Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Kordan lek na bolest

Nájdených:    128 produktov

Nalgesin S tbl flm 275 mg (blis.Al/PVC) 1x20 ks

Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalových ochorení a znižovanie horúčky. Liek zmierňuje: bolesť hlavy, zubov; migrénu; bolesť po úrazoch (podvrtnutia, pomliaždeniny); pooperačné bolesti (v úrazovej chirurgii, ortopédii, gynekológii, čeľustnej chirurgii); gynekologickú bolesť (bolesť a kŕče pri menštruácii, b...

Nalgesin S tbl flm 275 mg (blis.Al/PVC) 1x30 ks

Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalových ochorení a znižovanie horúčky. Liek zmierňuje: bolesť hlavy, zubov; migrénu; bolesť po úrazoch (podvrtnutia, pomliaždeniny); pooperačné bolesti (v úrazovej chirurgii, ortopédii, gynekológii, čeľustnej chirurgii); gynekologickú bolesť (bolesť a kŕče pri menštruácii, b...

Ibolex 200 mg tbl flm (blis.PVC/PVDC/Al-priehľad.) 1x20 ks

Liek obsahuje liečivo dexibuprofén, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liekov (NSAID). Lieky typu NSAID sa používajú na tlmenie bolestí a zápalu. Pôsobia tak, že znižujú množstvo prostaglandínov (látok, ktoré majú vplyv na zápal a bolesť), ktoré si telo vytvára. Liek sa používa na krátkodobú symptomatickú liečbu mi...

Ibolex 200 mg tbl flm (blis.PVC/PVDC/Al-priehľad.) 1x20 ks

Liek obsahuje liečivo dexibuprofén, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liekov (NSAID). Lieky typu NSAID sa používajú na tlmenie bolestí a zápalu. Pôsobia tak, že znižujú množstvo prostaglandínov (látok, ktoré majú vplyv na zápal a bolesť), ktoré si telo vytvára. Liek sa používa na krátkodobú symptomatickú liečbu mi...

Ibolex 200 mg tbl flm (blis.PVC/PVDC/Al-priehľad.) 1x20 ks

Liek obsahuje liečivo dexibuprofén, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liekov (NSAID). Lieky typu NSAID sa používajú na tlmenie bolestí a zápalu. Pôsobia tak, že znižujú množstvo prostaglandínov (látok, ktoré majú vplyv na zápal a bolesť), ktoré si telo vytvára. Liek sa používa na krátkodobú symptomatickú liečbu mi...

Buscopan tablety 10 mg, 10 ks

Liek obsahuje liečivo butylskopolamíniumbromid. Patrí do skupiny spazmolytík. Spazmolytiká sú liečivá, ktoré svalstvo vnútorných orgánov, napr. v žalúdočno-črevných, žlčových, močových alebo ženských pohlavných orgánoch, a preto zmierňujú bolesť.  Liek sa používa na odstránenie kŕčov hladkých svalov v tráviacom trakte, močovýc...

Buscopan tablety 10 mg, 10 ks

Liek obsahuje liečivo butylskopolamíniumbromid. Patrí do skupiny spazmolytík. Spazmolytiká sú liečivá, ktoré svalstvo vnútorných orgánov, napr. v žalúdočno-črevných, žlčových, močových alebo ženských pohlavných orgánoch, a preto zmierňujú bolesť.  Liek sa používa na odstránenie kŕčov hladkých svalov v tráviacom trakte, močovýc...

Buscopan tablety 10 mg, 10 ks

Liek obsahuje liečivo butylskopolamíniumbromid. Patrí do skupiny spazmolytík. Spazmolytiká sú liečivá, ktoré svalstvo vnútorných orgánov, napr. v žalúdočno-črevných, žlčových, močových alebo ženských pohlavných orgánoch, a preto zmierňujú bolesť.  Liek sa používa na odstránenie kŕčov hladkých svalov v tráviacom trakte, močovýc...

Buscopan tablety 10 mg, 10 ks

Liek obsahuje liečivo butylskopolamíniumbromid. Patrí do skupiny spazmolytík. Spazmolytiká sú liečivá, ktoré svalstvo vnútorných orgánov, napr. v žalúdočno-črevných, žlčových, močových alebo ženských pohlavných orgánoch, a preto zmierňujú bolesť.  Liek sa používa na odstránenie kŕčov hladkých svalov v tráviacom trakte, močovýc...

AVENOC ung (tuba Al) 1x30 g

Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niektorých ochorení konečníka: hemoroidy, zápaly konečníka a trhliny v jeho bezprostrednom okolí. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Masť sa aplikuje v tenkej vrstve 3-4x denne. V liečbe sa má pokračovať niekoľko dní aj po úplnom ústupe symptó...

