Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Kolekcia lego 3 dvd dvd

Nájdených:    6 produktov

Mimi a Líza kolekcia 1.-3. - 3 DVD

Kolekcia obsahuje: Mimi a Líza 1 Mimi a Líza sú neobyčajné dievčatá.

Kolekcia Grand Prix VI. Tajomná tvár Zeme - 3 DVD

Kolekcia Grand Prix VI. s názvom Tajomná tvár Zeme obsahuje: Ticho nad oblakmi (Pohľady, ktoré pohladia), Mongolsko (V tieni Džingischána), Trou de Fer (Železná diera).

Kolekcia Grand Prix V. Svet zamrznutý v čase - 3 DVD

Piata 3DVD kolekcia sa nesie v duchu sloganu 'SVET ZAMRZNUTÝ V ČASE'. Spoznáte pozoruhodný svetVysokých Tatier, filozofiu šťastia himalájskeho kráľovstva Bhután i príbehy dosahovania najvyšších vrcholov sveta z éry československého himalájskeho dobrodružstva.

Lego Scooby-Doo: Případ pirátského pokladu - DVD

Pusťte se spolu s týmem z agentury Záhady s. r. o. do bouřlivého mokrého dobrodružství ve zbrusu novém příběhu ze série Lego®. Každoroční plážová párty slibuje 3 dny nabité zábavou, hrami, tancem a hlavně jídlem, což je pro Scoobyho se Shaggym nejdůležitější. Ale i na slunci a v písku detektivové brzy zjistí, že nic nedokáže zkazit prázdniny tak jako mrtví piráti! Bude to chtít dokonalou spolupráci, jestli chce parta kolem Scooby-Dooa i jejich noví přátelé zachránit párty před přízračnými chvas...

Best of Viktor Kubal - 3 DVD

Kolekcia sa skladá z troch diskov – na prvom je Kubalov celovečerný film Zbojník Jurko (1976), na druhom Krvavá pani (1980) a na treťom súbor krátkych animovaných titulov vo výbere Rudolfa Urca : Studňa lásky, Zem, Dita na pošte, Janko Hraško u kúzelníka, Šach, Kino, Jedináčik, Čo sa stalo Janíkovi na ceste, Selekcia, Meteorológ, Na pravé poludnie, Idol a stredometrážna Marcipánová komédioa (1987). Všetky filmy prešli procesom digitálneho reštaurovania a na DVD nosičoch sú vybavené slovenskými,...

3x Peter Solan - DVD

Kolekcia obsahuje 3 DVD: Čert nespí - Boxer a smrť - Kým sa skončí táto noc. Čert nespí / The Devil Never Sleeps Film zložený z troch samostatných satirických poviedok Petra Karvaša – Smutný káder, Typický prípad a Veľkorysá kampaň – veľmi vtipne a zároveň výstižne odhaľuje a kritizuje nedostatky vo fungovaní vtedajšej spoločnosti.