Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Kostym na karneval pre dospelych

Nájdených:    538 produktov

MaDe Šaty na karneval - Bandita, 120 - 130 cm

Karnevalový kostým - Bandita. Veľkosť: Stredná (120 - 130 cm). Kostým je vhodný pre chlapcov vo veku 5-9 rokov. Balenie obsahuje: - kombinézu - masku - plášť - klobúk - opasok Neobsahuje: - topánky - meč.

MaDe Šaty na karneval - Víla, 120-130 cm

Karnevalový kostým - Víla. Veľkosť: Stredná (120 - 130 cm). Kostým je vhodný pre dievčatá vo veku 5-9 rokov. Buď dobrou vílou a vyčaruj všetkým deťom úsmev na perách! Balenie obsahuje: - šaty - klobúk. Neobsahuje: - topánky - prútik.

Šaty na karneval - Motýlí víla vel. XS (8590756861649)

Detský kostým Šaty na karneval – Motýlia víla veľ. XS:Splňte svoje dievčatku sen stať sa nádhernou motýlie vílou. Vyhrajte cenu za najkrajší kostým na detskom karnevale. Deti sa ľahko vžijú do nadprirodzených bytostí a inak to nie je ani u tohto podareného kostýmu motýlie víly. Kostým je veľkosti XS pre vekovú kategóriu 3 - 4 rokov, výšky postavy 92 - 104 cm. Nechajte svoje ratolesti lietať v ríši rozprávok.Splňte svojmu dievčatku sen, aby sa mohla stať nádhernou motýľou vílou a&...

MaDe Šaty na karneval - Ľadová princezná, 120-130 cm

Karnevalový kostým - Ľadová princezná. Veľkosť: Stredná (120 - 130 cm). Kostým je vhodný pre dievčatá vo veku 5-9 rokov. Balenie obsahuje: - šaty - plášť - diadém. Neobsahuje: - topánky.

MaDe Šaty na karneval - Egyptská kráľovná, 120 - 130 cm

Karnevalový kostým - Egyptská kráľovná. Veľkosť: Stredná (120 - 130 cm). Kostým je vhodný pre dievčatá vo veku 5-9 rokov. Obsahuje: - šaty - opasok- pokrývku hlavy. Parochňa nie je súčasťou.

MaDe Šaty na karneval - Egyptská kráľovná, 110 - 120 cm

Karnevalový kostým - Egyptská kráľovná. Veľkosť: Malá (110 - 120 cm). Kostým je vhodný pre dievčatá vo veku 4-6 rokov. Obsahuje: - šaty - opasok - ozdobu do vlasov Parochňa nie je súčasťou.

MaDe Šaty na karneval - Myška, 92-104 cm , 92 cm

Karnevalový kostým - Myška. Veľkosť: pre malé deti (92 - 104 cm). Roztomilý kostým je vhodný pre deti vo veku 3-4 roky. Obsahuje: - pokrývku hlavy - kombinézu Neobsahuje: - topánky

RAPPA - Karnevalový kostým Tutu sukienka pre čarodejnicu

Karnevalový kostým Tutu sukienka pre čarodejnicu, výrobca Rappa. Roztomilá sukienka Tutu pre všetky malé parádnice! Sukienka fialovej farby je určená pre dievčatká vo vekovom rozmedzí 3-10 rokov (104-150 cm). Nadýchaná suknička je zdobená čiernou čipkou a vďaka tomu je tiež vhodná na Halloween alebo karneval. Súčasťou balenia nie je: tričko a topánky Pre deti vo veku 3-10 rokov

Kostým - včielka

Zaistite pre svoje dievčatko ten správny kostým na karneval. V krásnom včelom kostýme od nás určite očariť každého. Kostým sa skladá z niekoľkých častí, a to: sukňa, krídla, čelenka a palička.