AVENOC ung (tuba Al) 1x30 g

Homeopatický liek sa používa na základe poznatkov uvedených v Materia Medica Homeopatica. Symptomatická liečba niektorých ochorení konečníka: hemoroidy, zápaly konečníka a trhliny v jeho bezprostrednom okolí. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Masť sa aplikuje v tenkej vrstve 3-4x denne. V liečbe sa má pokračovať niekoľko dní aj po úplnom ústupe symptó...

NUROFEN 400 mg tbl obd 1x24 ks

Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí medzi lieky označované ako analgetiká (lieky na tlmenie bolesti), antipyretiká (lieky na tlmenie horúčky) a nesteroidové antireumatiká (lieky na tlmenie zápalu). Liek sa používa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí, ako je bolesť hlavy (vrátane migrény), bolesť chrbtice, bolesť zubov, menštruačná bolesť, bolesť svalov a kĺbov, bolesť po...

NUROFEN 400 mg tbl obd (blis.) 1x12 ks

Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí medzi lieky označované ako analgetiká (lieky na tlmenie bolesti), antipyretiká (lieky na tlmenie horúčky) a nesteroidové antireumatiká (lieky na tlmenie zápalu). Liek sa používa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí, ako je bolesť hlavy (vrátane migrény), bolesť chrbtice, bolesť zubov, menštruačná bolesť, bolesť svalov a kĺbov, bolesť po...

Dentinox - gel N zubný gél, 10 g

Liek vo forme zubného gélu, ktorého preventívne použitie umožňuje bezbolestné prerezanie prvých zúbkov, celého mliečneho chrupu a neskôr stoličiek. Gél obsahuje látky xylitol a sorbitol, ktoré nahradzujú cukor a preto pri jeho používaní nedochádza k poškodzovaniu zubov a sa používa na predchádzanie bolestí a zápalu pri prerezávaní detsk&...

DOLGIT krém crm der 1x50 g

Liek je vysoko efektívny v lokálnej liečbe reumatických i nereumatických bolestí pohybového systému. Pôsobí proti bolesti a zápalu. Liek je určený na miestnu liečbu poranení pohybových ústrojov ako je pohmoždenie, výron, vymknutie, vykĺbenie a natiahnutie svalu, pri športe alebo pri nehodách. Na odporučenie lekára sa liek používa na liečbu akútnych či chroni...

DOLGIT krém crm der 1x50 g

Liek je vysoko efektívny v lokálnej liečbe reumatických i nereumatických bolestí pohybového systému. Pôsobí proti bolesti a zápalu. Liek je určený na miestnu liečbu poranení pohybových ústrojov ako je pohmoždenie, výron, vymknutie, vykĺbenie a natiahnutie svalu, pri športe alebo pri nehodách. Na odporučenie lekára sa liek používa na liečbu akútnych či chroni...

DOLGIT krém crm der 1x150 g

Liek je vysoko efektívny v lokálnej liečbe reumatických i nereumatických bolestí pohybového systému. Pôsobí proti bolesti a zápalu. Liek je určený na miestnu liečbu poranení pohybových ústrojov ako je pohmoždenie, výron, vymknutie, vykĺbenie a natiahnutie svalu, pri športe alebo pri nehodách. Na odporučenie lekára sa liek používa na liečbu akútnych či chroni...

DOLGIT krém crm der 1x100 g

Liek je vysoko efektívny v lokálnej liečbe reumatických i nereumatických bolestí pohybového systému. Pôsobí proti bolesti a zápalu. Liek je určený na miestnu liečbu poranení pohybových ústrojov ako je pohmoždenie, výron, vymknutie, vykĺbenie a natiahnutie svalu, pri športe alebo pri nehodách. Na odporučenie lekára sa liek používa na liečbu akútnych či chroni...

Talcid 20 žuvacích tabliet - 500mg

Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich starších ako 12 rokov na liečbu príznakov pálenia záhy a tráviacich ťažkostí spôsobených nadmerným množstvom žalúdočnej kyseliny (ako je pocit plnosti a bolesť v nadbrušku). Používa sa pri: náhlych a dlhodobých zápaloch žalúdočnej sliznice (gastritída) žalúdočných a dvan&...

Dr.Max Ibuprofen 400 mg 48 tabliet

Liek patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú NSAID (nesteroidné protizápalové lieky), ktoré tlmia bolesť, zápal a znižujú horúčku. Používa sa na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, ako sú bolesti hlavy vrátane migrény, bolesti zubov, menštruačné bolesti, a na zníženie horúčky. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy D&...

