Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Klasicke panske hodinky antialergicku

Nájdených:    74 produktov

Pánske hodinky Nautica no. 005

Inšpirovaná nespútanosťou, divokosťou, ale aj pokojom a slobodou mora. To je Nautica, americká ikonická značka s viac ako 30-ročnou históriou. Jej hodinky sú klasické, ale predsa v sebe majú čosi iné. Sú poháňané quartz strojčekom a samozrejmosťou je aj vodeodolnosť.

Pánske hodinky Nautica no. 005

Inšpirovaná nespútanosťou, divokosťou, ale aj pokojom a slobodou mora. To je Nautica, americká ikonická značka s viac ako 30-ročnou históriou. Jej hodinky sú klasické, ale predsa v sebe majú čosi iné. Sú poháňané quartz strojčekom a samozrejmosťou je aj vodeodolnosť.

Pánske hodinky Nautica no. 526

Inšpirovaná nespútanosťou, divokosťou, ale aj pokojom a slobodou mora. To je Nautica, americká ikonická značka s viac ako 30-ročnou históriou. Jej hodinky sú klasické, ale predsa v sebe majú čosi iné. Sú poháňané quartz strojčekom a samozrejmosťou je aj vodeodolnosť.

Pánske hodinky Nautica no. 516

Inšpirovaná nespútanosťou, divokosťou, ale aj pokojom a slobodou mora. To je Nautica, americká ikonická značka s viac ako 30-ročnou históriou. Jej hodinky sú klasické, ale predsa v sebe majú čosi iné. Sú poháňané quartz strojčekom a samozrejmosťou je aj vodeodolnosť.

Pánske hodinky Gino Rossi 2569A-3A2

Klasické pánske hodinky s jednoduchým dizajnom. Biely analógový ciferník je chránený minerálnym sklíčkom, zvýraznený čiernymi ručičkami a indexmi. Hodinky sú doplnené koženým remienkom čiernej farby, IPS úpravou, antialergickou úpravou a funkciou dátumovky. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Sú vhodné na bežné nosenie ale aj ako štýlový doplnok na rôzne príležitosti.

Pánske hodinky Gino Rossi 3482B1-1A2

Klasické pánske hodinky, ktorých celkový dizajn dotvára čierny kovový náramok. Kruhový analógový ciferník je chránený minerálnym sklíčkom, zvýraznený zlatými ručičkami a indexmi s luminiscenčnou úpravou. Hodinky sú doplnené čiernym kovovým náramkom, IPS úpravou a antialergickou úpravou. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Sú vhodné na bežné nosenie ale aj ako štýlový doplnok na rôzne príležitosti.

Pánske hodinky Gino Rossi 8006A-3A2

Klasické pánske hodinky s moderným dizajnom v striebornom prevedení. Kruhový ciferník bielej farby je chránený minerálnym sklíčkom a zvýraznený striebornými ručičkami a čiernymi indexmi. Hodinky sú doplnené čiernym koženým remienkom, IPS úpravou, antialergickou úpravou a funkciou dátumovky. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Sú vhodné na bežné nosenie ale aj ako štýlový doplnok na rôzne príležitosti.

Pánske hodinky Gino Rossi 3558A-1B1

Klasické pánske hodinky sú vyrobené z leštenej nerezovej ocele. Kruhový ciferník čiernej farby chránený minerálnym sklíčkom a zvýraznený ručičkami s luminiscenčnou úpravou a indexmi medenej farby. Hodinky sú doplnené koženým remienkom hnedej farby, IPS úpravou, antialergickou úpravou a funkciou dátumovky. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Vhodné na bežné každodenné nosenie ale aj spoločenské príležitosti.

Pánske hodinky Gino Rossi 8071A-6F3

Pánske klasické hodinky prezentujúce sofistikovaný štýl, s ktorými nič nepokazíte. Okrúhly analógový ciferník modrej farby je zacelený minerálnym sklíčkom, zvýraznený ručičkami a indexmi v odtieni ružového zlata. Pánske hodinky sú doplnené modrým koženým remienkom, IPS úpravou a antialergickou úpravou. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Sú vhodné na bežné nosenie ale aj ako štýlový doplnok na rôzne príležitosti.

