zápisků odrážejících autorčino sžívání s toskánskou krajinou, historií, kuchyní a životním stylem. Dvacáté výročí osudové chvíle, kdy se rozhodla zakoupit opuštěnou usedlost jménem Bramasole poblíž toskánské Cortony a pustit se do její nákladné opravy, je Mayesové mimo jiné příležitostí k opětovnému zamýšlení nad tím, co ji přimělo k ...

Hry na každý deň

Kniha ponúka zábavné cvičenia a hry, ktoré podporujú rozvoj dieťaťa v prvom roku jeho života. Môžete postupovať podľa zoradených kapitol, alebo si vybrať len tie aktivity, ktoré vás zaujmú najviac.

Toskánsko na každý den

Čtenáře, které si získalo inspirativní vyprávění Frances Mayesové v knihách Pod toskánským sluncem a La bella Toscana, nepochybně nezklame ani třetí svazek úvah a zápisků odrážejících autorčino sžívání s toskánskou krajinou, historií, kuchyní a životním stylem. Dvacáté výročí osudové chvíle, kdy se rozhodla zakoupit opuštěnou usedlost jménem Bramasole poblíž toskánské Cortony a pustit se do její nákladné opravy, je Mayesové mimo jiné příležitostí k opětovnému zamýšlení nad tím, co ji přimělo k ...

Laskavé slovo na každý den

Knížka je podobného ladění jako knížky Využít každý den a Vlídná povzbuzení na každý den. Znovu se setkáte s citáty Aristotela, Seneky nebo svatého Augustina, ale i s výroky moderních filozofů, spisovatelů, vědců, slavných žen a mužů.

Františkánski svätí na každý deň

Krátke životopisy svätých a blahoslavených zo všetkých františkánskych rádov rozdelené na každý deň podľa dátumu ich sviatku.

Anglická konverzace na každý den

Poslechová učebnice Aktivně – anglická konverzace na každý den – je určena těm, kteří by se rádi domluvili v každodenních situacích nejen na cestách. Aktivity s touto audioknihou Vám upevní znalost výrazových prostředků, zvýší vaši schopnost porozumění a rozšíří množství aktivně užívaných slov a frází.

Německá konverzace na každý den

Poslechová učebnice Aktivně – německá konverzace na každý den – je určena těm, kteří by se rádi domluvili v každodenních situacích nejen na cestách. Aktivity s touto audioknihou Vám upevní znalost výrazových prostředků, zvýší vaši schopnost porozumění a rozšíří množství aktivně užívaných slov a frází.

Vlídná povzbuzení na každý den

Každý den, ať už s sebou přináší věci veselé nebo smutné, je pro nás výzvou. Kniha se může pro čtenáře stát inspirací a podnětem, jak z každého dne roku vytěžit co nejvíce.

Cvičenia na každý deň: Veda

Priraď slová zo skupiny k orgánom a dokonči ju. Pomôž chlapcovi nájsť hviezdu tak, že pospájaš čísla zaradom od 1 po 10. Čistenie zubov každý deň je dôležité. Pomôž chlapcovi nájsť cestu k šťavnatému ovociu.Translation © 2018 by Barbora Vinczeová

Cvičenia na každý deň: Matematika

Pomôž Julke a Jankovi napísať číslo, ktoré patrí doprostred. Dokonči nosorožca a vyfarbi ho. Pomôž Tomimu vyriešiť príklady. Vyfarbi balóny s nepárnymi číslami na červeno a s párnymi na žlto. Pripočítavaj po 2 a doplň čísla na húsenici. + = Vek 6+Translation © 2018 by Fatima Ágoštonová

Veľa síl na každý deň

Ak existuje viera, ktorá hory prenáša, tak je to viera vo vlastnú silu. Marie von Ebnerová-EschenbachováZ nemeckého originálu Viel Kraft für jeden Tag (Groh Verlag GmbH, 2017) preložila Ľudmila Strukely.

Umíráme každý den

V šestatřiceti letech byl Yongey Mingyur Rinpočhe (nar. 1975) vycházející zářivou hvězdou mezi tibetskými mistry své generace a respektovaným opatem tří klášterů. Napsal několik bestsellerů, které hltali především západní sympatizanti stále populárnějšího tibetského buddhismu. Indičtí guruové a tibetští učitelé bývají na Západě nekriticky idealizováni, a z krásných slov Mingyura Rinpočheho mnozí bezesporu usoudili, že je vysoce realizovanou duchovní bytostí....