Dr.Max Ibuprofen 400 mg 48 tabliet

Liek patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú NSAID (nesteroidné protizápalové lieky), ktoré tlmia bolesť, zápal a znižujú horúčku. Používa sa na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, ako sú bolesti hlavy vrátane migrény, bolesti zubov, menštruačné bolesti, a na zníženie horúčky. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy D&...

Dr.Max Ibuprofen 400 mg 24 tabliet

Liek patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú NSAID (nesteroidné protizápalové lieky), ktoré tlmia bolesť, zápal a znižujú horúčku. Používa sa na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, ako sú bolesti hlavy vrátane migrény, bolesti zubov, menštruačné bolesti, a na zníženie horúčky. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy D&...

Panadol Femina tbl flm 500 mg/10 mg (blis.PVC/Al-bezfar.) 1x10 ks

Liek obsahuje dve liečivá, paracetamol – analgetikum (liek proti bolesti) a butylskopolamíniumbromid – spazmolytikum (liek proti kŕčom). Použitie: liečba príznakov dysmenorey, prípadne ďalších viscerálnych bolestí pri rádiodiagnostických výkonoch a pred gastrointestinálnou endoskopiou Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dospelí a deti star&scaro...

COLDREX MAXGRIP LESNÉ OVOCIE plo por 7,6 g (vre.papier/PE/Al/PE) 1x10 ks

Liek obsahuje: paracetamol, liečivo proti bolesti a horúčke, ktorý odstraňuje bolesť v hrdle, bolesť hlavy, svalov i kĺbov a znižuje horúčku. V lieku je obsiahnutý v maximálnej dávke,  fenylefrín, ktorý uvoľňuje upchatý nos a vedľajšie nosové dutiny a tak uľahčuje dýchanie, vitamín C, ktorý je bežnou súčasťou liekov proti chrípke. Používa sa na úľavu od nepr&iacut...

Diclobene gél, 100 g

Liek obsahuje liečivo sodnú soľ diklofenaku, ktoré pôsobí proti bolesti a zápalu. Liek potláča bolesť, opuch a zápal po športových poraneniach, znižuje bolestivosť pri pohybe. Pôsobí pri ťažkostiach reumatického pôvodu, pri náhle vzniknutých i dlhotrvajúcich zápaloch.  Používa sa: na miestnu liečbu bolesti spojenej s akútnym presilením, vyvrtnut&iac...

Trinell tbl flm (blis.PVC/Al) 1x10 ks

Trinell je liek používaný na zníženie horúčky a bolesti, odporúča sa užívať v prípade miernej až stredne silnej bolesti, napr. menštruačná bolesť, bolesť hlavy, migréna, bolesť zubov, reumatické bolesti, na zmiernenie bolesti po operáciách, ako aj zmiernenie bolesti a horúčky spôsobených prechladnutím.   Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dospelí užívajú 1/2 – 1 tabletu denne. Maximálna denná dávka s&uacut...

Paracut 1000 mg tbl (blis.PVC/Al) 1x5 ks

Liek patrí do skupiny liekov proti bolesti a horúčke nazývaných analgetiká a antipyretiká. Používa sa na liečbu miernej až stredne silnej bolesti: hlavy, vrátane migrény zubov svalov v hrdle pri menštruácii reumatického pôvodu chrbta a kĺbov. Liek sa používa proti horúčke a na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia. Tiež sa používa na liečbu miernej a stredne siln...

ACIFEIN tbl (blis.PVC/Al) 1x10 ks

Liek sa užíva pri bolestiach hlavy, kĺbov a svalov, zubov, nervov a pri ochoreniach dýchacích ciest chrípkového charakteru. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Liek je určený pre dospelých pacientov a deti nad 15 rokov. Dávkovanie je individuálne. Pri bolesti sa užívajú 1-2 tablety. Podľa potreby sa liek môže použiť niekoľkokrát denne (každých 4-6 hodín). ...

Coldrex Junior Citrón plo por (vre.papier/PE/Al/PE) 1x10 ks

Liek je proti chrípke a prechladnutiu a je určený deťom od 6 do 12 rokov. Liek obsahuje tri liečivá: paracetamol, liek proti bolesti, ktorý zároveň znižuje telesnú teplotu pri horúčke, fenylefríniumchlorid, dekongestant (látka znižujúca prekrvenie nosovej sliznice) zo skupiny sympatomimetík, ktorý uvoľňuje upchatý nos a prinosové dutiny, a tým pomáha uľahčiť dýchanie, kyselinu...

Ibalgin krém dermálny krém, 100 g

Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatických aj nereumatických bolestivých stavov pohybového ústrojenstva. V postihnutom mieste tlmí zápal, znižuje opuch a potláča bolesť. Liek sa používa na miestnu liečbu zápalov kĺbových puzdier, zápalov šliach a svalových úponov, na miestnu li...