Elegantné pánske hodinky Gino Rossi 8006A-1B1

Klasické pánske hodinky v zlatom prevedení. Kruhový čierny ciferník je chránený minerálnym sklíčkom a zvýraznený zlatými ručičkami a indexmi. Hodinky sú doplnené hnedým koženým remienkom, IPS úpravou, antialergickou úpravou a funkciou dátumovky. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Sú vhodné na bežné nosenie ale aj ako štýlový doplnok na rôzne príležitosti.

Elegantné pánske hodinky Gino Rossi 2569A-3A1

Klasické pánske hodinky v elegantnom prevedení. Biely okrúhly ciferník je chránený minerálnym sklíčkom a zvýraznený čiernymi ručičkami a indexmi. Hodinky sú doplnené koženým remienkom s červeným prešívaním, IPS úpravou, antialergickou úpravou a funkciou dátumovky. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Sú vhodné na bežné nosenie ale aj ako štýlový doplnok na rôzne príležitosti.

Čierne pánske hodinky Gino Rossi 8071A-1A6

Klasické pánske hodinky v čiernom prevedení s ktorými nič nepokazíte. Okrúhly čierny ciferník je chránený minerálnym sklíčkom, zvýraznený bielymi ručičkami a indexmi s luminiscenčnou úpravou. Hodinky sú doplnené čiernym koženým remienkom, IPS úpravou a antialergickou úpravou. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Sú vhodné na bežné nosenie ale aj ako štýlový doplnok na rôzne príležitosti.

Elegantné pánske hodinky Gino Rossi 9097A-3A1

Klasické a predsa elegantné pánske hodinky s kvalitným spracovaním a prevedením. Sú vyrobené z nerezovej leštenej ocele v striebornom prevedení. Kruhový biely ciferník je chránený minerálnym sklíčkom a zvýraznený čiernymi ručičkami s luminiscenčnou úpravou a indexmi. Hodinky sú doplnené čiernym koženým remienkom s bielym prešívaním, IPS úpravou a antialergickou úpravou. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Vhodné na bežné každodenné nosenie ale aj spoločenské ...

Modro-strieborné pánske hodinky Gino Rossi 8071A-6F1

Klasické pánske hodinky v modro-striebornom prevedení s ktorými nič nepokazíte. Okrúhly modrý ciferník je chránený minerálnym sklíčkom, zvýraznený striebornými ručičkami a indexmi s luminiscenčnou úpravou. Hodinky sú doplnené modrým koženým remienkom, IPS úpravou a antialergickou úpravou. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Sú vhodné na bežné nosenie ale aj ako štýlový doplnok na rôzne príležitosti.

Pánske hodinky s bielym kaučukovým remienkom Gino Rossi 8277C-3C1

Klasické pánske hodinky v zlatom prevedení. Analógový biely ciferník je chránený minerálnym sklíčkom zvýraznený čiernymi ručičkami a indexmi s luminiscenčnou úpravou. Hodinky sú doplnené bielym kaučukovým remienkom, IPS úpravou a antialergickou úpravou. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Sú vhodné na bežné nosenie ale aj ako štýlový doplnok na rôzne príležitosti.

SECTOR No Limits 235 R3251161014 (8033288667773)

Pánske hodinky SECTOR No Limits 235 R3251161014:Elegantné pánske klasické hodinky SECTOR zo série No Limits model 235 R3251161014 s ukazovateľom času a dátumu. Sú určené pre mužov, ktorí sa vyznačujú rozhodnosťou, odvahou a odhodlaním. Hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a disponujú minerálnym sklíčkom, ktoré zaisťuje výbornú odolnosť proti poškriabaniu a tiež výborné optické vlastnosti. Na ruke vám budú sedieť vďaka kvalitnému svetlo-hnedému remienku z ušľachtilej kože. Tieto luxus...

