Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Kabelka ls fashion ls00320 modra

Nájdených:    9 produktov

Dámska listová kabelka LS Fashion Kaila - modrá

Elegantná dámska listova kabelka značky LS Fashion.

Dámska listová kabelka LS Fashion Mina - modrá

Luxusní dámska listová kabelka značky LS Fashion.

Dámska listová kabelka LS Fashion Julia - modrá

Luxusná dámska listová kabelka značky LS Fashion.

Dámska listová kabelka LS Fashion Crystal- modrá

Saténová listová kabelka s kamienkami a boxerom značky LS Fashion. Saténové lístoček s boxerom značky LS Fashion. Krásny kamienkový motív uprostred a netradičné ozdoba zapínanie tzv. Boxer robí lístoček jedinečným. Súčasťou je retiazka nahrádzajúce popruh cez rameno.

Dámska listová kabelka LS Fashion Melissa - modrá

Luxusná saténová listová kabelka značky LS Fashion. Nápadité lístoček značky LS Fashion vyniká svoju eleganciou. Saténový vzhľad uprostred nariasený sa štrasovým pásom dodáva tomuto listovej kabelke jedinečný vzhľad. Uzatváranie listové kabelky je na patentiek zdobený kamienkami. Súčasťou je retiazka nahrádzajúce popruh cez rameno.

Dámska listová kabelka LS Fashion Katie - modrá

Luxusná saténová listová kabelka značky LS Fashion. Vysoko luxusné lístoček značky LS Fashion vyniká svoju eleganciou. Saténový vzhľad s mašľou a štrasovou ozdobou dodáva tomuto listovej kabelke jedinečný luxusný vzhľad. Uzatváranie listové kabelky je na patentiek s guličkou. Súčasťou je retiazka nahrádzajúce popruh cez rameno.

Dámska listová kabelka LS Fashion Sky - modrá

Luxusná saténová listová kabelka značky LS Fashion. Luxusné lístoček značky LS Fashion vyniká svoju eleganciou. Saténový povrch nariasený na stranu, ozdobený malými kamienkami dodáva tomuto listovej kabelke jedinečný vzhľad. Uzatváranie listové kabelky je na patentiek s guličkou zdobenou kamienkom. Súčasťou je retiazka nahrádzajúce popruh cez rameno.