Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Knizka s okienkami na hrade

Nájdených:    3 produkty

Mesto a okolie: Farma - Ramon Olivera, Rebecca Gerlingsová

Mesto a okolie Vynikajúca knižka pre každé zvedavé dieťatko S interaktívnymi okienkami a mnohými detailmi Rozširuje slovnú zásobu Farma Vitaj na hlučnej, rušnej farme. Keď ťa po nej budú Havko a Mňauko sprevádzať, pootváraj jednotlivé okienka a dozvieš sa všetko dôležité o miestnych zvieratách aj strojoch. Pre deti od 3 rokov Z anglického originálu Town and About: Farm (Hodder & Stoughton Limidet, London 2017) preložila Viktória Marcinová.

Ako to funguje v prírode

Ako vzniká počasie? Aké môže byť? Aké sú klimatické pásma na Zemi? Aký je kolobeh vody? Zaujíma vás počasie a chcete zistiť, ako to funguje v prírode? Chcete sa dozvedieť niečo viac o pôsobení Slnka, prúdení vzduchu, divokých vetroch alebo najmrazivejších oblastiach? Táto zaujímavá knižka s viac než 100 okienkami vás prevedie po súši, po mori, oblohou, objavíte s ňou ako vzniká počasie, nazriete do vnútra búrkového oblaku, uvidíte zrodenie hurikánu, navštívite nejedno miesto na zemeguli a dozvi...

Tajemný hrad Svojanov - Bohuslav Březovský

Tajemný hrad Svojanov aneb Paměti Františka Povídálka zní celý název knížky, kterou si oblíbilo již několik generací mladých čtenářů. Hajného syn František vypráví, jak o letních prázdninách spolu s kamarády pátral po tajemstvích hradu Svojanova a strašidel, kterými se to na hradě jen hemží. Knížka pro čtenáře od osmi let vychází s ilustracemi Heleny Zmatlíkové.