FESTINA 20269/3 (8430622690549)

Pánske hodinky FESTINA 20269/3:Klasické pánske hodinky FESTINA 20269/3 z kolekcie PRESTIGE vás na prvý pohľad zaujmú svojím zlatým dizajnom. Prvotriedna kvalita použitého materiálu radí tieto hodinky medzi exkluzívne kúsky. Hodinky sú vyrobené z odolnej ušľachtilej ocele s povrchovou úpravou vo farbe zlata. Kombinácia lesku a matu dodáva hodinkám luxusný vzhľad. Na čiernom ciferníku skvele vynikajú ručičky a indexy vo farbe zlata. V rámci hlavného ciferníka sú ešte tri malé subciferníky zobrazu...

FESTINA 20266/1 (8430622675065)

Pánske hodinky FESTINA 20266/1:Klasické pánske hodinky FESTINA 20266/1 z kolekcie PRESTIGE si získajú váš záujem svojím zlatým dizajnom. Hodinky sú vyrobené z odolnej ušľachtilej ocele s povrchovou úpravou vo farbe zlata. Kombinácia lesku a matu im dodáva luxusný vzhľad. Prvotriedna kvalita použitého materiálu radí tieto hodinky medzi exkluzívne kúsky. Zlatý ciferník je opatrený tachymetrickou stupnicou a ďalšími troma malými subciferníkmi, ktoré zobrazujú chod chronografu, 24 hodín a dátu...

CASIO MTP 1236L-7B (4971850820642)

Pánske hodinky CASIO MTP 1236L-7B:Casio MTP 1236L-7B sú klasické pánske hodinky spájajúce spoľahlivosť a jednoduché riešenie ciferníka. Hodinky sú bezpečne uložené v oceľovom puzdre a majú guľatý tvar. Hodinky majú zaručenú vodotesnosť počas plávania. Na ruke vám ich bude spoľahlivo držať tmavý kožený remienok. Hodinky majú analógové zobrazenie času s veľkými číslicami na ciferníku, ktoré sú perfektne čitateľné. Napájanie hodinového strojčeka je batériové. Doprajte si perfektnú kvalitu a s...

ANDREAS OSTEN AO-104 (3701020805510)

Pánske hodinky ANDREAS OSTEN AO-104: Krása, čistota a jednoduchosť, také sú pánske hodinky AO-104 od francúzskeho výrobcu Andreas Osten. Kožený remienok a puzdro zlatej farby dokonale dopĺňa čierny ciferník s decentnými indexmi. Quartzový strojček je spoľahlivý a nenechá vás v štichu. Vodotesnosť 3 atmosféry znamená, že hodinky odolajú striekajúcej vode alebo dažďu. Klasické analógové hodinky sa budú na vašej ruke krásne vynímať a skvele podčiarknu váš osobitý štýl. ...

Tissot T-Classic Everytime Large T109.610.16.031.00

Klasických doplnkov nie je nikdy dosť. Svoje o tom vie značka Tissot, ktorá vám ponúka štýlové pánske hodinky s prestížnym označením Swiss made. Biely ciferník lemujú minimalistickej strieborné indexy a okrem nich na ňom nájdete už len tenké ručičky a logo s dátumom založenia značky. Na zápästí sa hodinky pripínajú hladkým koženým remienkom v čiernej farbe. Oživte svoj outfit vo veľkom štýle a kúpte si klasické hodinky Tissot.

CASIO LCW M170D-1A (4971850078678)

Pánske hodinky CASIO LCW M170D-1A:Pánske náramkové hodinky Casio LCW M170D-1A prekonajú predstavy aj tých najnáročnejších mužov. Tieto hodinky ponúkajú prepracovaný dizajn, kvalitné spracovanie a veľa praktických funkcií. Hodinky sú vyrobené z ocele a ich guľatý kombinovaný ciferník využíva klasické ručičky, aj digitálny displej. Chránený je mimoriadne odolným zafírovým sklíčkom.Medzi funkčnú výbavu týchto hodiniek patrí plne automatický kalendár, stopky, stopky s odpoč...

