Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

King of the road pc

Nájdených:    14 produktov

King of the Road (Cool Games) PC

Máte malé nákladné auto a chcete sa uživiť autodopravou. Každý začiatok je ťažký. Vaším cieľom je vybudovať najúspešnejšiu spoločnosť v oblasti. Cesta to bude ťažká a život Vám osladí konkurencia, mafia a koniec koncov aj skorumpovaná polícia. Ale dosť bolo rečí - ide sa na to, veď čas sú peniaze. Viac... .

The Lord of the Rings: The Return of the King PC

Jeden prsteň vládne všetkým. Bráňte Minath Tirith, zničte prsteň tam kde bol ukovaný, vydajte sa po Ceste mŕtvych a veďte ich armádu do bitky na poliach Pelennoru. Celý dej knihy (a filmu) J. R. R. Tolkiena môžete prežiť znovu a stať sa jeho súčasťou. Prejavte odvahu ako Aragorn, odhodlanosť a... .

King’s Bounty: Warriors of the North PC

Nový hrdina, mladý Olaf, syn Severného kráľa, obetuje svoj život boju proti nemŕtvym, ktorí sa začínajú objavovať v Severných krajoch Endorie. Musí čeliť epickým bitkám chrabrosťou a láskou. Sprevádzaný prekrásnymi Valkýrami, ktoré Olafovi pomáhajú počas bitiek, vyslobodí spod nadvlády nekromanov ľadové pustatiny na Severe, trpasličie jaskyne a Darion, srdce Endorie. Nový... .

tričko pánske Motörhead - King of the Road - ROCK OFF - MHEAD16

pánske tričko čiernej farby s prednou potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Značka: ROCK OFF. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

LEGO The Lord of the Rings PC

Hra LEGO The Lord of the Rings, založená na filmovej trilógii, nasleduje pôvodný dej filmov The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring, The Lord of the Rings: The Two Towers a The Lord of the Rings: The Return of the King a prevedie Vás epickými príbehovými udalosťami... .

King’s Bounty: Crossworlds CZ (Game of the Year Edition) PC

Game of the Year Edition obsahuje hru King’s Bounty: Armored Princess a jej rozšírenie King’s Bounty: Crossworlds. which includes following three campaigns: the “Orcs on the March”, “Champion of the Arena” and “Defender of the Crown” and a convenient editor with help system. This editor will allow you to create additional... .

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin PC

Prekliatie nemŕtvych sa šíri po celom kráľovstve Drangleic v hre Dark Souls 2: Scholar of the First Sin. Hra je dokonalým Dark Souls 2 zážitkom, nakoľko nepridáva do úspešného a kritikou oslavovaného titulu iba tri DLC kapitoly (Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King a Crown... .

King’s Bounty: Armored Princess CZ PC

Obrnená princezná? Či princezná bojovníčka? Alebo ešte lepšie, Dračia princezná? To všetko predstavuje nová postava z datadisku k úspešnej hre King's Bounty: The Legend na motívy nemenej úspešných Heroes of Might and Magic. Princezná, ako správny dobrodruh, sa bude stretávať s príšerami a netvormi a dokonca s úplne novou rasou... .

World of WarCraft (New Player Edition) PC

Balenie obsahuje základnú hru World of Warcraft a datadisky World of Warcraft: The Burning Crusade, World of Warcraft: Wrath of the Lich King, World of Warcraft: Cataclysm, World of Warcraft: Mists of Pandaria, World of Warcraft: Warlords of Draenor, World of Warcraft: Legion, príručku pre začiatočníkov a predplatné na 30... .

World of WarCraft (New Player Edition) PC CD-key

Balenie obsahuje základnú hru World of Warcraft a datadisky World of Warcraft: The Burning Crusade, World of Warcraft: Wrath of the Lich King, World of Warcraft: Cataclysm, World of Warcraft: Mists of Pandaria, World of Warcraft: Warlords of Draenor, World of Warcraft: Legion, príručku pre začiatočníkov a predplatné na 30... .

Battlefield 1942: World War 2 Anthology PC

Balenie obsahuje základnú hru Battlefield 1942 a datadisky Battlefield 1942: Secret Weapons of World War 2 a Battlefield 1942: The Road to Rome. Battlefield 1942 Vyberte si svoju zbraň - tank Sherman, stíhačku Mustang alebo HMS Prince of Wales. Navyše ju môžete kdekoľvek zmeniť. V hre sa pozriete na pláže Normandie, na... .

Frank Zappa: The Mothers 1970 - 4 CD - Frank Zappa

Francis Vincent Zappa byl americký hudebník, zpěvák, hudební skladatel, producent, kytarista a filmař, jeden z velkých experimentátorů v dějinách rockové hudby. Jeho práce byla charakteristická nekonformním přístupem, volnými improvizacemi, experimentováním se zvuky, hudební virtuozitou a satirickým pohledem na americkou kulturu.Obsah alba: Disc 1 - Trident Studios, London, England June 21-22, 1970 1 Red Tubular Lighter 2 Lola Steponsky 3 Trident Chatter 4 Sharleena (Roy Thomas Baker Mix) 5 Ite...

Tactical USB Nabíjecí kabel pro Fitbit Blaze (EU Blister)

Doporučené nabíjení je pouze z USB portu počítače, nebo síťovou nabíječkou max 5V/ 0,5A. Charging current and voltage must be max 5V/ 0,5A. Recommended to use USB charging port on your PC. Kvalitní USB nabíjecí kabel, který je kvalitou srovnatelný s originálem. Mějte stále nabité vaše hodinky, ať už v práci, doma nebo na cestách. Díky USB konektoru lze kabel zapojit do běžného USB adaptéru jak do sítě, tak ve voze nebo do USB notebooku. Hodinky se začnou nabíjet automaticky po vložení. Nabíjec...