Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Kenzo flower by edp 100 ml 100 ml

Nájdených:    9 produktov

Kenzo Flower by Kenzo parfumovaná voda dámska 100 ml

Pretože červený mak nemá žiadnu vôňu, Kenzo pre neho jednu vytvoril. Moc jedinečnej, silnej, prostej a zmyselnej kvetiny. Flower By Kenzo - kvetina v meste. Vždy krásna svojou jednoduchosťou, krehká a silná, nepredvídateľná. Zrodiť sa, rásť, kvitnúť, žiariť ... To sú štyri etapy života vlčieho maku. O tejto vôni vám viac napovie náš magazín .

KENZO Flower By Kenzo 100 ml parfumovaná voda pre ženy

KENZO Flower By Kenzo Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Kenzo Flower by Kenzo parfémovaná voda pre ženy 100 ml

Parfémovaná voda Flower by Kenzo od značky Kenzo bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet parfémovaná voda pre ženy 100 ml

Parfémovaná voda Flower by Kenzo Poppy Bouquet od značky Kenzo bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Kenzo Flower by Kenzo Eau de Lumiere toaletná voda dámska 100 ml

Flower By Kenzo Eau De Lumière je ďalší z kolekcie kvetinových vôní. Táto bola uvedená na trh v roku 2017. Jej hlava obsahuje svieži bergamot a listy čiernych ríbezlí. V srdci nájdete kombinácii bulharskej ruže, jazmínu a y-lang y-lang doplnené o šťavnatú broskyňa. Kompozíciu uzatvára biele pižmo, fialka a kvetina heliotrop.

KENZO Flower By Kenzo Eau de Vie 100 ml parfumovaná voda pre ženy

KENZO Flower By Kenzo Eau de Vie Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Kenzo Flower by Kenzo Eau de Vie parfémovaná voda pre ženy 100 ml

Parfémovaná voda Flower by Kenzo Eau de Vie od značky Kenzo bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Kenzo Flower by Kenzo Eau de Lumiére toaletná voda pre ženy 100 ml

Toaletná voda Flower by Kenzo Eau de Lumiére od značky Kenzo bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Swiss Arabian Kenzy - EDP 100 ml

Ak ste osobou, ktorá hľadá citrusové a ovocné tóny vo vašej parfumované vode, Kenzo by mohla byť vašou novou vôňou. Je nabitá prísadami a otvára sa pikantnými vrchnými tóny pomaranča, citrónu a bergamotu. Vytvárajú čistý, svieži úvod a tají sa do sladších, šťavnatých tónov srdce fíg, marhúľ, hrozna a granátového jablka. Tieto tóny srdce ustupujú hladkým a zvodným základným tónom jantáru, pižma a vanilky.