CASIO LCW M170D-1A (4971850078678)

Pánske hodinky CASIO LCW M170D-1A:Pánske náramkové hodinky Casio LCW M170D-1A prekonajú predstavy aj tých najnáročnejších mužov. Tieto hodinky ponúkajú prepracovaný dizajn, kvalitné spracovanie a veľa praktických funkcií. Hodinky sú vyrobené z ocele a ich guľatý kombinovaný ciferník využíva klasické ručičky, aj digitálny displej. Chránený je mimoriadne odolným zafírovým sklíčkom.Medzi funkčnú výbavu týchto hodiniek patrí plne automatický kalendár, stopky, stopky s odpoč...

CASIO LCW M100DSE-2A (4971850925460)

Pánske hodinky CASIO LCW M100DSE-2A:Pánske náramkové hodinky Casio LCW M100DSE-2A predbehnú predstavy aj tých najnáročnejších mužov. Tieto hodinky ponúkajú prepracovaný dizajn, kvalitné spracovanie a veľa praktických funkcií. Hodinky sú vyrobené z ocele a ich guľatý kombinovaný ciferník využíva ako klasické ručičky, tak aj digitálny displej. Chránený je potom mimoriadne odolným zafírovým sklíčkom.Medzi funkčnú výbavu týchto hodiniek patrí dátum, stopky, päť budíkov, ukazovateľ režimu ...

ANDREAS OSTEN AO-101 (3701020805480)

Pánske hodinky ANDREAS OSTEN AO-101:Krása, čistota a jednoduchosť, také sú pánske hodinky AO-101 od francúzskeho výrobcu Andreas Osten. Kožený remienok a puzdro striebornej farby dokonale dopĺňa biely ciferník s decentnými indexmi. V balení nájdete aj trojfarebný látkový remienok. Quartzový strojček je spoľahlivý a nenechá vás v štichu. Vodoodolnosť 3 atmosféry znamená, že hodinky odolajú striekajúcej vode alebo dažďu. Klasické analógové hodinky budú na vašej ruke krásne vynikať a skvele p...

ANDREAS OSTEN AO-101 (3701020805480)

Pánske hodinky ANDREAS OSTEN AO-101:Krása, čistota a jednoduchosť, také sú pánske hodinky AO-101 od francúzskeho výrobcu Andreas Osten. Kožený remienok a puzdro striebornej farby dokonale dopĺňa biely ciferník s decentnými indexmi. V balení nájdete aj trojfarebný látkový remienok. Quartzový strojček je spoľahlivý a nenechá vás v štichu. Vodoodolnosť 3 atmosféry znamená, že hodinky odolajú striekajúcej vode alebo dažďu. Klasické analógové hodinky budú na vašej ruke krásne vynikať a skvele p...

Tissot T-Classic Everytime Big T109.610.11.077.00

Klasických doplňků neni nikdy dost. Své o tom ví značka Tissot, která vám nabící stylové pánské hodinky s prestižním označením Swiss made. Černý ciferník lemují klasické bílé arabské číslice a kromě nich na něm najdete už jen tenké ručičky a logo s datem založení značky. Na zápěstí se hodinky připínají jemným ocelovým rhodiovaným tahem. Oživte svůj outfit ve velkém stylu.

ZEPPELIN 76802 (4041338768022)

Pánske hodinky ZEPPELIN 76802:Pánske analógové hodinky Zeppelin 76802 sú modelom, ktorý bol vytvorený ku 100 výročiu vzducholodí Zeppelin. Puzdro hodiniek je z ušľachtilej nerezovej ocele s ručným vyleštením. Hodinky ponúka aj celý rad funkcií - stopky, chronograf, dátumovku aj tachymeter. Vodotesnosť hodiniek je 5 ATM, čo stačí na sprchovanie a umývanie rúk.Pánske analógové hodinky Zeppelin 76802 sú modelom, ktorý bol vytvorený ku 100 výročiu vzducholodí Zeppelin. Puzdro hodiniek je z ušľachti...