Septolete extra sprej aer ors 1,5 mg/ml + 5 mg/ml (250 vstrekov) 1x30 ml

Orálna roztoková aerodisperzia je protizápalový, bolesť tlmiaci liek na lokálne použitie v ústach, ktorý antiseptickým účinkom ničí baktérie, kvasinky a vírusy. Orálna aerodisperzia dezinfikuje ústa a hrdlo a znižuje príznaky zápalu hrdla ako sú bolesť, začervenanie, opuch, teplo a narušenie funkcie. Používa sa na protizápalovú, bolesť tlmiacu a...

Algesal crm der (tuba Al) 1x50 g

Krém obsahuje kombináciu liečiv, ktoré odlišnými spôsobmi urýchľujú procesy hojenia. Salicyláty (dietylaminiumsalicylát) pôsobia proti bolesti, protizápalovo a znižujú opuch. Myrtekaín znižuje svalové napätie a spôsobuje lokálne znecitlivenie.  Liečivá sa rýchlo a úplne vstrebajú kožou a pôsobia priamo na postihnutú oblasť. N&aa...

Algesal crm der (tuba Al) 1x50 g

Krém obsahuje kombináciu liečiv, ktoré odlišnými spôsobmi urýchľujú procesy hojenia. Salicyláty (dietylaminiumsalicylát) pôsobia proti bolesti, protizápalovo a znižujú opuch. Myrtekaín znižuje svalové napätie a spôsobuje lokálne znecitlivenie.  Liečivá sa rýchlo a úplne vstrebajú kožou a pôsobia priamo na postihnutú oblasť. N&aa...

Orocalm Forte 3 mg/ml aer ors 88 vstrekov (fľ.HDPE s dáv.pumpou) 1x15 ml

Liek obsahuje liečivo benzydamíniumchlorid a patrí do skupiny liekov nazývaných ako nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Účinkuje proti bolesti a opuchu (zápalu). Je určený dospelým na liečbu príznakov akútnej bolesti hrdla sprevádzanej typickými príznakmi zápalu ako je bolesť, sčervenanie alebo opuch v orofaryngeálnej oblasti (úst a hltanu). Spôsob použitiaD...

Voltaren Forte 2,32 % gél gel (tuba so závit.uzáver.) 1x180 g

Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs).  Liek je určený na úľavu od bolesti, na zmiernenie zápalu a opuchu pri viacerých bolestivých stavoch postihujúcich kĺby a svaly. Používa sa: u dospelých a dospievajúcich vo veku 14 rokov a starších: na liečbu poranení svalov a k...

Voltaren Forte 2,32 % gél gel (tuba so závit.uzáver.) 1x180 g

Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs).  Liek je určený na úľavu od bolesti, na zmiernenie zápalu a opuchu pri viacerých bolestivých stavoch postihujúcich kĺby a svaly. Používa sa: u dospelých a dospievajúcich vo veku 14 rokov a starších: na liečbu poranení svalov a k...

Voltaren Forte 2,32 % gél gel (tuba so závit.uzáver.) 1x180 g

Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs).  Liek je určený na úľavu od bolesti, na zmiernenie zápalu a opuchu pri viacerých bolestivých stavoch postihujúcich kĺby a svaly. Používa sa: u dospelých a dospievajúcich vo veku 14 rokov a starších: na liečbu poranení svalov a k...

Voltaren Forte 2,32 % gél gel (tuba LDPE/Al/HDPE s odkláp.uzáver.) 1x150 g

Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs).  Liek je určený na úľavu od bolesti, na zmiernenie zápalu a opuchu pri viacerých bolestivých stavoch postihujúcich kĺby a svaly. Používa sa: u dospelých a dospievajúcich vo veku 14 rokov a starších: na liečbu poranení svalov a k...

Voltaren Forte 2,32 % gél gél, 100 g

Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs).  Liek je určený na úľavu od bolesti, na zmiernenie zápalu a opuchu pri viacerých bolestivých stavoch postihujúcich kĺby a svaly. Používa sa: u dospelých a dospievajúcich vo veku 14 rokov a starších: na liečbu poranení svalov a k...

Voltaren Forte 2,32 % gél gel (tuba so závit.uzáver.) 1x180 g

Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs).  Liek je určený na úľavu od bolesti, na zmiernenie zápalu a opuchu pri viacerých bolestivých stavoch postihujúcich kĺby a svaly. Používa sa: u dospelých a dospievajúcich vo veku 14 rokov a starších: na liečbu poranení svalov a k...