O moudrosti - Citát na každý den

O moudrosti - Citát na každý den, Vydavateľ: Slovart CZ, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 1, Rok vydania: 2019

O přátelství - Citát na každý den

O přátelství - Citát na každý den, Vydavateľ: Slovart CZ, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 1, Rok vydania: 2019

Káva na každý deň - Anette Moldvaerová

Ste vášniví kávičkári? Pripravte si aj doma skvelú kávu podľa návodov z tejto knihy. Poradia vám, ako spracovať zrná, vybrať si správne pomôcky a zavŕšiť to nádherným latte art.Vyše 100 originálnych receptov – okrem iných tu nájdete flat white, frappé mocha, affogato a café au lait.Sprievodca svetom najlepších kávových zŕn vám vysvetlí rozdiel medzi arabikou a robustou alebo Typicou a Bourbonom. V Káve na každý deň nájdete všetky informácie potrebné na prípravu perfektnej šálky kávy.Úvod do slo...

5 jazykov lásky na každý deň

Pri spoločnom čítaní Biblie a zamyslení, ktoré vám pomôžu aplikovať biblický text na vaše vzťahy, sa prehĺbi váš vzťah jedného s druhým aj s Bohom. Výskumy ukazujú, že páry, ktoré si čítajú Bibliu a spolu sa modlia, majú oveľa zdravší vzťah.

Päť jazykov lásky na každý deň

Pri spoločnom čítaní Biblie a zamyslení, ktoré vám pomôžu aplikovať biblický text na vaše vzťahy, sa prehĺbi váš vzťah jedného s druhým aj s Bohom. Výskumy ukazujú, že páry, ktoré si čítajú Bibliu a spolu sa modlia, majú oveľa zdravší vzťah.

Osho na každý den 365 meditací

Výběr každodenních krátkých meditací, uspořádaný z úryvků promluv tohoto východního mystika a duchovního guru. Pozitivní zamyšlení se nad každodenními problémy, trochu jinak, netradičně, s možností zbavit se starých zlozvyků a myšlenek, které nám otravují život a brání se radovat z každého obyčejného okamžiku.

Japonská kuchyňa. Recepty na každý deň

Vôňa Japonska vo vašej kuchyni. Pripravte si doma pravé japonské lahôdky: rámen, miso, suši a sašimi, vegetariánske jedlá aj pokrmy z grilu.

365 TAO: Meditácie na každý deň

Nadobudnutie životnej múdrosti a duchovného vhľadu nie je záležitosťou veľkolepých vyhlásení, dramatických iniciácií či sporadických momentov osvietenia. Je to cesta systematickej, tichej, hĺbavej vnútornej práce a dôsledného sebaskúmania.

Poděkování za každý den

Knížka je pokračováním svazků Laskavé slovo na každý den, Využít každý den a Vlídná povzbuzení na každý den. Znovuje postavena na příbězích s pointovaným vyzněním na téma každodenního života (výchova, manželství, láska, odpuštění, smrt, přátelství).

365 meditácií na každý deň v roku

Kniha 365 meditácií na každý deň v roku predstavuje esenciu Oshových myšlienok. Krátke, ale výstižné texty obsahujú inšpiratívne myšlienky, ktoré kombinujú množstvo duchovných a filozofických tradícií a prepájajú ich s modernou psychológiou a vedou.

Malé zázraky na každý deň - Tatiana Bedušová

Máte pocit, že vo vašom živote treba niečo zmeniť? Chceli by ste byť šťastnejší, spokojnejší, mať fungujúci vzťah a výbornú prácu? Túžite zistiť, ako zmeniť svoju karmu a zbaviť sa vplyvu minulých životov? Chcete poznať odpoveď na otázku, prečo sa vám v živote stali nehody alebo vás postihla tragédia? Trápia vás časté choroby? Opakujú sa vo vašom živote rovnaké situácie a z jedného zlého vzťahu prechádzate do druhého? Bojíte sa urieknutia alebo návštevy zosnulých? Kniha Malé zázraky na každý de...

SEBAMED Šampón na každý deň (200 ml)

Jemný šampón na každodenné použitie podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa pokožky hlavy s pH 5,5. Pre zdravé a krásne vlasy. Neobsahuje mydlo ani alkalické zložky.. Súčasťou zloženia sú vodu zadržiavajúce

SEBAMED Šampón na každý deň (200 ml)

Jemný šampón na každodenné použitie podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa pokožky hlavy s pH 5,5. Pre zdravé a krásne vlasy. Neobsahuje mydlo ani alkalické zložky. Súčasťou zloženia sú vodu zadržiavajúce ingrediencie, ktoré prenikajú do štruktúry vlasov, pridávajú na objeme a vlasy prežiaria. Zjemňujúce prísady obalí vlas pre jeho ďalšiu ochranu a revitalizáciu. Nová generácia glykozidov tenzidov chráni vlasy a pokožku hlavy proti vysušeniu. Šampón má príjemnú vôňu a je odporúčaný p...