ZEPPELIN 76402 (4041338764024)

Pánske hodinky ZEPPELIN 76402:Pánske analógové hodinky Zeppelin 76402 sú modelom, ktorý bol vytvorený ku 100 výročiu vzducholodí Zeppelin. Puzdro hodiniek je z ušľachtilej nerezovej ocele s ručným vyleštením. Remienok je z pravej kože v čiernej farbe. Hodinky ponúka veľkú dátumovku aj tachymeter. Vodotesnosť hodiniek je 5 ATM.Pánske analógové hodinky Zeppelin 76402 sú modelom, ktorý bol vytvorený ku 100. výročiu vzducholodí Zeppelin. Puzdro hodiniek je z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele s ručný...

ZEPPELIN 7680M1 (4041338768060)

Pánske hodinky ZEPPELIN 7680M1:Pánske analógové hodinky Zeppelin 7680M1 sú modelom, ktorý bol vytvorený ku 100 výročiu vzducholodí Zeppelin. Puzdro hodiniek je z ušľachtilej nerezovej ocele s ručným vyleštením. Hodinky ponúka aj celý rad funkcií - stopky, chronograf, dátumovku i tachymeter. Vodotesnosť hodiniek je 5 ATM, čo stačí na sprchovanie a umývanie rúk.Pánske analógové hodinky Zeppelin 7680M1 sú modelom, ktorý bol vytvorený ku 100 výročiu vzducholodí Zeppelin. Puzdro hodiniek je z ušľach...

FOSSIL NATE JR1354 (4051432547416)

Pánske hodinky FOSSIL NATE JR1354:Pánske hodinky NATE od známej značky FOSSIL nie sú len praktickým ukazovateľom času, ale aj doplnkom, ktorý podčiarkuje vašu osobnosť. Klasické analógové hodinky JR1354 sú vďaka svojmu spracovaniu veľmi elegantné a vhodné na každodenné nosenie. Remienok vyrobený z kože sa dokonale prispôsobí vášmu zápästiu. Na minerálnom sklíčku s vysokým obsahom kremíka určite oceníte jeho odolnosť a voči škrabancom a oteru. Puzdro hodiniek z nehrdzavejúcej ocele je tvrdé, far...

FOSSIL NATE JR1437 (4051432846649)

Pánske hodinky FOSSIL NATE JR1437:Pánske hodinky NATE známej značky FOSSIL nie sú len praktickým ukazovateľom času, ale aj doplnkom, ktorý podčiarkuje vašu osobnosť. Klasické analógové hodinky JR1437 sú vďaka svojmu spracovaniu veľmi elegantné a vhodné na každodenné nosenie. Remienok vyrobený z ocele, sa dokonale prispôsobí vášmu zápästiu. U minerálneho sklíčka s vysokým obsahom kremíka určite oceníte jeho odolnosť proti škrabancom a oderu. Puzdro hodiniek z nehrdzavejúcej ocele je tvrdé a fare...

FOSSIL COMMUTER FS5402 (4053858961173)

Pánske hodinky FOSSIL COMMUTER FS5402:Pánske hodinky COMMUTER od známej značky FOSSIL nie sú len praktickým ukazovateľom času, ale aj doplnkom, ktorý podčiarkuje vašu osobnosť. Klasické analógové hodinky FS5402 sú vďaka svojmu spracovaniu veľmi elegantné a vhodné na každodenné nosenie. Kožený remienok sa dokonale prispôsobí vášmu zápästiu. Na minerálnom sklíčku s vysokým obsahom kremíka určite oceníte jeho odolnosť a voči škrabancom a oteru. Puzdro hodiniek z nehrdzavejúcej ocele je tvrdé, fare...

