Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Kostym indian 8 10 rokov

Nájdených:    4 produkty

Rubies Kostým Star Wars Darth Vader - L

Maska zo série Star Wars. Darth Vader bol otec Anakina Skywalkera, ktorý začal ako študent rytiera JEDI Obi-Wana Kenobiho, než sa pridal k temnej strane sily. Kostým iste poteší každého malého fanúšika. Súprava obsahuje: šaty, kapucňu, opasok a masku. Súčasťou masky nie je meč. Pre deti od 8 do 10 rokov. Do výšky cca 147 cm.

Rubies Kostým Harry Potter s doplnkami

Kostým Harry Potter s doplnkami Oblečte Vaše dieťa do kostýmu mladého čarodejníka Harryho Pottera. Kostým je vhodný na detskú párty či karneval, kde určite vynikne. Detský kostým Harry Potter obsahuje:

Rubies Kostým Star Wars Deluxe Darth Vader - L

Luxusný kostým zo série Star Wars. Darth Vader bol otec Anakina Skywalkera, ktorý začal ako študent rytiera JEDI Obi-Wana Kenobiho, než sa pridal k temnej strane sily. Iste poteší každého malého fanúšika. Súprava obsahuje: šaty, kapucňu, opasok a masku. Súčasťou masky nie je meč. Pre deti od 8 do 10 rokov. Do výšky cca 147 cm.

Rubies Darth Vader™ - detský Veľkosť - deti: L - Výška 125-135 cm

Darth Vader™ - detský Každý chlapec bude určite nadšený kostýmom Dartha Vadera z legendárneho filmu Hviezdne vojny (Star wars). Kostým je vhodný pre deti 7 – 10 rokov. Hodí sa na karneval či narodeninovú oslavu na tému