Kostým policajta

Je to senzačný kostým policajta, v ktorom sa bude Váš chlapec cítiť ako skutočný policajt. Nechýbajú v ňom najzákladnejšia výbava policajta. Je to ideálny darček pre chlapca, vhodný na karneval alebo pri hre doma, kde oblečený v kostýme zažije veľa dobrodružstiev. Kostým je vhodný pre deti od 3 do 7 rokov. Súprava obsahuje: policajná bunda policajná čiapka obušok putá vysielačka Rozmer vesty: Dĺžka: 52 cm Obvod hrudníka: 72 cm

MaDe kostým Klaun

Veselý kostým klauna je krásna maska na maškarný ples. Balenie obsahuje pruhované šaty a špicatý klobúk. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples. Pozor, karneval je tu! Výška postavy: 92 – 104 cm. Materiál 100% polyester. Vhodné pre deti od 3 rokov. Údržba: ručné pranie vo vlažnej alebo mydlovej vode, nebieliť, nežmýkať, čistiť navlhčenou handričkou.

MaDe Kostým Mačička

Dievčenský kostým mačičky je krásna maska na maškarný ples. V balení je kombinéza s chvostíkom a čelenka s ušami. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples. Pozor, karneval je tu! Výška postavy: 92 – 104 cm. Materiál 100% polyester. Vhodné pre deti od 3 rokov. Údržba: ručné pranie vo vlažnej alebo mydlovej vode, nebieliť, nežmýkať, čistiť navlhčenou handričkou.

Kostým čarodejnica Červená

Zabezpečte pre svoje dievčatko ten správny kostým na karneval alebo halloween. V krásnom červenom kostýme od nás určite očarí každého.

Kostým čarodejnica Čierna

Zabezpečte pre svoje dievčatko ten správny kostým na karneval alebo halloween. V krásnom červenom kostýme od nás určite očarí každého.

Kostým Nindžu

Očarujúci kostým malého nindžu musí mať každý malý bojovník a obdivovateľ týchto bojovníkov. Kostým je ideálny pre zábavu, karneval, párty a pod. Vaše dieťa v tomto kostýme zažije veľa skvelých chvíľ a radosti. Šabľa nie je súčasťou kostýmu. Kostým je vhodný pre deti okolo 3-4 rokov. Rozmery: Košeľa meraná na plocho: Dĺžka: 37 cm Šírka: 28 cm pod pazuchou Dĺžka rukáva merané od švu na ramene: 35 cm Dĺžka rukávu merané od podpazušia: 30 cm Nohavice - dĺžka meraná od pása dole. ...

Kostým Ninju

Očarujúci kostým malého ninju musí mať každý malý bojovník a obdivovateľ týchto bojovníkov. Kostým je ideálny pre zábavu, karneval, párty a pod. Vaše dieťa v tomto kostýme zažije veľa skvelých chvíľ a radosti. Šabľa nie je súčasťou kostýmu. Kostým je vhodný pre deti okolo 3-4 rokov. Rozmery: Košeľa meraná na plocho: Dĺžka: 37 cm Šírka: 28 cm pod pazuchou Dĺžka rukáva merané od švu na ramene: 35 cm Dĺžka rukávu merané od podpazušia: 30 cm Nohavice - dĺžka meraná od pása dole. ...

Kostým piráta

Očarujúci kostým malého piráta musí mať každý pravý pirátsky kapitán. S takýmto oblečením by sa nemusel hanbiť ani kapitán Hook ani pirát z Karibiku! Kostým je ideálny pre zábavu, karneval, párty a pod. Vaše dieťa v tomto kostýme zažije veľa skvelých chvíľ a radosti. Šabľa nie je súčasťou kostýmu. Kostým je vhodný pre deti do 1 roka. Rozmery: Košeľa meraná na plocho: Dĺžka: 37 cm Šírka: 24 cm pod pazuchou Dĺžka rukáva merané od švu na ramene: 26,5 cm Nohavice - dĺžka meraná od p...

MaDe Kostým banditu, M

Chlapčenský kostým banditu je pôsobivý prevlek na maškarný. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples. Pozor, karneval je tu! Výška postavy: 120 - 130 cm. Vhodné pre deti od 5 rokov.

MaDe Kostým Anjelik, XS

Dievčenský anjelikovský kostým je krásny prevlek na maškarný. V balení dievčatá nájdu šaty a krídla. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples. Pozor, karneval je tu! Výška postavy: 92 - 104 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov. Obsahuje šaty a krídla.