SEBAMED Šampón na každý deň (200 ml)

Jemný šampón na každodenné použitie podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa pokožky hlavy s pH 5,5. Pre zdravé a krásne vlasy. Neobsahuje mydlo ani alkalické zložky. Súčasťou zloženia sú vodu zadržiavajúce ingrediencie, ktoré prenikajú do štruktúry vlasov, pridávajú na objeme a vlasy prežiaria. Zjemňujúce prísady obalí vlas pre jeho ďalšiu ochranu a revitalizáciu. Nová generácia glykozidov tenzidov chráni vlasy a pokožku hlavy proti vysušeniu. Šampón má príjemnú vôňu a je odporúčaný pre...

Tisíc myšlienok na každý deň - Valér Vendrinský

Knižka s darčekovým dizajnom i obsahom ponúka pestrý výber hlbokých, poučných i vtipných myšlienok - sentencií, aforizmov a epigramov.

Disney - Riekanky na každý deň - Ondřej Hník

Veselé básničky a roztomilé ilustrácie prevedú deti každodennými známymi činnosťami - urobia si rozcvičku, zájdu do parku, stanú sa malými umelcami... Špeciálne tvrdý papier znesie i menej šetrné zaobchádzanie a postará sa, aby knižka slúžila dlhý čas.

Povedz mi prečo na každý deň - Larousse

365 otázok a odpovedí pre všetky bystré hlavičky! Ďalšie pokračovanie obľúbenej a úspešnej série netradičných detských encyklopédií Povedz mi... tentoraz vo forme kalendára! Každé ráno obráť list a objav zaujímavé informácie o svete, ktorý nás obklopuje, či už je to veda, príroda, zvieratá, alebo ľudské telo...

Obrazové luštění pro každý den

Kniha obsahuje celou řadu úkolů, cvičení a kvízů zaměřených na krátkodobou i dlouhodobou paměť, pozornost, zapamatování detailů a práci s nimi, a to vše na úrovni zrakového vnímání. Jednotlivé úkoly jsou řazeny do určitých oblastí, je tedy možné se cíleně zaměřit na rozvoj jedné oblasti, anebo pracovat pouze s těmi, které čtenáře nejvíce baví.

Myšlienky na každý deň v roku - Józef Augustyn

Kniha Myšlienky na každý deň v roku ponúka krátke zamyslenia na každý deň ktoréhokoľvek roka. Je koncipovaná univerzálne a nadčasovo, takže čitateľ, ktorý v nej nájde inšpiráciu na zamyslenie, ako aj prameň útechy a povzbudenia, kedykoľvek v budúcnosti môže po nej opätovne siahnuť.

Bonboniera Každý deň je víkend

Na sladké si potrpia kdekto - urobte preto radosť luxusnou darčekovou bonboniérou s originálnou potlačou, ktorá oslávenca poteší.

Osuška Každý deň je víkend

Osuška má rozmer 70x140cm. Materiál je veľmi príjemný na dotyk a vďaka špeciálnej technike výroby, keď sa zmieša BA a PES vlákna. (50% bavlna, 50% PES) Gramáž osušky: 400g / m².

Každý deň má niekto narodeniny

Debutový román Silvie Bystričanovej tvorí 43 stretnutí s hudbou, literatúrou, obrazmi, s láskou a osudom, v starom meste, v čajovni či v nostalgickom byte plnom spomienok. Hlavná hrdinka Nina po bolestivom rozchode hľadá novú cestu, zavesí pôvodné povolanie na klinec a založí si vlastnú čajovňu.

Päť jazykov lásky na každý deň - Gary Chapman

Pri spoločnom čítaní Biblie a zamyslení, ktoré vám pomôžu aplikovať biblický text na vaše vzťahy, sa prehĺbi váš vzťah jedného s druhým aj s Bohom. Výskumy ukazujú, že páry, ktoré si čítajú Bibliu a spolu sa modlia, majú oveľa zdravší vzťah. Podľa čitateľov je Gary Chapman relevantný pre dnešnú dobu, jeho rady sú užitočné, jednoduché a efektívne. Všetko toto nájdete aj v knihe Päť jazykov lásky na každý deň. Zamyslenia sa týkajú rôznych oblastí vrátane komunikácie, očakávaní, postavenia v rodin...