Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Kozene puzdro na pera

Nájdených:    1116 produktov

SPIDER-MAN 3

Peter Parker býval obyčejným studentem střední školy. To vše se však změnilo, když ho kousl ozářený pavouk. Díky tomu získal Peter neuvěřitelné schopnosti a stal se Spider-Manem. V tomto už třetím svazku komiksových příběhů se Spider-Man utká s Doomem, podvodným kouzelníkem Mysteriem, geniálním lupičem Thinkerem a nebezpečným Nightmarem.

Viac informácií
od 7,78 €
Do obchodu

MILAN - Puzdro na perá Kožené, zelené

Malý plochý peračník. Farba: hnedá, zelená. Špeciálna kožená edícia. Materiál: 100% koža. Rozmery: 23 x 9 x 1,5 cm.

MILAN - Puzdro na perá skladacie kožené, červené

Skladací peračník 1-Zip s 1 predným vreckom. Farba: hnedá, červená. Špeciálna kožená edícia. Materiál: 100% koža. Rozmery: 22 x 12 x 2,5 cm.

MILAN - Puzdro na perá 2-vreckové kožené, červené

2-vreckový peračník. Farba: hnedá, červená. Špeciálna kožená edícia. Materiál: 100% koža. Rozmery: 22 x 11,5 x 1,5 cm.

MILAN - Puzdro na perá 2-vreckové kožené, zelené

2-vreckový peračník. Farba: hnedá, zelená. Špeciálna kožená edícia. Materiál: 100% koža. Rozmery: 22 x 11,5 x 1,5 cm.

CRESCO - Puzdro na perá metal

Kovové puzdro na perá, uzatváranie na zips, dodávané s rôznymi detskými motívmi.

JUNIOR - Puzdro na perá - Heroes

Menšie, oválne puzdro na perá so zapínaním na zips. Rozmerom vhodný aj do menšieho batoha. Puzdro je vyrobené z odolného a ľahko umývateľného textilného materiálu s maskáčovou potlačou.

Junior Puzdro na perá - Heroes

Menšie, oválne puzdro na perá so zapínaním na zips. Rozmerom vhodný aj do menšieho batoha. Puzdro je vyrobené z odolného a ľahko umývateľného textilného materiálu s maskáčovou potlačou.

JUNIOR - Puzdro na perá 1181

Praktické puzdro na perá v dvoch farebných prevedeniach: čierna, biela. Rozmer: 20x8cm. Veľký hlavný priečinok so zapínaním na zips.

Puzdro Herlitz na perá, trojhranné

Trojhranné puzdro na perá uzatvárateľné zipsom. Z pevného poyesteru. V dvojfarbnej kombinácii. Rozmer: 21 x 9 x 5cm.

JUNIOR - Puzdro na perá - Pastel Answer

Puzdro na perá so zapínaním na zips. Rozmerom vhodný do školského ruksaku, ale aj do menšej kabelky. Puzdro s modernou potlačou v dvoch farebných pevedeniach.

JUNIOR - Puzdro na perá SGP-16100

Puzdro na perá so zapínaním na zips. Rozmerom vhodný do školskej tašky. Puzdro je vyrobené z odolného a ľahko umývateľného textilného materiálu. Na výber z dvoch dizajnov.

JUNIOR - Puzdro na perá - Army Wings

Puzdro na perá so zapínaním na zips. Puzdro pozostáva z troch hlavných priehradok. Rozmerom vhodný do školského ruksaku. Puzdro je vyrobené z odolného a ľahko umývateľného textilného materiálu s modernou potlačou.

JUNIOR - Puzdro na perá - Crazy Mouth

Puzdro na perá so zapínaním na zips. Rozmerom vhodný do školského ruksaku ale aj do menšej kabelky. Puzdro je vyrobené z odolného a ľahko umývateľného textilného materiálu.

MILAN - Puzdro na perá - oválné Dots

Prázdne puzdro na perá MILAN z kolekcie Dots. Do tohto puzdra sa vám zmestia všetky potrebné školské potreby. Puzdro je vyhotovené z kvalitného 100% polyesteru. Vonkajšie rozmery sú 22x9x9 cm.

