Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Key rum 0 5l

Nájdených:    4 produkty

Stroh 0,5l (80%)

Rum Stroh 80 je intenzívny a ohnivo korenený rum. Pôvod má Rakúsky a je vyrobený zo všetkých druhov extraktov a esencií korenia. Rum vonia po bohatom, prerážajúcom korení a karamelovej sladkosti. Chuť je intenzívna s náznakmi melasy a sirupu. Pri ochutnaní pocítite sladké tóny trstinového cukru, zmesi sušených kvetov a maslových cukríkov. V závere pocítite muškátový orech, klinčeky a sladkosť.Rum Stroh 80 sa výborne hodí do horúcich čokolád alebo do korenistých koktailoch....

Fiorito 0,5l (40%)

Rum má svoje korene na Sicílií. Fiorito rum je zmes rumov z Guatemaly, Nikaragui, Jamaiky a Trinidadu a Tabaga s prekvapivým a osviežujúcim náznakom najlepších organických citrónov. Na výrobu rumu sa používa len tá najlepšia kôra z citrónov. Rum je nádherným mixom klasických prémiových tmavých rumov s osviežujúcim nádychom citrónov. Veľmi dobre chutí v zmesi so zázvorovým pivom alebo v nápoji Cuba Libre.

Ilegal Mezcal Anejo 0,5l (40%)

Mezca Ilegal Anejo je vyrobený v Tlacolula v mexickom regióne Oaxaca. Mezcal Anejo je dvakrát destilovaný v medených sudoch. Vo vôni cítiť zemitosť s tónmi medu, jemného dymu, agáve, sušených byliniek a čerešne. Čerstvé kvety v chuti sú doplnené o pomarančovú kôru a mätu. Chuť Mezcalu Ilegal je mierne slaná s náznakom byliniek. Záver je zemitý s kakaovým povrchom. Bohatý maslový duch Mezcalu Ilegal s jemným zadymením pripomína starý rum a whisky.

Fütyülős Slivka s medom 0,5l (30%)

Fütyülős udržuje svoje tradičné hodnoty už od roku 1960 a stále rozširuje rodinu produktov. Výrobky si zachovávajú svoju ovocnú chuť, ale k tradičnej marhuľovej postupom času pribudli aj ďalšie ako tradičná slivka s medom, kedy samotnú chuť dokresľuje agátový med. Každý výrobok má svoju neodolateľnú chuť, vôňu ovocia a výnimočnú kvalitu.Princ Edward raz o pálenke Fütyülős povedal: “V sóde je lepšia ako whisky, v čaji lepšia ako rum"..