Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Kika z zavy na nabytok

Nájdených:    3 produkty

Komoda Kika

Táto elegantná komoda KIKA vytvorí vo vašej izbe útulnú atmosféru a súčasne ponúkne praktický úložný priestor. Nábytok, s rozmermi cca 130 x 80 x 38 cm (Š x V x H), je vyrobený z materiálu na báze dreva. Telo i čelo komody (tvorené 6 zásuvkami) sú vyrobené v dekore dubu Sonoma. Rukoväte zásuviek vo farbe hliníka hrarmonizujú s dreveným dekorom. Elegantná trendy komoda KIKA vkusne a prakticky vyzdobí vašu spálňu alebo obývaciu izbu.

Komoda Kika

Táto elegantná komoda KIKA vytvorí vo vašej izbe útulnú atmosféru a súčasne ponúkne praktický úložný priestor. Nábytok, s rozmermi cca 130 x 80 x 38 cm (Š x V x H), je vyrobený z materiálu na báze dreva. Telo i čelo komody (tvorené 6 zásuvkami) sú vyrobené v bielej farbe. Rukoväte zásuviek vo farbe hliníka hrarmonizujú s prírodným dekorom. Elegantná trendy komoda KIKA vkusne a prakticky vyzdobí vašu spálňu alebo obývaciu izbu.

Komoda Kika

Táto elegantná komoda KIKA vytvorí vo vašej izbe útulnú atmosféru a súčasne ponúkne praktický úložný priestor. Nábytok, s rozmermi cca 130 x 80 x 38 cm (Š x V x H), je vyrobený z materiálu na báze dreva. Telo i čelo komody (tvorené 6 zásuvkami) sú vyrobené v dekore dub Wotan. Rukoväte zásuviek vo farbe hliníka hrarmonizujú s bielym dekorom. Elegantná trendy komoda KIKA vkusne a prakticky vyzdobí vašu spálňu alebo obývaciu izbu.