JUNIOR - Puzdro na perá - Love Flamingo

Textilné puzdro na ceruzky a perá s motívom Flamingo. Zapínanie so zipsom v hornej časti. Rozmerom vhodný do školského ruksaku, ale aj do menšej kabelky. Puzdro je vyrobené z odolného a ľahko umývateľného textilného materiálu s modernou potlačou.

JUNIOR - Puzdro na perá SJD-16517

Peračník na perá v tvare tuby so zapínaním na zips, vhodný nie len do školskej tašky ale aj do kabelky. Mix farieb.

JUNIOR - Puzdro na perá - Mix 1

Praktické a štýlové lesklé puzdro určené na voľné uloženie písacích potrieb, vďaka čomu sa rýchlo zorientujete v obsahu peračníka. - moderný FLUO/neónový dizajn, ktorý určite zaujme vášho školáka - možno ho využiť aj ako puzdro na rôzne drobnosti, či osobné predmety - materiál: pogumované prevedenie

JUNIOR - Puzdro na perá - Mix 2

Praktické a štýlové puzdro určené na voľné uloženie písacích potrieb, vďaka čomu sa rýchlo zorientujete v obsahu peračníka. - moderný FLUO/neónový dizajn, ktorý určite zaujme vášho školáka - zapínanie na zips - z odolného a ľahko umývateľného materiálu - možno ho využiť aj ako puzdro na rôzne drobnosti, či osobné predmety - materiál: pogumované prevedenie

JUNIOR - Puzdro na perá - Mix 3

Praktické a štýlové lesklé puzdro určené na voľné uloženie písacích potrieb, vďaka čomu sa rýchlo zorientujete v obsahu peračníka. mix 3 moderných dizajnov, ktoré určite zaujmú vášho školáka cena za 1 kus, dodávané podľa aktuálnej skladovej zásoby možno ho využiť aj ako puzdro na rôzne drobnosti, či osobné predmety materiál: pogumované prevedenie + vnútro z filcu

MILAN - Puzdro na perá oválne Hibiscus

Peračník oválneho tvaru. Špeciálna séria ibišteka, farba ružová. Zloženie: polyesterová vonkajšia a vnútorná podšívka. Veľkosť: 20,5 x 9 x 5,5 cm.

MILAN - Puzdro na perá oválne Nata

Peračník oválneho tvaru. Tvary špeciálnej edície, ktorá ladí s batohom a priečinkami. Ružová farba. Materiál: exteriér 100% polyester, vnútorná podšívka 150D polyester. Veľkosť: 20,5 x 9 x 5,5 cm.

KARTON PP - Puzdro na perá ovál Witch

Puzdro na perá z textilného materiálu, uzatváranie na zips.

Argus Puzdro na perá prázdne,motív Anekke

Puzdro na perá prázdne,motív Anekke. Rozmer: 190x60x30 mm.

JUNIOR - Puzdro na perá SJD-17223 - červený

Puzdro na perá v modernom dizajne, s obojstrannými flitrami. Puzdro so zapínaním na zips je vhodné do školskej tašky ale aj kabelky.

JUNIOR - Puzdro na perá SJD-17223 - ružový

Puzdro na perá v modernom dizajne, s obojstrannými flitrami. Puzdro so zapínaním na zips je vhodné do školskej tašky ale aj kabelky.

JUNIOR - Puzdro na perá SJD-17223 - zelený

Puzdro na perá v modernom dizajne, s obojstrannými flitrami. Puzdro so zapínaním na zips je vhodné do školskej tašky ale aj kabelky.

JUNIOR Puzdro na perá SJD-17223 - ružový

Puzdro na perá v modernom dizajne, s obojstrannými flitrami. Puzdro so zapínaním na zips je vhodné do školskej tašky ale aj kabelky.

JUNIOR Puzdro na perá SJD-17223 - zelený

Puzdro na perá v modernom dizajne, s obojstrannými flitrami. Puzdro so zapínaním na zips je vhodné do školskej tašky ale aj kabelky.