CHRONOSTAR by Sector Sporty R3751271003 (8033288786269)

Pánske hodinky CHRONOSTAR by Sector Sporty R3751271003:Pánske klasické hodinky CHRONOSTAR by Sector model Sporty R3751271003 od tradičného talianskeho výrobcu kombinujú moderný dizajn, praktické funkcie a najnovšie technológie. Oceľové puzdro rámuje jednoduchý čierny ciferník s netradičnými striebornými rímskymi číslicami, ktoré dopĺňajú ručičky aj sekundová takisto v striebornom prevedení. Tri malé ciferníky zaisťujú funkciu chronografu. Čierny kožený remienok s čiernym prešitím dopĺňa elegant...

CASIO G-SHOCK GA 100-1A2 (4971850443902)

Pánske hodinky CASIO G-SHOCK GA 100-1A2:Pánske náramkové hodinky Casio GA 100-1A2 sú vďaka svojim funkciám a vzhľadu určené pre náruživých športovcov, rovnako tak dobre poslúžia aj všetkým, ktorí majú radi prehľad. Ako zdroj energie slúži hodinkám batéria. Kombinovaný ciferník s 12 indexmi ponúka ako klasické ručičky, tak aj digitálne displeje a informuje nielen o čase v mieste, kde sa práve nachádzate, ale aj o ďalších svetových časoch.K dispozícii sú aj stopky či stopky s odpočítavaním, dátum...

CASIO G-SHOCK GA 100-1A2 (4971850443902)

Pánske hodinky CASIO G-SHOCK GA 100-1A2:Pánske náramkové hodinky Casio GA 100-1A2 sú vďaka svojim funkciám a vzhľadu určené pre náruživých športovcov, rovnako tak dobre poslúžia aj všetkým, ktorí majú radi prehľad. Ako zdroj energie slúži hodinkám batéria. Kombinovaný ciferník s 12 indexmi ponúka ako klasické ručičky, tak aj digitálne displeje a informuje nielen o čase v mieste, kde sa práve nachádzate, ale aj o ďalších svetových časoch.K dispozícii sú aj stopky či stopky s odpočítavaním, dátum...

FESTINA 16376/1 (8430622475344)

Pánske hodinky FESTINA 16376/1:Radi by ste svojmu manželovi, priateľovi či kamarátovi zaobstarali naozaj pekný darček? Darujte mu klasické hodinky značky Festina. Hodinky tejto švajčiarskej tradičnej značky sú kvalitné, elegantné, štýlové a spoľahlivé, a budú vždy skvelým módnym doplnkom každého muža. Model pánskych hodiniek 16376/1 je súčasťou kolekcie Classic. Kvalitný a presný strojček Quartz je uložený v puzdre z ocele pod minerálnym sklíčkom. Vďaka praktickému remienku z ocele sa budú poho...

FESTINA 16376/1 (8430622475344)

Pánske hodinky FESTINA 16376/1:Radi by ste svojmu manželovi, priateľovi či kamarátovi zaobstarali naozaj pekný darček? Darujte mu klasické hodinky značky Festina. Hodinky tejto švajčiarskej tradičnej značky sú kvalitné, elegantné, štýlové a spoľahlivé, a budú vždy skvelým módnym doplnkom každého muža. Model pánskych hodiniek 16376/1 je súčasťou kolekcie Classic. Kvalitný a presný strojček Quartz je uložený v puzdre z ocele pod minerálnym sklíčkom. Vďaka praktickému remienku z ocele sa budú poho...

FOSSIL NEUTRA CHRONO FS5384 (4053858932302)

Pánske hodinky FOSSIL NEUTRA CHRONO FS5384:Pánske analógové hodinky od známej značky Fossil nie sú len praktickým ukazovateľom času, ale aj doplnkom, ktorý podčiarkuje vašu osobnosť. Klasické analógové hodinky FS5384 sú vďaka svojmu spracovaniu veľmi elegantné a vhodné na každodenné nosenie. Remienok vyrobený z ocele sa dokonale prispôsobí vášmu zápästiu. Pri minerálnom sklíčku iste oceníte jeho odolnosť voči škrabancom a oteru. Puzdro hodiniek z nehrdzavejúcej ocele je tvrdé a farebne stá...