MILAN - Puzdro na perá MILAN Connection plné

MILAN - Puzdro na perá MILAN Connection plné Sada s 1 odnímateľným vreckom - plné, kolekcia Connection. 1 odnímateľné puzdro naplnené obsahom. Pink Flowers špeciálne vydanie, ktoré zodpovedá batohu a školskej doske. Fialová farba. Obsahuje: 1 gumu, 0,5 mechanická ceruzka, 4 perá CAPSULE (modrá, čierna, červená a zelená), 15 cm pravítko a 1 žltý zvýrazňovač CAPSULE. Veľkosť: 19,4 x 10 x 8 cm.

Puzdro na perá - Pastel Answer, mix farieb

Puzdro na perá so zapínaním na zips. Rozmerom vhodný do školského ruksaku, ale aj do menšej kabelky. Puzdro s modernou potlačou v dvoch farebných pevedeniach. V e-shop objednávke BEZ MOŽNOSTI VÝBERU FARBY !!!

JUNIOR - Puzdro na perá s výbavou FLS

Puzdro na perá so zapínaním na zips. Puzdro je vyrobené z odolného a ľahko umývateľného materiálu.Súčasťou balenia je pravítko - 15 cm, grafitová ceruzka, orezávatko a guma. Všetko v jednom motíve s puzdrom. Na výber rôzne varianty.

MILAN - Puzdro na perá modré ANIMAL CIRCUS

Prázdne puzdro na perá MILAN z kolekcie ANIMAL CIRCUS. Do tohto puzdra sa vám zmestia všetky potrebné školské potreby. Puzdro je vyhotovené z kvalitného polyesteru a má dve oddelené priehradky. Vonkajšie rozmery sú 20x7x7cm.

Argus Puzdro na perá 19x6x3, mix farieb

Puzdro na perá si môžete vyfarbiť podľa svojej fantázie. Rozmer: 190x60x30 mm Dodávané v mixe farieb. V e-shop objednávke BEZ MOŽNOSTI VÝBERU FARBY !!!

MILAN - Puzdro na perá Peacock ružový plné

Puzdro na perá MILAN Peacock - ružový. Obsah: 1 guma 4024, 1 strúhadlo AFILA, 1 grafitová ceruzka HB, 3 perá CAPSULE Uno (modrá, červená a zelená), 1 trojuholníkové pravítko 15 cm, 12 trojuholníkových farebných ceruziek, 12 kužeľovitých hrotov vlákien. Zloženie látky: polyesterová vonkajšia látka a vnútorná podšívka. Rozmery: 22,5 x 11,5 x 11 cm.

MILAN - Puzdro na perá - oválne Scary Monsters

Prázdne puzdro na perá MILAN z kolekcie Scary Monsters. Do tohto puzdra sa vám zmestia všetky potrebné školské potreby. Puzdro je vyhotovené z kvalitného 100% polyesteru a má tri oddelené priehradky. Vonkajšie rozmery sú 22x9x9 cm.

JUNIOR - Puzdro na perá s výbavou RPS

Puzdro na perá okrúhle so zapínaním na zips a pútkom pre lepšie prenášanie. Puzdro je vyrobené z odolného a ľahko umývateľného materiálu. Súčasťou balenia je grafitová ceruzka s gumou- 2x, orezávatko a guma. Všetko v jednom motíve s puzdrom. Na výber rôzne varianty.

MILAN - Puzdro na perá Flowers Purple plné

Puzdro na perá MILAN. Špeciálna séria kvetov, fialová farba. Obsah: 1 guma 4024, 1 strúhadlo AFILA, 1 grafitová ceruzka HB, 3 perá CAPSULE Uno (modrá, červená a zelená), 1 trojuholníkové pravítko 15 cm, 12 trojuholníkových farebných ceruziek, 12 kužeľovitých hrotov vlákien. Zloženie látky: polyesterová vonkajšia látka a vnútorná podšívka. Rozmery: 22,5 x 11,5 x 11 cm.

Hama 102697 puzdro na perá Chiemsee Balkan

- značkové puzdro na perá a každodenné školské pomôcky od Chiemsee - zapínanie na zips technické údaje: - vonkajšie rozmery: 20 x 9 x 6,5 cm - materiál: Ripstop - hmotnosť: 100 g - dizajn: Balkan